Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Maxcom Comfort MM818

Maxcom Comfort MM818

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Véčkový mobilní telefon Maxcom Comfort MM822 Jste příznivcem klasických mobilních telefonů a nepotřebujete žádné složité chytré funkce? Pak právě pro vás připravil Maxcom několik modelů jednoduchých telefonů. Maxcom Comfort MM818 je mobilní telefon véčkového designu navržený s ohledem na jednoduché použití. Poskytuje přehledný displej, jednoduché menu, nebo funkce SOS a Dual SIM. Základní kom...

Doporučujeme

Doprava: 109 Kč
= 1 038 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Maxcom Comfort MM818

Popis Maxcom Comfort MM818

Véčkový mobilní telefon Maxcom Comfort MM822
Jste příznivcem klasických mobilních telefonů a nepotřebujete žádné složité chytré funkce? Pak právě pro vás připravil Maxcom několik modelů jednoduchých telefonů. Maxcom Comfort MM818 je mobilní telefon véčkového designu navržený s ohledem na jednoduché použití. Poskytuje přehledný displej, jednoduché menu, nebo funkce SOS a Dual SIM.
Základní komunikace
Telefon je schopen zajistit základní komunikační potřeby příjmu hovoru, volání a posílání SMS ve frekvenčních pásmech GSM 900/1800 MHz.
Vlastnosti a výbava
Telefon disponuje mnoho klasickými funkcemi. V jeho výbavě najdeme VGA fotoaparát, přehrávač hudby a videa, budík, svítilnu, hlasitý odposlech nebo FM rádio. Do telefonu lze také vložit paměťovou kartu microSD, na které můžete mít uloženu oblíbenou hudbu a videa. Nechybí ani praktické tlačítko SOS, po jehož stisknutí bude odesláno upozornění o stavu nouze na vybraná čísla.
Pohodlí s funkcí DualSIM
Díky telefonu Maxcom Comfort MM818 už nikdy nebudete muset řešit problém, kam s druhou SIM kartou nebo s druhým telefonem, který vám zabírá akorát tak místo v kapse a přidělává vrásky na čele. Tento telefon je vybaven sloty pro dvě SIM karty, takže vám na vše stačí jen jedno zařízení. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.
Klíčové vlastnosti
Maxcom Comfort MM818 je vybaven 2,4" barevným LCD displejem s rozlišením 240 x 320 bodů. Podporuje paměťové karty typu microSD (max. 32 GB) a do jeho výbavy patří 3.5 mm audio konektor, VGA fotoaparát, FM rádio, Kalkulačka, Kalendář, Hodiny, Budík, Svítilna i hlasitý odposlech. Rozměry telefonu jsou 93 x 48 x 20 mm s hmotností 78 gramů a k napájení mu slouží baterie s kapacitou 750 mAh a výdrží až 5 hodin hovoru a 300 hodin pohotovostního režimu.


Technické parametry
Velikost displeje [palce]:
2,4
Rozlišení displeje [pixel]:
320 x 240 (QVGA)
...

Parametry Maxcom Comfort MM818

Výrobce MaxCom
Typ telefonu Klasické
Úhlopříčka displeje 2.4"
Rozlišení displeje 320 x 240px
Rozlišení fotoaparátu Čím více pixelů, tím větší fotografii uděláte a také zachytíte více detailů. 0.3Mpx
Kapacita baterie 750mAh
Pohotovostní doba Výdrž telefonu na jedno nabití. 300hod
Hmotnost 78g
GPS Ne
Slot na paměťové karty Ano
Dual Sim Dual sim je technologie, která umožňuje současné používání dvou SIM karet, tzn. že můžete být na příjmu současně na dvou číslech. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: