Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Panasonic SC-HC29EC

Panasonic SC-HC29EC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mikrosystém Panasonic SC-HC29 Mikrosystémy Panasonic jsou zárukou kvalitní hudby pro každou příležitost. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru, bavte se nebo upořádejte párty s mikrosystémem Panasonic. Model SC-HC29 přehrává obsah médií CD včetně komprimovaných formátů, USB zařízení, pomocí Bluetooth a NFC obsah chytrých telefonů a je vybaven FM tunerem pro poslech rádia. Posaďte se a vychutnejte...

Všechny nabídky pro Panasonic SC-HC29EC

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Panasonic SC-HC29EC

Mikrosystém Panasonic SC-HC29
Mikrosystémy Panasonic jsou zárukou kvalitní hudby pro každou příležitost. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru, bavte se nebo upořádejte párty s mikrosystémem Panasonic. Model SC-HC29 přehrává obsah médií CD včetně komprimovaných formátů, USB zařízení, pomocí Bluetooth a NFC obsah chytrých telefonů a je vybaven FM tunerem pro poslech rádia. Posaďte se a vychutnejte si dynamický zvukový výkon s mikrosystémem Panasonic. Možnost montáže na stěnu zvyšuje flexibilitu umístění.
Připojení Bluetooth
Bluetooth technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi chytrými telefony, tablety notebooky, iPad, iPhone a dalšími zařízeními s tímto rozhraním. Díky podpoře NFC pak připojíte telefon jedním dotykem. S Bluetooth můžete jednoduše a bezdrátově vychutnávat svou oblíbenou hudbu z reproduktoru mikrosystému.
Dobrý základ pro kvalitní zvuk
Přístroj je vybaven širokopásmovými reproduktory s průměrem 8 cm a systémem Bass Reflex zajišťující skvělý zvuk v celém frekvenčním spektru. V kombinaci s Pure Direct Sound System, Bluetooth Re-Master, funkcí D-Bass a ekvalizérem získáte perfektní systém pro přehrávání hudby v domácnosti.
Přehrávejte různé zdroje
Mikrosystém Panasonic přehrává CD, CD-R/RW, MP3-CD a USB paměťové jednotky. Součástí je FM tuner s RDS a předvolbou až pro 30 stanic.
Klíčové vlastnosti
Maximální výstupní výkon stereo reproduktorů mikrosystému Panasonic SC-HC29 činí 20W RMS. Je vybaven mechanikou pro disky CD a připojením USB, které vám umožní vychutnat si zvukové soubory z paměťového USB zařízení. Přehrávat lze také pomocí technologie Bluetooth nebo poslouchat rádio díky vestavěnému FM tuneru.
Technické parametry
Parametry
Podporovaná média:
CD
Audio formáty:
MP3


Bluetooth:
Ano
P...

Parametry Panasonic SC-HC29EC

Výrobce Panasonic
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
NFC Near Field Communication - technologie pro okamžité spárování s jiným zařízením. Ano
Typ reproduktorů Širokopásmové reproduktory pokrývají celé spektrum od nízkých do vysokých tónů, což se negativně odráží na kvalitě reprodukce. Vícepásmové systémy pokrývají spektrum pomocí reproduktorů s omezenými rozsahy tónů. Širokopásmové
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: