Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Allview A9 Lite Dual SIM

Allview A9 Lite Dual SIM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 699 Kč
A9 Lite – Váš další partner A9 Lite je dokonalým partnerem jak v profesionálním, tak v osobním životě. Zařízení A9 Lite, vybavené různými obchodními funkcemi a aplikacemi, vám pomůže při plnění mobilních úkolů. Více obsahu na displeji Díky velkému displeji 5.2’’ budete moci snadno číst emaily a procházet internet jednodušeji, než jste mohli kdykoli předtím. Mira Vision™ Mira Vision™...

Všechny nabídky pro Allview A9 Lite Dual SIM

Doprava: 79 Kč
= 1 778 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Allview A9 Lite Dual SIM

A9 Lite – Váš další partner
A9 Lite je dokonalým partnerem jak v profesionálním, tak v osobním životě. Zařízení A9 Lite, vybavené různými obchodními funkcemi a aplikacemi, vám pomůže při plnění mobilních úkolů.
Více obsahu na displeji
Díky velkému displeji 5.2’’ budete moci snadno číst emaily a procházet internet jednodušeji, než jste mohli kdykoli předtím.
Mira Vision™
Mira Vision™ je technologie pro zvýšení kvality obrazu. Výsledky jsou viditelné v reálném čase, zatímco proces ladění je jednodušší. Díky této aplikaci budete moci přizpůsobit jas displeje, upravit intenzitu nebo odstíny barev.
Efektivní a rychlý
A9 Lite je vybaven procesorem Quad Core, pamětí 1 GB RAM a pamětí Flash 8 GB, kterou lze rozšířit pomocí karty microSD až do kapacity 128 GB. Navíc operační systém Android ™ 7.0, Nougat zajišťuje vylepšený multitasking a detailní přizpůsobení rozhraní vašeho telefonu.
Snadno dokončí různé úkoly
Funkce Split Screen vám pomáhá při provádění dvou úkolů najednou. Díky tomu budete moci sledovat vaše oblíbené videozáznamy a současně kontrolovat své e-maily.
Perfektní rovnováha mezi pracovním a soukromým životem
S telefonem Dual SIM získáte dvojí výhody. A9 Lite integruje dvě SIM karty a vyvažuje profesionální a osobní život. Je to ideální situace pro dvě SIM karty od různých mobilních operátorů nebo pro hlasovou SIM kartu a datovou SIM kartu.
Udržujte své obchodní partnery a přátele blízko
Aplikace Google Duo je dokonalým společníkem, který udržuje kontakt se svými partnery a přáteli. Pomocí intuitivního rozhraní vám služba Google Duo pomůže při video hovorech.
Google Drive
Vedle úložných, úsporných nebo zálohovacích funkcí, vám Disk Google může také pomoci při práci:
Můžete vytvářet textové dokumenty, prezentace, tabulky, atd.
Při vytváření dokumentu můžete spolupracovat s partnery nebo spolupracovníky.
Zpráva, která pomáhá v těžkých č...

Parametry Allview A9 Lite Dual SIM

Výrobce Allview

Podobné produkty

Podobné fráze: