Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Panasonic SC-CMAX5E

Panasonic SC-CMAX5E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Mini systém Panasonic SC-CMAX5E-K Moderní, designový se silným zvukem s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači to je mini systém od společnosti Panasonic. Tento mini systém je navržen s praktickou vysouvací rukojetí a kolečky pro snadné použití venku. Model je také kompatibilní s technologií Bluetooth a disponuje USB portem, takže vám dokáže přinášet silný hudební zážitek z...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Panasonic SC-CMAX5E

Popis Panasonic SC-CMAX5E

Popis produktu
Mini systém Panasonic SC-CMAX5E-K
Moderní, designový se silným zvukem s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači to je mini systém od společnosti Panasonic. Tento mini systém je navržen s praktickou vysouvací rukojetí a kolečky pro snadné použití venku. Model je také kompatibilní s technologií Bluetooth a disponuje USB portem, takže vám dokáže přinášet silný hudební zážitek z různých hudebních zdrojů. Navíc pro podpoření každé párty disponuje mini systém barevným podsvícením s různými barvami synchronizované s hudbou, což dodá každé párty ten správný šmrcn.
Designový s dokonalými vokály bez zkreslení
Panasonic SC-CMAX5E-K vypadá stejně dobře, jako hraje. Nejedná se tak jen o mohutnou bednu bez výkonu. Tento mini systém přehrává čisté vokály bez zkreslení, protože díky odolnému a současně lehkému materiálu vzniká zvuk s citlivější odezvou, zajišťující dynamičtější a čistší vokály a zřetelné dialogy.
Silný a čistý zvuk s trojitým zesilovačem
Tento mini systém je přesně to, co potřebujete pro použití jak doma, tak i venku. Čistý a dynamický zvuk s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači vám zajistí skvělý poslech za všech okolností a to ať jste s mini systémem kdekoliv. Mini systém disponuje 6 cm výškovým reproduktorem pro dokonalé přehrávání zvuků s vysokou frekvencí. 10 cm woofery pro zvuky se střední frekvencí a 25 cm super woofer pro zvuky s nízkou frekvencí.
Úžasný rytmus s D.Bass Beat
Vychutnejte si skutečně rytmickou hudbu s D.Bass Beat. Rytmus je automaticky zjištěn a zesílen, takže kvalitní poslech může klidně začít.
Rozhraní Bluetooth
Pouštějte si svou oblíbenou muziku z vašeho počítače, tabletu nebo telefonu na plno přes tento Hi-Fi systém. Díky rozhraní Bluetooth můžete Hi-Fi systém jednoduše spárovat s jakýmkoliv zařízením a přehrávat si tak vaši oblíbenou hudbu. Vše je jednoduché a pohodlné. Dosah při použití BT je 10 m.
Přednastavený ekvalizér a funkce karaoke < br /...

Parametry Panasonic SC-CMAX5E

Výrobce Panasonic
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Bass Boost Funkce Bass Boost zvýrazňuje basy. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mini

Podobné produkty

Podobné fráze: