Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Denon DRA-N4

Denon DRA-N4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Denon DRA-N4 multimediální mini systém Multimediální mini systém Denon DRA-N4 nabízí dokonalý zvuk v precizní provedení mistrů HiFi ze společnosti Denon. Patří do velmi kvalitní kolekce poskytující vysoce vyladěný zvuk se skvělým přednesem, který uspokojí i náročné posluchače. Promyšlená konstrukce pro dokonalý zvuk Kvalitní komponenty a pečlivě promyšlené vnitřní uspořádání ...

Všechny nabídky pro Denon DRA-N4

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Denon DRA-N4

Popis produktu
Denon DRA-N4 multimediální mini systém
Multimediální mini systém Denon DRA-N4 nabízí dokonalý zvuk v precizní provedení mistrů HiFi ze společnosti Denon. Patří do velmi kvalitní kolekce poskytující vysoce vyladěný zvuk se skvělým přednesem, který uspokojí i náročné posluchače.
Promyšlená konstrukce pro dokonalý zvuk
Kvalitní komponenty a pečlivě promyšlené vnitřní uspořádání poskytuje nejkratší cestu signálu, takže zvuk je věrně reprodukován bez ztráty zvukové čistoty. Pevná konstrukce minimalizuje případné vibrace. Kvalita každé jednotlivé části, stejně jako způsob, jakým pracují společně, v podstatě určuje kvalitu zvuku. Denon využívá pouze velmi kvalitní díly, pečlivě vybrané a vyzkoušené.
Denon - dokonalý zážitek ze zábavy
Filozofií značky Denon je vášeň pro umění a technologie s cílem přinášet uživatelům dokonalý zážitek ze zábavy. Desetiletí technologického pokroku, inovací a vynikající inženýrské schopnosti utvářely celou kulturu značky Denon. Každý detail produktu Denon je vyroben s ohledem na preciznost, styl, výkon, čistotu zvuku, tak aby vnášel radost do života.
Klíčové vlastnosti
Multimediální mini systém Denon DRA-N4 je vybaven zesilovačem s výkonem 2x 40 W. Mezi konektorovou výbavu patří 1x analogový vstup, 1x optický digitální vstup, 1x subwoofer pre-out a sluchátkový výstup. Zajisté potěší i přítomnost bezdrátového bluetooth rozhraní anebo předního USB konektoru, který můžete využít pro připojení kompatibilních přenosných přehrávačů nebo například flash disku. Rozměry receiveru jsou 200 x 90 x 240 mm a hmotnost 2.3 kg.
je sdílení Wi-Fi nastavení s iOS přístroji
Wi-Fi konektivita s WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Podpora WMM (Wi-Fi Multimedia)
Funkce Auto Standby
Přehledný dálkový ovladač
Parametry
Výstup na sluchátka:
Ano
USB port:
Ano
Tuner:
FM
Barva:
bílá
Rozměry/Váha
Šířka [mm]: < /p...

Parametry Denon DRA-N4

Výrobce Denon
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: