Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Pioneer P2

Pioneer P2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 21 990 Kč
Popis produktu Kompaktní mikrosystém Pioneer P2 Vysoce kvalitní zvuk získáte v kompaktním mikrosystému Pioneer P2 sestaveném ze špičkových komponent – zesilovače s předním hliníkovým panelem. Tyto mikro komponenty jsou vybaveny nejlepšími technologiemi špičkového audia. Užijte si kvalitní zvuk z rádia, MP3 / WMA přes USB nebo iPod / iPhone / iPad, jako nikdy předtím. Špičkové komponenty Pře...

Všechny nabídky pro Pioneer P2

Popis Pioneer P2

Popis produktu
Kompaktní mikrosystém Pioneer P2
Vysoce kvalitní zvuk získáte v kompaktním mikrosystému Pioneer P2 sestaveném ze špičkových komponent – zesilovače s předním hliníkovým panelem. Tyto mikro komponenty jsou vybaveny nejlepšími technologiemi špičkového audia. Užijte si kvalitní zvuk z rádia, MP3 / WMA přes USB nebo iPod / iPhone / iPad, jako nikdy předtím.
Špičkové komponenty
Přehrávač používá EI transformátor zaručující tichý provoz a DA převodník 192 kHz/24bit. Zesilovač třídy D přináší vysoce efektivní výkon zvuku a řídí pár krásných piano-black 2-pásmových bass-reflex reproduktorů s výkonem 2x 75 Watů.
Kvalitní zvuk
Reproduktory obsahují 120 mm Glass-Fibre Cone Woofer a 25mm výškový reproduktor Soft Dome Tweeter. Nechybí ani pozlacené konektory pro maximální kvalitu přenášeného signálu. Frekvenční rozsah reproduktorů je velmi pěkných 40 Hz až 40 kHz. Zkreslení zesilovače pak 0.7% THD při 1 kHz a 4 Ohmech.
Klíčové vlastnosti
Kromě přehrávání MP3 / WMA přes USB nebo iPod / iPhone /i Pad můžete využít služeb FM Tuneru s RDS a pamětí pro 40 stanic. Z konektorové výbavy nabízí 2 x RCA Analogue In (CD, Network), 1 x Digital coaxial input (Gold-Plated), 1 x Digital optical input, 1 x FM Tuner antenna, 2 x Screw-type, gold-plated speaker terminals, 1 x Headphones 3.5mm Gold-Plated Jack Out (front), 1 x Subwoofer pre-out a 1 x Remote Control in/out. Dále nabízí konektory 1 x USB/iPod/iPhone/iPad input a bezdrátové bluetooth rozhraní s podporou kodeku aptX. Oceníte elegantní hliníkové přední panely a k dispozici je samozřejmě i praktické dálkové ovládání.
.
Main Features
    Plays Via Network/USB:
    MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, ALAC Apple Lossless, AIFF, and DSD(* ) audio files
    • FM tuner
    • Bluetooth audio
    • Internet Radio with vTuner
    • Spotify Connect
    • Apple AirPlay
    (* ) Not via wireless network.
    Speakers 2-way Bass-...

Parametry Pioneer P2

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ reproduktorů Širokopásmové reproduktory pokrývají celé spektrum od nízkých do vysokých tónů, což se negativně odráží na kvalitě reprodukce. Vícepásmové systémy pokrývají spektrum pomocí reproduktorů s omezenými rozsahy tónů. Dvoupásmové
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
LCD displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: