Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Panasonic SC-MAX4000EK

Panasonic SC-MAX4000EK

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Hi-fi systém Panasonic SC-MAX4000EK Vnímejte sílu hudby s tímto špičkovým hi-fi systémem společnosti Panasonic. Soustava vládne hudbě díky špičkové rezonanci, ultra silným basům, 30 cm super wooferu AIRQUAKE BASS a trojitému zesilovači. Pomocí aplikace Panasonic Max Juke si pak můžete jednoduše přizpůsobit a vyhledávat skladby. Vychutnejte si kvalitní muziku za všech okolností....

Všechny nabídky pro Panasonic SC-MAX4000EK

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Panasonic SC-MAX4000EK

Popis produktu
Hi-fi systém Panasonic SC-MAX4000EK
Vnímejte sílu hudby s tímto špičkovým hi-fi systémem společnosti Panasonic. Soustava vládne hudbě díky špičkové rezonanci, ultra silným basům, 30 cm super wooferu AIRQUAKE BASS a trojitému zesilovači. Pomocí aplikace Panasonic Max Juke si pak můžete jednoduše přizpůsobit a vyhledávat skladby. Vychutnejte si kvalitní muziku za všech okolností.
Design
Panasonic SC-MAX4000EK vypadá stejně dobře, jako hraje. Nejedná se jen o mohutné bedny bez výkonu, tady jde o sestavu, která dokáže hudbu probudit k životu. Odvážný design systému z něj činí hlavní bod jakékoliv párty i vašeho domova. Nic nedokáže celý design oživit tolik jako mnohobarevné světelné podsvícení, které můžete sesynchronizovat s hudbou. Vyberte si z nabídky barev pro dokonalé vyjádření vaší nálady nebo pro proměnu vašeho domova v hudební klub.
Úzasné basy a rezonance s AIRQUAKE BASS
Robustní basy a dokonalá rezonance jsou základním kamenem každé párty. Tyto prvky pak byly dále posíleny pomocí jedinečného bassreflexového systému. Jedinečná technologie portu předává zvuky dále, aniž by došlo ke ztrátě rezonance zvuků generované zpoza jednotky wooferu. Basy jsou tak ještě více zdůrazněny a generuje se opravdu kvalitní a extrémně silný zvuk.
Trojité zesilovače
Hi-Fi systém je vyzbrojen silnými reproduktory, se skvělým výkonem basů a také oddělenými zesilovači, které zvyšují čistotu zvuku v každém frekvenčním rozsahu. Vokály jsou tak jasnější a čistší a basy lze ještě více zesílit bez ztráty jakékoliv kvality přehrávaného zvuku.
Místní přednastavený ekvalizér
Soustava je dále vybavena širokou škálou předvoleb ekvalizéru, takže se můžete více bavit poslechem hudby všech různých žánrových skupin. Mimo jiné můžete také využít režim Fotbal, se kterým je sledování sportovních utkání hned zábavnější a hlavně mnohem více reálnější. Vyberte si jednoduše zvuk přesně podle přehrávaného obsahu.
Rozhran...

Parametry Panasonic SC-MAX4000EK

Výrobce Panasonic
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ne
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
NFC Near Field Communication - technologie pro okamžité spárování s jiným zařízením. Ne
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: