Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer X-PM12

Pioneer X-PM12

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 399 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Mikrosystém Pioneer X-PM12 nabízí vše, co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení, navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku oceníte také jeho kompaktnost. Systém je i se dvěma reproduktory dost malý na to, aby byl diskrétním doplňkem interiéru. Pioneer X-PM12 disponuje dobrým výstupním výkonem dvojice dvoupásmových re...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pioneer X-PM12

Popis Pioneer X-PM12

Popis produktu
Mikrosystém Pioneer X-PM12 nabízí vše, co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení, navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku oceníte také jeho kompaktnost. Systém je i se dvěma reproduktory dost malý na to, aby byl diskrétním doplňkem interiéru.
Pioneer X-PM12 disponuje dobrým výstupním výkonem dvojice dvoupásmových reproduktorů s výkonem 2x 38W a s podporou zesílení basů funkcí Bass-Reflex. Přístroj je vybaven mechanikou pro čtení klasických CD disků a přítomen je i USB konektor, do něhož si uživatel může připojit flash disk.
Zabudovaný je i radiový FM tuner s RDS, který nabídne paměť až na 50 radiových stanic. Z možností připojení nabízí Audio in, Speakers Terminal a vstup pro anténu. Tento model je navíc vybaven oblíbeným bezdrátovým rozhraním bluetooth, které je možné použít pro propojení s chytrými mobilními telefony nebo tablety vybavenými operačním systémem iOS 7 a vyšší nebo Android 4.1 a vyšší.
K snadné obsluze přispívá LED displej a praktické dálkové ovládání, které zvládne ovládat i méně zkušený uživatel. Nejvíce vyhovující zvukové podání si můžete nastavit pomocí přednastaveného ekvalizéru s volbami Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz. Rozměry hlavní jednotky jsou 230 x 150 x 248 mm a reproduktorů 140 x 290 x 277 mm (každý).
.
Main Features
    Plays • FM tuner
    • Your CD collection
    • USB devices
    • Bluetooth audio
    Via USB, CD-R/-RW:
    • MP3, WMA audio files
    Speakers 2-way Bass-Reflex Speakers (2 x 38W)
    Passive Radiators (+)
    Terminals Front:
    • 1 x CD
    • 1 x USB
    • 1 x Audio In
    • 1 x Headphones 3.5 mm Jack Out
    Rear:
    • 1 x Speaker terminal
    • 1 x Subwoofer pre-out
    • 1 x Tuner Antenna
    Display FL (White color & Dot matrix type display)
    Display Languages English, German, Fren...

Parametry Pioneer X-PM12

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ reproduktorů Širokopásmové reproduktory pokrývají celé spektrum od nízkých do vysokých tónů, což se negativně odráží na kvalitě reprodukce. Vícepásmové systémy pokrývají spektrum pomocí reproduktorů s omezenými rozsahy tónů. Dvoupásmové
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: