Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer X-HM82D

Pioneer X-HM82D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Naprosto dokonalý audio mikrosystém vás nadchne svými vlastnostmi velmi kvalitním poslechem vaší oblíbené hudby. Poskytuje křišťálově čistý zvuk s úžasnou kvalitou ze dvou 50W reproduktorů, je plně kompatibilní s Apple a Android zařízeními, můžete tedy poslouchat hudbu i ze smartphonu a to velice jednoduše a bez komplikací. Mikrosystém je velice malý, má krásný moderní design a dálkové ovládání, ...

Všechny nabídky pro Pioneer X-HM82D

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pioneer X-HM82D

Naprosto dokonalý audio mikrosystém vás nadchne svými vlastnostmi velmi kvalitním poslechem vaší oblíbené hudby. Poskytuje křišťálově čistý zvuk s úžasnou kvalitou ze dvou 50W reproduktorů, je plně kompatibilní s Apple a Android zařízeními, můžete tedy poslouchat hudbu i ze smartphonu a to velice jednoduše a bez komplikací. Mikrosystém je velice malý, má krásný moderní design a dálkové ovládání, nemusíte tedy vůbec vstávat a poslech si tak lépe užijete.
Přehrávejte jednoduše
Přehrajete formáty MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, Apple Lossless, AIFF, DSD z disků CD-R/-RW, nebo připojením disku přes USB, či LAN a bezdrátově přes Wi-Fi. Nabídne také připojení mobilních telefonů přes bezdrátové připojení Bluetooth. Radiostanice pak naladíte v pásmu FM, podporuje také RDS a DAB+.
Jednoduché připojení
Díky svým schopnostem Wi-Fi a LAN připojení můžete streamovat svou hudbu přes domácí síť. Získejte přímý přístup k hudebním knihovnám iTunes s Apple AirPlay pro iPod, iPhopne a iPad, nebo propojte vše s DNLA a odesílejte vše bezdrátově do mikrosystému Pioneer.
Velké možnosti přehrávání
Tento mikrosystém je kompatibilní s internetovými rádii a Spotify připojením. Díky vTuneru naladíte více než 10 000 internetových rozhlasových stanic s podcasty z celého světa. Připojte se pomocí  Spotify a přehrávejte miliony skladeb rovnou z vašeho smartphonu.
Klíčové vlastnosti
Malý a velmi výkonný mikrosystém do vašeho obývacího pokoje zvládne přehrát formáty MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, Apple Lossless, AIFF, DSD, tuner FM s RDS a DAB+ z CD-R/-RW disků. Připojení pomocí USB, Bluetooth, Apple AirPlay, DLNA, Wi-Fi. Radiostanice naladíte v pásmu FM, s podporou RDS a DAB+. Křišťálově čistý zvuk si poslechnete ze dvou 50W reproduktorů. Disponuje konektory Audio In, připojení sluchátek, USB, 2x RCA, 1x digitální optický vstup, 1x LAN. Rozměry jsou 290 x 98 x 333 mm a reproduktory 156 x 266 x 258 mm.
Technické parametry
Parametry
Podporova...

Parametry Pioneer X-HM82D

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
DAB tuner Zařízení podporuje příjem digitálního rádia. Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: