Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Baterie, nabíječky  >  Mikrotužkové AAA baterie  >  Varta AAA High Energy

Varta AAA High Energy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
baterie Varta Typ AAA 4ks balení originál 1,5V Alkaline

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Varta AAA High Energy

Popis Varta AAA High Energy

MIXTON.CZ píše:

Výkonné alkalické baterie značky Varta. Vhodné pro zařízení s velkým proudovým zatížením, jako např.přenosná rádia, mp3 přehrávače, přenosné hry, svítilny atd. Balení 2 ks v blistru.

DATART.cz píše:

Baterie High Energy osvědčené německé značky Varta jsou určeny do zařízení s většími požadavky na zdroj energie. Velikost AAA. Vhodné do dálkových ovladačů, bezdrátových myší, MP3 přehrávačů, hraček, apod. Balení po 2 ks. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Fotolab.cz píše:

Výkonné baterie vhodné pro zařízení s velkým proudovým zatížením, jako např. přenosná rádia, discmany, walkmany, mp3 přehrávače, přenosné hry, svítilny atd. Výkonné baterie vhodné pro zařízení s velkým proudovým zatížením, jako např. přenosná rádia, discmany, walkmany, mp3 přehrávače, přenosné hry, svítilny atd. Balení: 4ks. Cena uvedena za celé balení.

KASA.cz píše:

VARTA Baterie AAA
Ovladače, fotoaparáty, hodiny. Velké množství příslušenství se v dnešní době neobejde bez mikrotužkových baterií. Jejich potřebu si uvědomujeme především ve chvíli, kdy se baterie vybije a námi často využívaný přístroj přestane fungovat.
Mějte vždy po ruce záložní kousky. VARTA vám nabízí v jednom balení 8 baterií AAA. Ty se vyznačují dlouhou výdrží, která je až o 45 % vyšší než u jiných baterií. Již nikdy se nestane, že vaše zařízení včetně dětských hraček nebo praktických pomůcek či počítačových myší zůstanou bez šťávy.
Technické parametry
Typ baterie: AAA
Složení baterie: alkalické
Počet baterií v balení: 8
Napětí: 1,55 V
Výrobce: VARTA

Patro.cz píše:

Výrobce:
VARTA

Třída produktu:
Další příslušenství

Velikost akumulátoru:  
AAA

Typ baterie:  
Alkalická

Počet kusů v balení:  
24 ks/bal.

Další

Parametry Varta AAA High Energy

Výrobce Varta
Napětí 1.5V
Typ Alkalické

Podobné produkty

Podobné fráze: