Kde jsem: Katalog > Pioneer X-HM16-B černá

Pioneer X-HM16-B černá

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 990 Kč
Dostupnost: Skladem
3 990 Kč
Vynikající kvalita zvuku a noblesní vzhled v mikro formátu Mikro-systém X-HM 16 vyniká mezi typickými mikrosystémy už na první pohled: ať už ve stříbrném nebo černém provedení, a díky designu broušeného hliníku, velkému displeji a kovovým ovladačům je nepřehlédnutelný – tak má vypadat Hi-Fi zařízení – X-HM 16 jej jen mnohem menší a prostorově úspornější. Také jeho dvoupásmové reproduktory požada...

Doporučujeme

Popis Pioneer X-HM16-B černá

Vynikající kvalita zvuku a noblesní vzhled v mikro formátu
Mikro-systém X-HM 16 vyniká mezi typickými mikrosystémy už na první pohled: ať už ve stříbrném nebo černém provedení, a díky designu broušeného hliníku, velkému displeji a kovovým ovladačům je nepřehlédnutelný – tak má vypadat Hi-Fi zařízení – X-HM 16 jej jen mnohem menší a prostorově úspornější. Také jeho dvoupásmové reproduktory požadavek na Hi-Fi zařízení zdůrazňují, stejně jako vysoký výstupní výkon 15 W na kanál, který není pro tuto třídu obvyklý.
K flexibilitě systému přispívají i ovladače tónové korekce, ekvalizér se čtyřmi předvolbami a přepínatelné zdůraznění basů P-bass, čím lze snadno nastavit nejen zvukové preference, ale zvuk si lze přizpůsobit pro krásně srozumitelný a čistý hlas a dialogy, nebo pro noční poslech, který umožňuje požitek z hudby, aniž by byly narušeny přátelské vztahy se sousedy. Naopak ve dne je vhodné zvolit režim "flat" nebo "active", a rázem je k dispozici dynamický zvuk.
Kromě CD a FM rádia přehrává H-HM 16 také MP3 soubory z USB flash disků, a pokud máte to štěstí, že můžete tento systém používat i v ložnici, pak můžete využít funkci časovače pro příjemné probuzení vaši oblíbenou hudbou.
AUDIO FUNKCE
Hlavní jednotka:
Zesilovač třídy D (digitální zesílení)
Výstupní výkon: 15 W + 15 W (1 kHz, 10% THD, 8 ohmů)
FM (RDS) tuner (30 předvoleb)
Regulace zvuku (Basy/Výšky)
Předvolby ekvalizéru (Plochý/Active/Dialog/Noc)
Zvýraznění basů (P.BASS)
CD-Audio, CD-R/-RW (MP3)
USB zařízení (MP3)
Reproduktory:
10 cm basový kužel, piezo výškový reproduktor
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
Automatické vypnutí
Hodiny a programovatelný časovač 2x (denní/jednorázový časovač)
PŘIPOJENÍ
USB (přední)
Audio vstup (3.5 mm)
Phone výstup (přední)
Terminál reproduktorů
Anténní vstup pro FM tuner...

Podobné fráze: