Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer XC-HM82D

Pioneer XC-HM82D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mikrosystém Pioneer X-HM82 poskytuje vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení a navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku digitálního zesilovače třídy D přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování a bezdrátové připojení WiFi. Eleganci celého systému podtrhuje hliníková povrchová úprava šasi hlavní jednotky. Přehráván...

Všechny nabídky pro Pioneer XC-HM82D

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pioneer XC-HM82D

Mikrosystém Pioneer X-HM82 poskytuje vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení a navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku digitálního zesilovače třídy D přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování a bezdrátové připojení WiFi. Eleganci celého systému podtrhuje hliníková povrchová úprava šasi hlavní jednotky.
Přehrávání ze sítě
Díky vestavěnému připojení WiFi vám umožní X-HM72 streamovat hudbu přes síť. Získáte přímý přístup k vaší hudební knihovně iTunes ze zařízení iPod, iPhone nebo iPad s Apple AirPlay, nebo se připojíte k DLNA síťovým zařízením a můžete bezdrátově přehrávat jejich obsah na vašem audio systému. Můžete poslouchat internetová rádia prostřednictvím vTuneru a využívat službu Spotify Connect naplněnou miliony skladeb.
Dobré možnosti přehrávání
X-HM82 umožňuje přehrávat hudbu z přenosných zařízení jako např. Apple iPhone, iPad a iPod, CD médií, nebo z USB zařízení a také síťové zdroje. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování. Snadno také naladíte rozhlasové stanice a nastavení zvládne každý.
Klíčové vlastnosti
Přístroj Pioneer disponuje mechanikou pro čtení klasických CD disků a přítomen je i USB konektor, do něhož si uživatel může připojit flash disk, iPhone, iPad, iPod. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování a připojení WiFi zajistí přístup k množství síťových zdrojů s podporou DLNA, AirPlay nebo internetových rádií. Zabudovaný je i radiový FM/AM tuner s pamětí na uložení 45 stanic. Z možností připojení nabízí: 2x RCA Line In, Audio in, Digital Optical In, sluchátkový 3,5mm Jack, Subwoofer pre-out, Ethernet, Speakers Terminal a vstup pro anténu.
Rozměry hlavní jednotky jsou 290 x 98 x 333 mm.
Technické parametry
Parametry
Podporovaná média:
CD-R/RW
Dock pro:
iPod
Audio formáty: < br...

Parametry Pioneer XC-HM82D

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: