Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  LG OM7560

LG OM7560

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Mikro Hi-fi systém LG OM7560 Dopřejte si špičkový zvuk tanečního klubu kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným mikro Hi-Fi systémem ve volně stojícím designu. S tímto systémem a jeho širokou škálou funkcí snadno vytvoříte dokonalou párty na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Oslňte všechny disco osvětlením nebo řadou DJ efektů a na konec rozjeďte skvělou zábavu s...

Všechny nabídky pro LG OM7560

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LG OM7560

Popis produktu
Mikro Hi-fi systém LG OM7560
Dopřejte si špičkový zvuk tanečního klubu kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným mikro Hi-Fi systémem ve volně stojícím designu. S tímto systémem a jeho širokou škálou funkcí snadno vytvoříte dokonalou párty na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Oslňte všechny disco osvětlením nebo řadou DJ efektů a na konec rozjeďte skvělou zábavu s funkcí Karaoke Star. Možností jak se bavit je opravdu mnoho.
Osvětlení pro skvělou taneční zábavu
Vychutnejte si atmosféru správné taneční párty s tímto špičkovým Hi-Fi systémem OM7560 společnosti LG. 1000 W pulzujícího rytmu a světelné efekty stoprocentně rozproudí každého nadšence tanečních rytmů.
Bezdrátové párty připojení
Skvělé je, že díky mobilnímu designu této hi-fi soustavy můžete párty uspořádat opravdu kdekoliv a pro opravdu skvělou dunivou atmosféru můžete systém snadno bezdrátově připojit s dalším. Snadno si tak vychutnáte dvojnásobný výkon zdvojených reproduktorů.
Efekty DJ
Kromě skvělého disco osvětlení můžete také párty vylepšit řadou přidaných DJ efektů jako je scratching, flanger, phaser, wah-wah, delay a dalšími předem uloženými efekty. Efekty dodají skladbám jedinečnou atmosféru a vy se stanete párty králem roku.
Auto DJ
Vytvořte tu správnou párty během okamžiku a bavte se s vašimi přáteli bez zbytečných starostí kolem hudby. Stačí jen aktivovat funkci Auto DJ, kterou je tento hi-fi systém vybavený, a systém už se postará o tu správnou atmosféru úplně sám.
Karaoke Star
Chcete se opravdu dobře pobavit? Sáhněte po funkci karaoke star a zažijte bezkonkurenční zábavu. S touto funkcí můžete téměř u každé skladby pouhým stisknutím tlačítka potlačit stopy zpěvu a použít tak píseň jako základ pro karaoke. Dokonce můžete u písně změnit i tóninu, aby lépe vyhovovala vašim hlasovým možnostem.
Rozhraní Bluetooth a jeho funkce
Pouštějte si svou oblíbenou muziku z vašeho počítače, tabletu...

Parametry LG OM7560

Výrobce LG
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
NFC Near Field Communication - technologie pro okamžité spárování s jiným zařízením. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro
DVD Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: