Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  BlackBerry Classic

BlackBerry Classic

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 003 Kč
Smartphone, kterému věříte, se silou, kterou si nedovedete představit! Nové BlackBerry Classic je pokračovatelem legendární řady BlackBerry Bold. Spojuje všechny přednosti v pohodlnosti a ergonomií ovládání klasických BlackBerry se zcela novým, unikátním operačním systémem BlackBerry 10! Geniální propojení tradičních ovládacích prvků pod displejem, v čele s precizním optickým joystickem, a no...

Všechny nabídky pro BlackBerry Classic

Popis BlackBerry Classic

Smartphone, kterému věříte, se silou, kterou si nedovedete představit!
Nové BlackBerry Classic je pokračovatelem legendární řady BlackBerry Bold. Spojuje všechny přednosti v pohodlnosti a ergonomií ovládání klasických BlackBerry se zcela novým, unikátním operačním systémem BlackBerry 10!
Geniální propojení tradičních ovládacích prvků pod displejem, v čele s precizním optickým joystickem, a nového operačního systému BlackBerry 10 vám přináší dosud netušené možnosti. BlackBerry Classic je ultimátní komunikační nástroj!

BlackBerry Classic je přímým nástupcem legendárního modelu BlackBerry Bold 9900. Zachovává jeho elegantní design, mobilitu a ergonomii a zároveň si udržuje kompaktní rozměry. Precizní konstrukce využívá pevný rám z ušlechtilé oceli, odolné minerální sklo kryjící displej a pogumovaný zadní kryt, který dodává zařízení jistý úchop. Užívejte si pohodlné ovládání jednou rukou a buďte produktivní tak, jak vám to umožní pouze BlackBerry!

Tolik oblíbené klasické ovládací prvky se vrací s modelem BlacBerry Classic! BlackBerry spojilo tradiční způsob ovládání pomocí optického trackpadu a pětice hardwarových kláves pod displejem s novým operačním systémem BlackBerry 10 a vytvořilo kombinaci, díky které je práce na vašem BlackBerry rychlejší a efektivnější než kdy dříve. 40 kláves čisté efektivity!
Špičkový 3,5" IPS LCD displej nového BlackBerry Classic nabízí o 60 % větší zobrazovací plochu než jeho předchůdce! Díky rozměrnému displeji si můžete vychutnat mnoho prostoru pro práci s dokumenty, prohlížení webových stránek, psaní emailů nebo navigaci. Jemnost úžasných 294 ppi vám vždy poskytne maximálně ostrý a jasný obraz za všech podmínek.
Hovory, internet, emaily, SMS a komunikace na BBM. Úspěch se neptá, zda máte zrovna nabitý tele...

Parametry BlackBerry Classic

Výrobce Blackberry
Typ telefonu Dotykové
Úhlopříčka displeje 3.5"
Rozlišení displeje 720 x 720px
Rozlišení fotoaparátu Čím více pixelů, tím větší fotografii uděláte a také zachytíte více detailů. 8Mpx
Interní paměť 16384MB
Velikost RAM 2048MB
Počet jader procesoru 2
Frekvence procesoru 1.5GHz
Kapacita baterie 2520mAh
Hmotnost 177g
Wi-Fi Slouží k bezdrátovému připojení k síti internet. Ano
GPS Ano
NFC Ano
Slot na paměťové karty Ano
Dual Sim Dual sim je technologie, která umožňuje současné používání dvou SIM karet, tzn. že můžete být na příjmu současně na dvou číslech. Ne
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
Dotykový displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: