Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Military literatura  >  Bojujte s nepřítelem zblízka III.

Bojujte s nepřítelem zblízka III.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III. V letech 1942–44 se poměr sil na světových mořích a oceánech zvrátil ve prospěch Spojenců a Královské námořnictvo překonalo největší krizi ve svých dosavadních dějinách. Autor podrobně popisuje hrdinský boj námořníků při zásobování těžce zkoušené Malty a líčí spor o dálkové bombardéry, kdy odmítnutí nasadit je k hlídkování nad mořem málem zp...

Všechny nabídky pro Bojujte s nepřítelem zblízka III.

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Bojujte s nepřítelem zblízka III.

Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III. V letech 1942–44 se poměr sil na světových mořích a oceánech zvrátil ve prospěch Spojenců a Královské námořnictvo překonalo největší krizi ve svých dosavadních dějinách. Autor podrobně popisuje hrdinský boj námořníků při zásobování těžce zkoušené Malty a líčí spor o dálkové bombardéry, kdy odmítnutí nasadit je k hlídkování nad mořem málem způsobilo porážku spojeneckých eskort v bitvě o Atlantik. Věnuje pozornost nejen velkým spojeneckým výsadkovým operacím v severní Africe, na Sicílii a v jižní Itálii, ale též konvojům do severního Ruska, jež musely čelit nejen nepřátelským lodím, ponorkám a letadlům, nýbrž i běsnění přírodních živlů.

Parametry Bojujte s nepřítelem zblízka III.

Podobné produkty

Podobné fráze: