Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Allview A9 Lite Dual SIM

Allview A9 Lite Dual SIM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 689 Kč
Porovnat 2 obchody
A9 Lite – Váš další partner A9 Lite je dokonalým partnerem jak v profesionálním, tak v osobním životě. Zařízení A9 Lite, vybavené různými obchodními funkcemi a aplikacemi, vám pomůže při plnění mobilních úkolů. Více obsahu na displeji Díky velkému displeji 5.2’’ budete moci snadno číst emaily a procházet internet jednodušeji, než jste mohli kdykoli předtím. Mira Vision™ Mira Vision™...

Všechny nabídky pro Allview A9 Lite Dual SIM

Popis Allview A9 Lite Dual SIM

A9 Lite – Váš další partner
A9 Lite je dokonalým partnerem jak v profesionálním, tak v osobním životě. Zařízení A9 Lite, vybavené různými obchodními funkcemi a aplikacemi, vám pomůže při plnění mobilních úkolů.
Více obsahu na displeji
Díky velkému displeji 5.2’’ budete moci snadno číst emaily a procházet internet jednodušeji, než jste mohli kdykoli předtím.
Mira Vision™
Mira Vision™ je technologie pro zvýšení kvality obrazu. Výsledky jsou viditelné v reálném čase, zatímco proces ladění je jednodušší. Díky této aplikaci budete moci přizpůsobit jas displeje, upravit intenzitu nebo odstíny barev.
Efektivní a rychlý
A9 Lite je vybaven procesorem Quad Core, pamětí 1 GB RAM a pamětí Flash 8 GB, kterou lze rozšířit pomocí karty microSD až do kapacity 128 GB. Navíc operační systém Android ™ 7.0, Nougat zajišťuje vylepšený multitasking a detailní přizpůsobení rozhraní vašeho telefonu.
Snadno dokončí různé úkoly
Funkce Split Screen vám pomáhá při provádění dvou úkolů najednou. Díky tomu budete moci sledovat vaše oblíbené videozáznamy a současně kontrolovat své e-maily.
Perfektní rovnováha mezi pracovním a soukromým životem
S telefonem Dual SIM získáte dvojí výhody. A9 Lite integruje dvě SIM karty a vyvažuje profesionální a osobní život. Je to ideální situace pro dvě SIM karty od různých mobilních operátorů nebo pro hlasovou SIM kartu a datovou SIM kartu.
Udržujte své obchodní partnery a přátele blízko
Aplikace Google Duo je dokonalým společníkem, který udržuje kontakt se svými partnery a přáteli. Pomocí intuitivního rozhraní vám služba Google Duo pomůže při video hovorech.
Google Drive
Vedle úložných, úsporných nebo zálohovacích funkcí, vám Disk Google může také pomoci při práci:
Můžete vytvářet textové dokumenty, prezentace, tabulky, atd.
Při vytváření dokumentu můžete spolupracovat s partnery nebo spolupracovníky.
Zpráva, která pomáhá v těžkých č...

Parametry Allview A9 Lite Dual SIM

Výrobce Allview
Operační systém Google Android
Wi-Fi Slouží k bezdrátovému připojení k síti internet. Ano
LTE Ano
GPS Ano
NFC Ne
Čtečka otisku prstů Nebaví vás odemykat váš telefon pomocí kodu, ale zároveň chcete mít svá data v bezpečí? Pořiďte si telefon se čtečkou otisku prstů a svůj telefon budete odemykat pouhým dotykem. Ano
Dual Sim Dual sim je technologie, která umožňuje současné používání dvou SIM karet, tzn. že můžete být na příjmu současně na dvou číslech. Ne
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
Dotykový displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: