Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  ALCATEL U5 3G 4047D Dual SIM

ALCATEL U5 3G 4047D Dual SIM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Udělá skvělý první dojemDesign. Přesně tohle slovo dělá Alcatel U5 jedinečným. Vsází na jednoduchost a v ní je krása. Čtyřjádrový telefon uchvacuje texturovaným designem zadního krytu, ale taktéž výrazným rámečkem, který objímá ISP displej o velikost pěti palců. Ač je to k nevíře, tak toto zařízení se i přes svou nízkou cenu řadí mezi smartphony. Skrývá víc, než tušíteAlcatel U5 obsahuje napří...

Všechny nabídky pro ALCATEL U5 3G 4047D Dual SIM

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ALCATEL U5 3G 4047D Dual SIM

Udělá skvělý první dojemDesign. Přesně tohle slovo dělá Alcatel U5 jedinečným. Vsází na jednoduchost a v ní je krása. Čtyřjádrový telefon uchvacuje texturovaným designem zadního krytu, ale taktéž výrazným rámečkem, který objímá ISP displej o velikost pěti palců. Ač je to k nevíře, tak toto zařízení se i přes svou nízkou cenu řadí mezi smartphony.
Skrývá víc, než tušíteAlcatel U5 obsahuje například GPS, která vás zavede kamkoliv. Stačí jen využít 3G, což je mobilní síť, která vám umožní stahování dat vysokou rychlostí. Mobilní telefon je samozřejmě kompatibilní s Wi-Fi připojením či Bluetooth, což je technologie, která vám umožňuje bezdrátově přenášet data.
Ačkoliv se vám může zdát, že všemožné aplikace zaberou příliš místa, tak jste na omylu. I kdyby, tak zařízení disponuje 8GB vnitřní pamětí s podporou microSD až do 32 GB a ještě 1 GB RAM. Alcatel U5 je vybaven Dual SIM, což vám umožňuje mít v zařízení dvě SIM karty.
Selfie nevyšla z módySelfie uchvátila svět a jsou populární dodnes. A mobilní telefon Alcatel U5 je pro selfie jako stvořený. Nejen že poskytuje jedinečný uživatelský komfort, ale i kreativní nástroje pro fotografování. Jak už asi tušíte, tak focení selfie s tímto zařízením bude v něčem výjimečné. Nepletete se. Při nočním focení máte například díky LED blesku přední kamery zaručeno, že fotografie bude vždy zaostřená. A to i v případě, že použijete některou z aplikací. Face Mask vám umožní focení s mnoha živými filtry, Face Show vám dovolí vytvořit videoanimaci a Instant Collage, jak už název napovídá, pomůže z fotek učinit skvělé koláže, které můžete sdílet se svými přáteli.
I když to zní až nereálně, tak vězte, že i přes množství aplikací mobil vydrží dlouho bez nabití a to díky 2050mAh akumulátoru. Tak ať už využíváte 5Mpx zadní fotoaparát či si užíváte operačního systému Android 7.0 Nougat naplno, tak se nemusíte obávat, že by s tím Alcatel U5 nepočítal. Je navržen tak, aby posloužil co nejlépe. Ať už posloucháte svou ob...

Parametry ALCATEL U5 3G 4047D Dual SIM

Výrobce Alcatel

Podobné produkty

Podobné fráze: