Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Denon RCD-N9

Denon RCD-N9

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 490 Kč
Porovnat 6 obchodů
Popis produktu Denon RCD-N9 multimediální mini systém Multimediální mini systém Denon DRA-N4 nabízí dokonalý zvuk v precizní provedení mistrů HiFi ze společnosti Denon. Patří do velmi kvalitní kolekce poskytující vysoce vyladěný zvuk se skvělým přednesem, který uspokojí i náročné posluchače. Tento model jenavíc vybaven AM/Fm tunerem s funkcí RDS a také podporou poslechu oblíbených skladeb se ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Denon RCD-N9

Popis Denon RCD-N9

Alza.cz píše:

Minisystém 2x65W, CD, MP3, WMA, FM tuner, RDS, AirPlay, DLNA streamování, USB, LAN, Bluetooth, možnost ovládání pomocí chytrých telefonů, 3-řádkový OELD displej, bez reproduktorů
Společnost DENON byla založena již v roce 1911 a ze své japonské domoviny začala postupem času razantně pronikat do celého světa. Maximální specializace na audio zařízení se rozhodně vyplatila a nyní máte možnost otestovat na vlastní uši minisystém s označením RCD-N9.Jedná se o technologicky vyspělý produkt se snadnou obsluhou a špičkovým hi-fi zvukem. Překvapí svým drobným provedením, které ho pasuje na favorita do stísněných prostorů. V praxi jistě ocení přítomnost dvou optických vstupů. Vestavěný zesilovač se chlubí utěšeným výkonem na hranici 2x 65 W a kvalitně rozezní i talíře u sousedů.Po připojení disku do čelní USB zdířky můžete přehrávat širokou škálu hudebních formátů, včetně bezztrátových FLAC a ALAC. Zařízení skvěle komunikuje s výrobky společnosti Apple díky technologii...

KASA.cz píše:

( v ceně POUZE PŘÍSTROJ - bez reprosoustav )
samostatně k objednání pro tento model je vhodná reprosoustava:
DENSCN9 Reproduktory Denon SC-N9, 2ks, černé
DENSCN9W Reproduktory Denon SC-N9, 2ks, bílé
Nová generace life stylových síťových CD hudebních systémů Ceol od Denonu. Streamování hudby s vysokým rozlišením z NAS (Network Attached Storage), počítače, mobilního zařízení a internetu přes Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth a USB. Ceol také podporuje Spotify® Connect, internetové rádio a FM / AM rádio, jakož i CD přehrávač. Vše s nádherným novým minimalistickým designem, špičkovými ovládacími prvky na panelu a výkonným systémem nových Hi-Fi reproduktorů. Všechny moderní technologie se spojily v krásném, kompaktním minimalistickém designu, ovládané tlačítky začleněnými do elegantního dvouvrstvého akrylátového horního panelu nebo stejně leštěných nových aplikací.
Funkce
AirPlay pro přímou návazností na iDevice a iTunes
Přehrává hudbu z PC / NAS a on-line služeb
Kompatibilita s Windows 8 / RT
Podpora Spotify připojení
Podpora Bluetooth a NFC
Internetové rádio a audio streaming ze sítě přes Ethernet nebo Wi-Fi
Podpora MP3, WMA, AAC, FLAC 192/24, WAV 192/24, AIFF 192/24, ALAC 96/24
přehrávání bez mezer
Přehrává USB paměti a paměťová média USB
Přehrává CD, CD-R / CD-RW (WMA nebo MP3)
Poslech FM / AM
Podpora nabíjení iPod v pohotovostním režimu
Ovládání pomocí New Denon Hi-Fi Remote App z mobilu / iPod touch, iPad a Android
3-řádkový OELD (Organic Electro Luminescence Display) s vysokým kontrastem a širokým pozorovacím úhlem
2 digitální vstupy pro vylepšení zvuku z televizoru nebo jiných zdrojů s optickým digitálním výstupem
Vysoce kvalitní zvuk
65 W + 65 W, vysoce výkonný výstup (4 ohmy, 1 kHz)
Integruje Denon Hi-Fi komponentní zvuk do kompaktní velikosti
Konfigurace obvodů "Simple & straight" a minimální signálové...

2jakost.cz píše:

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka.
Bezdrátový CD mikrosystém Denon RCD-N9 pro všechny milovníky muziky, kteří rádi vychutnají své oblíbené skladby v nejvyšší kvalitě. Mikrosystém má ve výbavě vestavěnou CD mechaniku a nechybí DLNA, AirPlay a Bluetooth s NFC pro streamovaní hudby. Nechybí ani podpora IOS zařízení.

MALL.CZ píše:

Set mikrosystému Denon RCD-N9 a regálových reproduktorů SC-N9 v černém provedení. Díky bezdrátovému Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay připojení můžete streamovat svou hudbu z téměž každého zařízení.

Smarty CZ píše:

Výkonný multimediální minisystém Denon RCD-N9 disponující Bluetooth a Wi-Fi pro bezdrátové streamování hudby z mobilních zařízení, podporu oblíbené služby Spotify a tisíce internetových rádií potěší opravdového milovníka hudby.

Parametry Denon RCD-N9

Výrobce Denon
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: