Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Teraristika  >  Technika do terária  >  Mlhovače pro terária  >  Trixie

Mlhovače pro terária Trixie

Výrobci:

Hagen  •  Trixie  •  Lucky Reptile
Nalezeno:    10 produktů

TRIXIE Fogger ultrazvukový mlhovač

Ultrazvukový mlhovač zvyšuje vlhkost podle velikosti velikosti terária až o 100%

Více informací
od 1 298 Kč
Koupit nejlevněji

TRIXIE Reptile Rain zavlažovací systém pro terária

Popis: TRIXIE Reptile Rain - zavlažovací systém pro teráriaTRIXIE Reptile Rain - zavlažovací systém pro terária je doplňkový terarijní sortiment.Podrobnosti: TRIXIE Reptile Rain - zavlažovací systém pro teráriatlak čerpadla je plynule nastavitelný.filtr umožňuje přívod vody přímo z teráriaspeciální upevňovací prvky pro bezpečné upevnění hlavregulovatelné stříkací hlavyvhodné i pro zalévání rostlinNízkonapěťový systém pro maximální bezpečnost.Obsahuje: TRIXIE Reptile Rain - zavlažovací systém pr...

Více informací
od 2 409 Kč
Koupit nejlevněji

TRIXIE Zvlhčovací láhev s pumpičkou 900 ml pro terária

Plastová zvlhčovací láhev s pumpičkou - ideální pro zvlčení v malém teráriu.

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Trixie Fogger - mlhovač

...ger ultrazvukový mlhovač pro terária s výměnnou membránou a klíči zvyší vlhkost v poměru k teráriu o 100 % poskytuje nezbytnou ranní rosu v pouštním teráriu a simuluje tropická mlhová oblaka v tropickém akváriu s ochrannou proti běhu za sucha: automaticky se vypne, pokud chybí voda (<3 cm) vhodné pro všechny zásobníky na vodu vždy dbejte na dostatek vody v zásobníku délka kabelu: 1,8 m, rozměry výrobku: 5 x 3,8 cm, napětí: 24V, spotřeba vody (cca): 200 ml/h.

Více informací

Lucky Reptile Maxi Sprayer - rozprašovač 5 L

Díky pevnému pásu je možno si jej připevnit na rameno, což usnadní manipulaci s ním při rosení terárií.Hlavice je nastavitelná až na 2,5 bar, což umožní výborný rozstřik vody.

Více informací

Lucky Reptile Sprayer - rozprašovač 1,5 L

Je vybaven kovovým zakončením, pomocí kterého se voda rozprašuje na jemné kapky. Před použitím je třeba tento 1,5 L roprašovač ručně natlakovat a pak již stačí jen držet stisknutou rukojeť a můžete podle potřeby rosit zejména menší terária.Dobře se s tímto výrobkem manipuluje a díky menšímu obsahu zásobníku na vodu se snadno drží v jedné ruce.

Více informací

Lucky Reptile Dripper (kapající chlopeň)

Veškeré součásti jsou kompatibilní s produkty Super Rain II, Super Rain PRO a Super Rain Nano.Dripper - také označovaný jako kapající chlopeň je určen zejména pro napájení chameleonů. Hodí se také všude tam, kde potřebujeme dávkovat vodu po kapkách v pravidelných intervalech. Dripper lze použít také jako rozšíření napáječky Eco Dripper.

Více informací

Lucky Reptile Zpětný ventil

Veškeré součásti jsou kompatibilní s produkty Super Rain II, Super Rain PRO a Super Rain Nano.

Více informací

Podobné fráze: