Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  Bigben TW7NYC2

Bigben TW7NYC2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 590 Kč
Popis produktu Doplňte interiér zajímavě řešeným mini systémem Bigben Multimedia Tower ‘NYC’ v podobě sloupového reproduktoru, který se stane skvělým doplňkem. Přináší čistý a energický zvuk, který plně uspokojí vaše hudební nároky a získáte v něm společníka, který vyčnívá nejen po zvukové, ale také designové stránce. Minisystém Bigben Multimedia Tower ‘NYC’ vyniká především svým neotřelým de...

Všechny nabídky pro Bigben TW7NYC2

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Bigben TW7NYC2

Popis produktu
Doplňte interiér zajímavě řešeným mini systémem Bigben Multimedia Tower ‘NYC’ v podobě sloupového reproduktoru, který se stane skvělým doplňkem. Přináší čistý a energický zvuk, který plně uspokojí vaše hudební nároky a získáte v něm společníka, který vyčnívá nejen po zvukové, ale také designové stránce.
Minisystém Bigben Multimedia Tower ‘NYC’ vyniká především svým neotřelým designem, avšak jeho zvukové vlastnosti nejsou vůbec pozadu. Systém nabízí celkový výkon 40 W RMS. Díky portu USB můžete přehrávat MP3 obsah flash disku, nebo máte k dispozici FM tuner pro poslech rádia. S čtečkou karet SD přehrajete MP3 na paměťové kartě a s Bluetooth připojením můžete streamovat hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu.
Pro připojení externího hudebního zdroje můžete využít audio vstup 3.5 mm stereo jack. Součástí je také červeně podsvícený LCD displej se zobrazením času a nechybí ani dálkové ovládání. Port USB můžete využít pro nabíjení mobilních zařízení.
.
40 Watt RMS
Bluetooth®
USB port a čtečka karet SD
USB nabíjecí port pro externí zařízení
FM rádio s pamětí pro stanice
Displej LED
Zobrazení času
Aux-in připojení externích audio zařízení (3,5 mm jack)
Dálkové ovládání
Napájení 220V 
Parametry
Dálkové ovládání:
Ano
USB port:
Ano
Tuner:
FM
Barva:
bílá
Bluetooth:
Ano
Vstupy/výstupy:
3.5 mm
Výkon
Celkový výkon RMS [W]:
40

Parametry Bigben TW7NYC2

Výrobce BigBen
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
LCD displej Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mini

Podobné produkty