Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  YAMAHA MCR043 (DAB)

YAMAHA MCR043 (DAB)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 998 Kč
Porovnat 8 obchodů
Stylový mikrosystém s CD a Bluetooth, 2×15W, CD, USB ( MP3,WMA), DAB/FM tuner s RDS 30 předvoleb.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro YAMAHA MCR043 (DAB)

Popis YAMAHA MCR043 (DAB)

Electro World s.r.o. píše:

Yamaha MCR B043D je stylový audio systém v designu Yamaha motocyklů. S řadou vstupů a funkcí je skutečným all-in-one systémem. Nabízí možnost AUX In vstupu pro chytrý telefon či tablet, USB včetně napájení připojeného zařízení, nebo přenos pomocí Bluetooth technologie. Tuner rádia nabízí FM, DAB i DAB + režim. Režim Compressed Music Enhancer vylepšuje poslech komprimované hudby (MP3 a WMA).

Alza.cz píše:

Mikrosystém 2×15W, CD, USB ( MP3,WMA), Bluetooth, DAB/FM tuner s RDS
Yamaha, to jsou silné motorky. Ale taky kvalitní audiotechnologie. Spojením těchto dvou směrů této japonské společnosti vznikl mikrosystém MCR-B043D, který svým designem a prvky kopíruje vzhled slavných motorek. Od ornamentů na horním panelu, přes vzhled ovládacích prvků až k ovladači hlasitosti, který věrně imituje víčko chladiče - všechno bylo podřízeno tomuto záměru. A podobně mocný je i zvuk, který tento mikrosystém produkuje, má hutné basy i čisté výšky. Poslech hudby je s mikrosystémem Yamaha požitek. Klíčové vlastnosti mikrosystému YAMAHA MCR-B043DMikrosystém Yamaha vylepšuje zvuk ztrátových formátů - ty jsou pak plnější a živějšíBezdrátové připojení smartphonu či tabletu pomocí BluetoothSoučástí mikrosystému je i CD přehrávač a FM rádio s pamětí až na 30 stanicPomocí AUX vstupu snadno připojíte jakýkoliv další zdroj zvukuUsínejte s hudbou - integrovaný...

MALL.CZ píše:

CD mikrosystém Yamaha MCR-B043D inspirovaný barvami a designem motocyklů Yamaha. Bezdrátové přehrávání pomocí Bluetooth 3.0, přehrává MP3 skladby z CD, USB vstupu, digitální FM tuner s podporou DAB/DAB+, AUX vstup, sluchátkový výstup, bohatá kvalita zvuku, budík, časovač vypnutí, dálkový ovladač.

Parametry YAMAHA MCR043 (DAB)

Výrobce Yamaha
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: