Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Baterie, nabíječky  >  Mikrotužkové AAA baterie  >  GP Super alkalická LR03

GP Super alkalická LR03

Načítám galerii...
Předchozí
Další
baterie GP Super alkalická LR03 4ks balení 1,5V Alkaline

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GP Super alkalická LR03

Popis GP Super alkalická LR03

www.penta.cz píše:

Mikrotužková baterie GP Super Alkaline LR03 velikosti AAA disponuje napětím 1,5 V. Alkalické baterie GP Super Alkaline jsou vhodné pro každodenní použití v přístrojích s vysokými a středně vysokými nároky na energii.

eoshop.cz píše:

Mikrotužková baterie GP Super Alkaline LR03 velikosti AAA disponuje napětím 1,5 V. Alkalické baterie GP Super Alkaline jsou vhodné pro každodenní použití v přístrojích s vysokými a středně vysokými nároky na energii. Alkalické baterie GP Super Alkaline jsou vhodné pro každodenní použití v přístrojích s vysokými a středně vysokými nároky na energii. Vylepšená výkonnost a delší životnost jsou důležité pro přenosné přístroje, které jsou v dnešní době velmi populární, např. MD a CD přehrávače, svítilny, hračky, rozhlasové přijímače, diktafony a elektronické hry. Popis produktu: Typ: LR03 (mikrotužka, AAA) Napětí: 1,5 V Rozměry: 10,5 x 44,5 mm

Hlásiče-detektory.cz píše:

Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.:
dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.

SOFTCOM.cz píše:

Baterie GP Super Alkaline jsou vhodné pro přístroje s vysokými a středně vysokými nároky na energii. Vylepšená výkonnost a delší životnost jsou důležité pro přenosné přístroje, které jsou v dnešní době velmi populární. Vhodné do: svítilen, hraček a elektronických her, dálkových ovladačů, mini přenosných rádií a MD a CD přehravačů.
LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V
průměr 10,5 x 44,5 mm
kovový obal
cena za 1 kus

www.roboticky-vysavac.cz píše:

BATERIE MIKROTUŽKOVÁ:
Baterie GP Alkaline R03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí alkalické baterie. Použití baterií: ovladače
Technické parametry:

LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V
průměr 10,5 x 44,5 mm
kovový obal
cena za 1 kus

Alza.cz píše:

Baterie alkalická, 1.5V
Alkalické baterie značky GP řady Super Alkaline jsou známé svým vysokým výkonem a výdrží. Své upotřebení naleznou ve všech domácích spotřebičích s každodenním využitím, jako jsou ovladače, hodiny a další. Jedná se o baterie typu LR03 s napětím 1,5 V a rozměry 10,5 × 44,5 mm. Dodáváno v blistru o 4 kusech.Alkalické baterie značky GP řady Super Alkaline jsou známé svým vysokým výkonem a výdrží. Své upotřebení naleznou ve všech domácích spotřebičích s každodenním využitím, jako jsou ovladače, hodiny a další. Jedná se o baterie typu LR03 s napětím 1,5 V a rozměry 10,5 × 44,5 mm. Dodáváno v blistru o 4 kusech.

Parametry GP Super alkalická LR03

Výrobce GP
Typ Alkalické
Napětí 1.5V

Podobné produkty

Podobné fráze: