Každá kapitola (Chapters) má svůj příběh a svého hrdinu. Který bude ten Váš?  Vyrobeno pouze pár lahví na světě. Tyto vína Vás dostanou. Vyrobeno pouze 993 lahví na světě. CHAPTERS ONE - suché červené víno 100% Cinsault pěstované na žulových půdách ve Swartlandu. Víno má ohromující třešňově červenou barvu. Krásná vůně růží, ostružinového ovoce a čerstvých bylin. Chuť se pyšní kandovaným ovocem, čerstvými bylinkami a kořením. Chuť je štavnatá a elegantní, úžasná jemnost a pocit svěžesti v jednom.Vynikající... Celý popis

Koupit za 1 900 Kč

Nabídky pro Miles Mossop Wines jihoafrických vín vyrobeno pouze pár lahví na světě 2018 0,75 l (kazeta)

Popis

Každá kapitola (Chapters) má svůj příběh a svého hrdinu. Který bude ten Váš? 

Vyrobeno pouze pár lahví na světě. Tyto vína Vás dostanou.

Vyrobeno pouze 993 lahví na světě.

CHAPTERS ONE - suché červené víno 100% Cinsault pěstované na žulových půdách ve Swartlandu. Víno má ohromující třešňově červenou barvu. Krásná vůně růží, ostružinového ovoce a čerstvých bylin. Chuť se pyšní kandovaným ovocem, čerstvými bylinkami a kořením. Chuť je štavnatá a elegantní, úžasná jemnost a pocit svěžesti v jednom.Vynikající samo o sobě, servírované mírně chlazené zahraje velkou parádu. 

Víno zrálo 9 měsíců v betonovém tanku.
Vyrobeno pouze 517 lahví na světě.

CHAPTERS TWO SWARTLAND - suché bílé víno 100% chenin blanc z 48letého (Bushwine) vinice v Paardebergu, Swartland.

Víno má bledě slámovou barvu. Aroma bohaté na bílé broskve, zimolez a citrusové květy. Chuť dominuje tóny citronové kůry, ananasu a broskví. Střední patra je krémová a bohatá díky zrání vína v sudu. Závěr vína je svěží, čistý a elegantní. Toto víno je skvělým doplňkem ke grilovaným rybám a kuřecích pokrmů.

Víno zrálo 10 měsíců ve starém sudu o objemu 400L.

Vyrobeno pouze 520 lahví na světě.

CHAPTERS THREE STELLENBOSCH - suché bílé víno 100% chenin blanc z jediného 34letého (Bushwine) ve Stellenbosch, který roste na břidlicové půdě.

Toto víno má zářivě světle zlatavou barvu. Vůně bohatá na kdoule, citronové trávy a zralých žlutých broskví. Chuť je plná a bohatá s tóny ananasu a broskví. 

Víno je skvělým doplňkem grilovaných ryb a kuřecích pokrmů. Víno zrálo 9 měsíců ve starém sudu o objemu 400L.
Miles Mossop Wines
Miles Mossop přišel na vinařskou scénu teprve v roce 2004, kdy jeho vína spatřila poprvé světlo světa. Vinařství Miles Mossop je malým rodinným vinařstvím v Jihoafrické republice v oblasti Stellenbosch.

 

Jeho prvním vínem byl „Max 2004“– kombinace červeného Cabernetu Sauvignon, Merlotu a Petit Verdot, a „Saskia 2004“- bílá kombinace Chenin Blanc a Viognier. Vína jsou pojmenované po dětech Milese a Samanthy Mossop – Maximilian, Saskia a později se k portfoliu přidalo třetí bílé sladké víno z odrůdy Chenin Blanc „Kika“ – nazvané po třetím potomkovi. 

 

Cílem Milese Mosopa je dosáhnout u vín jemnosti a elegance, ale současně aby vykazovaly aspekty textury a koncentrace ovoce. Vína nezobrazují jen čistou ovocnost, ale odráží se v nich i terroir oblasti, z níž pocházejí. 

 

Miles má malé vinařství s velmi omezenou kapacitou výroby, neboť ze svých vinohradů má k dispozici jen 15 tun hroznů, ale i přes to je díky svým neotřelým výrobním technologiím právem nazýván největším talentem nejen v Africe, ale možná i na světě. 

Chapters One - červené jemné, ovocné víno se šťavnatostí a elegancí zároveň.

Toto víno Vás nadchne!

Chapters TWO - Chenin Blanc 
Zobrazit více