Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  YAMAHA MCR-N670D

YAMAHA MCR-N670D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 19 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis a parametry YAMAHA MCR-N670D Moderní mikrosystém od Yamahy Špičkový komponentní mikrosystém Yamaha MCR-N670D zaručeně potěší i ty největší hudební fajnšmekry. Jedná se totiž o výkonný přístroj, který se může pochlubit mnoha možnostmi využití i širokou škálou nejmodernějších funkcí. Pokud si tak v pohodlí domova rádi dopřáváte relax v podobě poslechu své oblíbené hudby, určitě si přijd...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro YAMAHA MCR-N670D

Popis YAMAHA MCR-N670D

Popis a parametry YAMAHA MCR-N670D
Moderní mikrosystém od Yamahy
Špičkový komponentní mikrosystém Yamaha MCR-N670D zaručeně potěší i ty největší hudební fajnšmekry. Jedná se totiž o výkonný přístroj, který se může pochlubit mnoha možnostmi využití i širokou škálou nejmodernějších funkcí. Pokud si tak v pohodlí domova rádi dopřáváte relax v podobě poslechu své oblíbené hudby, určitě si přijdete na své.
 
O dokonalou reprodukci zvuku se za všech okolností postará vysoký výstupní výkon 2x 65 W.
Hudba z mnoha zdrojů
S tímto mikrosystémem od společnosti Yamaha budete moci poslouchat hudbu z mnoha rozličných zdrojů. K dispozici totiž budete mít integrovaný CD přehrávač, FM/DAB tuner pro příjem klasických rozhlasových stanic i populární USB port, který vám umožní poslech MP3 tracků uložených na vašich paměťových médiích.
 
Přístroj se může pochlubit i bezdrátovou technologií Bluetooth, díky které budete moci streamovat hudbu ze svého smartphonu či tabletu. Těšit se navíc můžete i na integrovaný Wi-Fi adaptér, který vám umožní i poslech internetových rádií.
MusicCast: zvukové řešení pro celou domácnost
Tento mikrosystém z řady Piano Craft patří do rodiny zařízení MusicCast, která umožňuje uživatelům snadno používat celou řadu audio zařízení a všechna přitom jednoduše ovládat pomocí intuitivní chytré aplikace. Můžete si tak vybavit celou domácnost špičkovými audio zařízeními od společnosti Yamaha a všechna pak pomocí smartphonu či tabletu velice jednoduše propojit.
 
Mikrosystém Yamaha MCR-N670D můžete samozřejmě používat i samostatně, v případě zájmu si však můžete postupně svou domácí MusicCast výbavu rozšiřovat.
* Vzhled: Barva
* Přehrávač optických disků: ano
* Kazetový přehrávač: ne
* Multimédia: Typ reproduktoru
* Počet reproduktorů: 2
* RMS výkon: 60 W
* Impedance: 6 ohm
* Odstup signálu od šumu: 85 dB
* Výkon PMPO: 110 W...

Parametry YAMAHA MCR-N670D

Výrobce Yamaha
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: