Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Misky, dózy pro psy  >  TRIXIE Psí bar výška 50cm 2x 2,8l/24cm

TRIXIE Psí bar výška 50cm 2x 2,8l/24cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Psí bar - Stojan s max. výškou 50 cm od země má přípravu pro dvě nerezové misky umožňují správné krmení vašeho psa. Vyšší poloha misky při krmení pomáhá ke správnému držení těla při polykání a snižuje tak riziko zdravotních potíží.  * Balení: Stojan a 2x miska 2,8 L / 24 cm. 

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TRIXIE Psí bar výška 50cm 2x 2,8l/24cm

Popis TRIXIE Psí bar výška 50cm 2x 2,8l/24cm

HappyZoo.cz píše:

Popis: Stojan na misky TRIXIE (výška 50cm) + 2x miska (2,8l) 24cmStojan na misky TRIXIE (výška 50cm) + 2x miska (2,8l) 24cm je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: Stojan na misky TRIXIE (výška 50cm) + 2x miska (2,8l) 24cmStojan na misky TRIXIE (výška 50cm) + 2x miska (2,8l) 24cm je vhodné pro větší psy, pes se nemusí při jídle ohýbat a lze tak předejít případným zdravotním komplikacím. Sada obsahuje stojan a dvě nerezové misky. Kvalitní výrobek od německého výrobce chov. potřeb TRIXIE.Velikost: Stojan

ČeskýZverimex.cz píše:

Tento stojan z nerezové oceli s dvěma nerezovými miskami zajišťuje pohodlné krmení vašeho psa. Díky podstavci je celá sestava velice stabilní a zabraňuje převržení.
Stojan a dvě nerezové misky umožňují správné krmení vašeho psa.
Výšku nastavení misky zvolíte podle velikosti psa.
Vyšší poloha misky při krmení pomáhá ke správnému držení těla při polykání a snižuje tak riziko zdravotních potíží.

Hafani.cz s.r.o. píše:

Vhodné pro velké psy - pes se nemusí při jídle ohýbat a lze tak předejít případným zdravotním komplikacím. Sada obsahuje stojan a dvě nerezové misky, každá o objemu 4,7 litru. Nastavitelná výška - max 60 cm.

Parametry TRIXIE Psí bar výška 50cm 2x 2,8l/24cm

Výrobce Trixie

Podobné produkty

Podobné fráze: