Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Mikroskopy  >  USB mikroskop 5MPixel 500x na stojanu

USB mikroskop 5MPixel 500x na stojanu

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kontaktní USB mikroskop s vysokým rozlišením 2560x2048 bodů dodávaný se stojánkem s nastavitelnou výškou a úhlem kamery. Jedná se o kontaktní mikroskop (určený k přiložení přímo na pozorovaný předmět nebo velmi blízko pozorovanému povrchu - bankovka, mince...). Ostření je ovládáno mechanicky. Rozlišení je dáno osazeným snímačem CMOS 5Mega pixelů. Podle velikosti uhlopříčky monitoru, na kterém sle...

Všechny nabídky pro USB mikroskop 5MPixel 500x na stojanu

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis USB mikroskop 5MPixel 500x na stojanu

Kontaktní USB mikroskop s vysokým rozlišením 2560x2048 bodů dodávaný se stojánkem s nastavitelnou výškou a úhlem kamery. Jedná se o kontaktní mikroskop (určený k přiložení přímo na pozorovaný předmět nebo velmi blízko pozorovanému povrchu - bankovka, mince...). Ostření je ovládáno mechanicky. Rozlišení je dáno osazeným snímačem CMOS 5Mega pixelů. Podle velikosti uhlopříčky monitoru, na kterém sledujete obraz z mikroskopu dosahuje zvětšení zhruba 500x. Objektiv má pevné ohnisko; vždy je využito plného zvětšení.

Kvalita pořízených snímků je nesrovnatelně vyšší než u elektronických mikroskopů osazených PAL kamerami, kde je rozlišení dané zastaralou televizní normou PAL a nutným převodem analogového signálu na digitální obraz. O osvětlení pozorované plochy se starají bílé LED, jejichž světlo zajišťuje věrné barevné podání. Intenzita přísvitu se reguluje otáčením kolečka na přívodním USB kabelu.
Velikost zařízení umožňuje jeho držení v ruce; pokud potřebujete pořídit snímky, stačí přiložit a ručně doostřit. Takový způsob použití je vhodný pro kontrolu bankovek a odhalování falzifikátů papírových platidel i jiných cenin. Numizmatikům a filatelistům poskytuje vynikající prostředek pro kontrolu a zkoumání peněz, mincí i známek. Neméně vhodný je mikroskop také k detailní inspekci povrchu plošných spojů, hledání přerušených vlasových cest na DPS nebo čtení názvů miniaturních SMD součástek. Jestliže přikládáte hlavu mikroskopu přímo na rovný povrch sledovaných předmětů, stačí jej jednou zaostřit a obraz bude ostrý na všech místech, kde mikroskop přiložíte.
Obslužný software dovoluje kromě zobrazení aktuálního pohledu i ukládání snímků a nahrávání videosekvencí až do 30 snímků za sekundu (s vyšším rozlišením pochopitelně klesá framerate). Snímky i videa můžete zaznamenávat ve zvoleném rozlišení až do 2560x2048 pixelů.
Technické parametry:
USB makro fotografický mikroskop se zvětšením 500x
připojení: USB
rozlišení snímač...

Parametry USB mikroskop 5MPixel 500x na stojanu

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: