Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  myPhone 3330

myPhone 3330

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jednoduchý telefon myPhone 3330 Jednoduchý mobilní telefon vhodný pro seniory, který nabízí základní komunikační schopnosti bez zbytečně složitého ovládání. Telefonu dominuje přehledná klávesnice a díky své výbavě a tedy i cenové dostupnosti je vhodný pro běžné a nenáročné uživatele, kterým postačí zavolat, napsat zprávu nebo si poslechnout hudbu. Výhody tohoto telefonu: * Klávesnice s velk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro myPhone 3330

Popis myPhone 3330

Jednoduchý telefon myPhone 3330
Jednoduchý mobilní telefon vhodný pro seniory, který nabízí základní komunikační schopnosti bez zbytečně složitého ovládání. Telefonu dominuje přehledná klávesnice a díky své výbavě a tedy i cenové dostupnosti je vhodný pro běžné a nenáročné uživatele, kterým postačí zavolat, napsat zprávu nebo si poslechnout hudbu.
Výhody tohoto telefonu:
* Klávesnice s velkými tlačítky.
* Jednoduché menu zobrazované na 1.77" displeji.
* Podpora DualSIM.
* Má FM rádio a svítilnu.
Stvořen pro dvě SIM karty
Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem myPhone 3330 už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo, a to natrvalo.
Skvělá výdrž baterie
Telefon obsahuje baterii s kapacitou 900 mAh, díky které přístroj vydrží opravdu dlouho. V pohotovostním režimu vydrží až 8 dní. S telefonem myPhone 3330 se můžete bavit a zůstat v kontaktu mnohem déle. Nemusíte neustále hlídat, jestli vám ještě zbývá baterie.
Praktické funkce
Telefon nabízí také 0.3 Mpx fotoaparát pro základní každodenní fotografování. Pomocí MP3 hudebního přehrávače a FM rádia si můžete poslechnout oblíbenou hudbu a díky funkcím, jako je kalkulačka či kalendář získáte praktického pomocníka. K dispozici jsou hodiny a budík s jednoduchým nastavením. Do telefonu lze také vložit paměťovou kartu microSDHC, na které můžete mít uloženou oblíbenou hudbu nebo obrázky. Zaručeně vás potěší bezdrátové připojení Bluetooth.
Ovládat se dá i v rukavicích
Hledáte telefon, který se dá jednoduše ovládat? Zapomeňte na složité systémy a dotykové obrazovky. MyPhone 3330 má velká hardwarová tlačítka, která se dají ovládat i v rukavicích. Pohodlně sedí v ruce a k tomu je vybaven přehledným systémem.
Klíčové vlastnosti
Telefon myPhone 3330 je vybaven přehledným 1.77" displejem s rozli...

Parametry myPhone 3330

Výrobce Myphone
Typ telefonu Klasický
GSM Ano
Počet fotoaparátů 1
FM rádio Ano
Přehrávání MP3 Ano
Fotoaparát Ano
Operační systém Bez OS
Úhlopříčka displeje 1.77"
Rozlišení displeje 160 x 120px
Největší rozlišení fotoaparátu Čím více pixelů, tím větší fotografii uděláte a také zachytíte více detailů. 0.3Mpx
Interní paměť 16MB
Kapacita baterie 900mAh
Pohotovostní doba Výdrž telefonu na jedno nabití. 192hod
Hmotnost 75g
GPS Ano
NFC Ano
Slot na paměťové karty Ano
Dual Sim Dual sim je technologie, která umožňuje současné používání dvou SIM karet, tzn. že můžete být na příjmu současně na dvou číslech. Ano
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
Typ SIM karty MiniSIM
Dotykový displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: