Kde jsem: Katalog > Pioneer X-EM16-B černá/stříbrná

Pioneer X-EM16-B černá/stříbrná

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 249 Kč
Dostupnost: Skladem
2 249 Kč
Přineste si stereo zvuk do jakékoliv místnosti X-EM 16 je mimořádně kompaktní mikro-systém, a při hmotnosti asi jeden kilogram na komponent není příliš těžký ani pro umístění do filigránové police – najít vhodné místo pro CD receiver a dva stereo reproduktory je snadné v prakticky každé místnosti. A díky jednoduchému a elegantnímu designu bez problémů splyne s jakýmkoliv prostředím. Kromě toho,...

Doporučujeme

Popis Pioneer X-EM16-B černá/stříbrná

Přineste si stereo zvuk do jakékoliv místnosti
X-EM 16 je mimořádně kompaktní mikro-systém, a při hmotnosti asi jeden kilogram na komponent není příliš těžký ani pro umístění do filigránové police – najít vhodné místo pro CD receiver a dva stereo reproduktory je snadné v prakticky každé místnosti. A díky jednoduchému a elegantnímu designu bez problémů splyne s jakýmkoliv prostředím.
Kromě toho, že je mikro-systém X-EM 16 vybaven CD a FM rádiem, může přehrávat také MP3 soubory z USB flash disků, a díky přídavnému portu lze k systému připojit dokonce audio přehrávač – například přenosný přehrávač médií nebo Chromecast Audio.
X-16 EM představuje všestranný balíček překvapujícího zvuku, který vůbec nezní jako „mikro“, přestože tak systém vypadá. Navíc jej lze flexibilně přizpůsobit vašim poslechovým preferencím díky pěti předvolbám EQ a přepínatelnému posílení basů P-bass. Také funkce časovače pro usínání a buzení činí z tohoto systému ideální vybavení pro ložnici, kdy nabízí funkcionality komfortního radiobudíku se skvělým zvukem stereo systému.
AUDIO FUNKCE
Hlavní jednotka
Digitální zesilovač
Výstupní výkon: Celkový 10 W (1 kHz, 10% THD, 8 ohmů)
FM (RDS) tuner (20 předvoleb)
Ekvalizér s 5-ti předvolbami (Flat, Pop, Jazz, Rock, Classic)
Zvýraznění basů "P.BASS"
CD-Audio, CD-R/-RW (MP3)
USB zařízení (MP3)
Reproduktory:
7.6 cm, plno-rozsahové
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
Automatické vypnutí
Hodiny
Časovač
USB nabíjení (0.5 A) pro smartphony
PŘIPOJENÍ
USB (přední)
Audio vstup (zadní, 3.5 mm mini jack)
Anténní vstup pro FM tuner

Podobné fráze: