Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Baterie, nabíječky  >  Mikrotužkové AAA baterie  >  GP Super alkalická LR03

GP Super alkalická LR03

Načítám galerii...
Předchozí
Další
baterie GP Super alkalická LR03 4ks balení 1,5V Alkaline

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GP Super alkalická LR03

Popis GP Super alkalická LR03

SOFTCOM.cz píše:

Baterie GP Super Alkaline jsou vhodné pro přístroje s vysokými a středně vysokými nároky na energii. Vylepšená výkonnost a delší životnost jsou důležité pro přenosné přístroje, které jsou v dnešní době velmi populární. Vhodné do: svítilen, hraček a elektronických her, dálkových ovladačů, mini přenosných rádií a MD a CD přehravačů.
LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V
průměr 10,5 x 44,5 mm
kovový obal
cena za 1 kus

Dentální materiály a pomůcky, stomatologické potřeby píše:

Parametry produktu:

možnost nabíjení
ne

chemické složení
alkalické

napětí
1,5 V

kategorie/řada
Super Alkaline

minimální kapacita
neuvádí se

počet nabíjecích cyklů
nenabíjecí

typové označení
LR03 (mikrotužka, AAA)

rozměr
10,5 × 44,5 mm

cena za množství
cena za 1 ks

prodejní obal
4 ks, blistr

vše-pro-váš-dům píše:

Alkalická nenabíjecí baterie o velikosti AAA (mikrotužka) vhodná pro každodenní použití. Doba provozu baterie je až 7x delší než u obyčejné ziknouhlíkové baterie. Baterie je vhodná např. do hraček, audio přehrávačů nebo dálkových ovladačů. CENA UVEDENA ZA 1 KS, MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA 4 KS!!!!!!

Manutan píše:

Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. rozměr: 10,5 × 44,5 mmkategorie/řada: Super Alkalinechemické složení: alkalicképrodejní obal: 2 ks, fóliecena za množství: cena za 2 ksnapětí: 1,5 Vtypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)

Parametry GP Super alkalická LR03

Výrobce GP
Napětí 1.5V
Typ Alkalické

Podobné produkty

Podobné fráze: