Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Prestigio Muze B5

Prestigio Muze B5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Prestigio Muze B5 VAŠE DATA JSOU CHRÁNĚNA Nový Muze B5 je stylový a má elegantní vzhled, je multifunkční a zaručí bezpečí Vašich dat. Má elegantní trendové tělo a je k dispozici v černé nebo zlaté barvě. Má 5.2 palcovou IPS obrazovku, čtyřjádrový procesor, 13.0 MP fotoaparát a snímač otisků prstů – má všechny funkce, díky nimž je skvělou volbou pro náročné zaneprázdněné lidi. * Snímač o...

Všechny nabídky pro Prestigio Muze B5

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Prestigio Muze B5

* Prestigio Muze B5
VAŠE DATA JSOU CHRÁNĚNA
Nový Muze B5 je stylový a má elegantní vzhled, je multifunkční a zaručí bezpečí Vašich dat. Má elegantní trendové tělo a je k dispozici v černé nebo zlaté barvě. Má 5.2 palcovou IPS obrazovku, čtyřjádrový procesor, 13.0 MP fotoaparát a snímač otisků prstů – má všechny funkce, díky nimž je skvělou volbou pro náročné zaneprázdněné lidi.
* Snímač otisků prstů
Muze B5 chrání Vaše data tím nejspolehlivějším a nejinteligentnějším způsobem – snímač otisků prstů zajistí přístup k uloženým informacím pouze Vám. Takže pokud Vám záleží na ochraně Vašich dat, toto zařízení budete milovat.:
* Krásný design
Inteligentní telefon vypadá stylově díky kombinaci elegantního těla a 2,5D zakřivené obrazovky. Vyberte si mezi dvěma moderními barvami (klasické černé a luxusní zlaté), které zdůrazní Váš styl.
* Jasný obsah
Využijte další výhody, bez ohledu na to, co děláte na širokém 5,2 palcovém displeji s tenkými rámečky. Je to optimální velikost pro co největší potěšení z obsahu, zatímco technologie IPS a rozlišení HD dělají obsah živým a jasným.:
* Jako profesionální fotograf
S Muze B5 vytvoříte obsah hodný sdílení! Je vybaven pokročilým 13,0 MP zadním fotoaparátem s vynikajícím LED bleskem, takže Vaše snímky budou vypadat skvěle i při fotografování za špatných světelných podmínek. Automatické zaostřování umožňuje snadné a pohodlné fotografování. Přední fotoaparát s rozlišením 5,0 MP a širokým záběrem je ideální pro selfíčka a videohovory.
* Produktivní vnitřek
Výkonný čtyřjádrový procesor a 1GB RAM zajišťují vynikající výkon, který zvládne všechny Vaše každodenní úkoly – od čtení a surfování na internetu až po náročné hry a sledování HD videa online. Vychutnejte si režim „multitasking“ a bez problému přepínejte mezi různými aplikacemi.:
* Síla Androidu
TEXTAndroid 7.0 Nougat přináší všechny možnosti moderního smartphonu a poskytuje přístup k mil...

Parametry Prestigio Muze B5

Výrobce Prestigio

Podobné produkty

Podobné fráze: