Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer XN-P02

Pioneer XN-P02

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Pioneer XN-P02 Se svým elegantním vzhledem a kompaktní velikostí, bude audio systém Pioneer XN-P02 ideálním doplňkem menších prostor. Přináší zvuk vysoké kvality od odborníků společnosti Pioneer s letitými zkušenosti v oblasti špičkového audia. Vyberte si podle vašeho vkusu mezi černou a stříbrnou variantou. Svoboda používání Pioneer XN-P02 je vybaven několika druhy bezdrát...

Všechny nabídky pro Pioneer XN-P02

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pioneer XN-P02

Popis produktu
Pioneer XN-P02
Se svým elegantním vzhledem a kompaktní velikostí, bude audio systém Pioneer XN-P02 ideálním doplňkem menších prostor. Přináší zvuk vysoké kvality od odborníků společnosti Pioneer s letitými zkušenosti v oblasti špičkového audia. Vyberte si podle vašeho vkusu mezi černou a stříbrnou variantou.
Svoboda používání
Pioneer XN-P02 je vybaven několika druhy bezdrátového přehrávání hudby. Vestavěná technologie Bluetooth přináší možnost vychutnat si bezdrátově hudbu uloženou na vašem iPhone, Android a ostatních kompatibilních mobilních zařízeních s verzí Bluetooth 3.0. Funkce AirPlay vám umožní přehrávání z vybraných Apple zařízení (musí mít funkci AirPlay) připojených na stejné bezdrátové síti jako tento systém. Další zajímavostí je technologie vTuner, která vám umožňuje naladit internetová rádia a podcasty. Součástí balení je dálkový ovladač. Můžete tak tento audio systém ovládat pohodlně na dálku. Umístěte ho proto kamkoli budete chtít a užívejte si pohodlí při přehrávání.
Usínejte a probouzejte se za zvuku hudby
Rádi usínáte či jste probouzeni za zvuku své oblíbené hudby či rádia? Systém umožňuje nastavení automatického vypnutí a zapnutí. Nemusíte se tak bát, že usnete a celou noc vám v bytě bude hrát rádio. Na druhou stranu můžete tento systém využít jako budík a nechat se budit tóny vaší oblíbené hudby.
Mnoho možností přehrávání
Tento systém disponuje hned několika možnostmi jak přehrávat hudbu. Kromě již zmiňovaných bezdrátových technologií, je také vybaven portem USB pro připojení iPodu, iPhonu či iPadu. Stejně tak je vybaven FM přijímačem s možností uložení až čtyřiceti stanic do paměti.
Zvuk ve vysoké kvalitě
Audio systém Pioneer XN-P02 je navržen pro špičkovou kvalitu zvuku jemně vyladěnou dle nejvyšších standardů. Předzesilovač přináší výkon 2x 75W s impedancí pouhé 4Ω. Je dodáván bez reproduktorů, abyste si mohli zvolit variantu, která vám nejvíce vyhovuje. K dispozici...

Parametry Pioneer XN-P02

Výrobce Pioneer
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: