Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer XC-HM51DAB

Pioneer XC-HM51DAB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 300 Kč
Popis produktu Mikrosystém Pioneer X-HM51 Mikrosystém od populární značky Pioneer, nabízí vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení, navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování. Streamujte bezdrátově Streamujte hudbu bezdrátově z chytrého telefonu, notebooku nebo jiného z...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 8 300 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Pioneer XC-HM51DAB

Doprava: zdarma
= 8 300 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Pioneer XC-HM51DAB

Popis produktu
Mikrosystém Pioneer X-HM51
Mikrosystém od populární značky Pioneer, nabízí vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení, navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování.
Streamujte bezdrátově
Streamujte hudbu bezdrátově z chytrého telefonu, notebooku nebo jiného zařízení pomocí technologie Bluetooth. Stačí jednoduché spárování mikrosystému s chytrým telefonem nebo tabletem pomocí Streaming App a můžete zvolenou hudbu okamžitě poslouchat s plným a čistým zvukem.
Možnosti přehrávání
Mikrosytém vám umožní jednoduše přehrávat hudbu z přenosných zařízení jako např. Apple iPhone, iPad a iPod, CD médií, nebo z USB zařízení. Technologie Bluetooth zajistí pohodlné bezdrátové streamování. Snadno také naladíte rozhlasové stanice a nastavení zvládne každý. S tímto modelem si budete moci vychutnat kromě FM rádií s RDS i DAB+, tím značně rozšíříte možnosti poslechu.
Klíčové vlastnosti
Pioneer mikrosystém disponuje dobrým výstupním výkonem dvojice širokopásmových reproduktorů s výkonem 2x 50 W(Nejsou součástí balení). Přístroj disponuje mechanikou pro čtení klasických CD disků a přítomen je i USB konektor, do něhož si uživatel jednoduše připojí flash disk, iPhone, iPad, iPod. Dále technologie Bluetooth zajistí pohodlné bezdrátové streamování. Zabudovaný je i radiový FM tuner s RDS ale i DAB+. Z možností připojení nalezneme RCA line in, 1x výstup pro reproduktory a dále vstup pro sluchátka 3,5 mm jack.
Rozměry hlavní jednotky jsou 215 x 100,5 x 325 mm
.
Main Features
    Plays • iPod, iPhone 4/4S/5
    • CD
    • MP3, WMA files from USB and CD-R/RW
    • Audio via bluetooth streaming
    • DAB/DAB+ Radio
    • FM Radio
    Terminals • 1 x CD
    • 1 x USB (Front)
    • 1 x RCA Line In
    • 1 x 3.5 mm Jack In
    • 1 x Su...

Parametry Pioneer XC-HM51DAB

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano
LCD displej Ano
DAB tuner Zařízení podporuje příjem digitálního rádia. Ano
Typ reproduktorů Širokopásmové reproduktory pokrývají celé spektrum od nízkých do vysokých tónů, což se negativně odráží na kvalitě reprodukce. Vícepásmové systémy pokrývají spektrum pomocí reproduktorů s omezenými rozsahy tónů. Širokopásmové

Podobné produkty

Podobné fráze: