Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  PA technika  >  Mikrofony  >  König karaoke mixer , 2x mikrofo

König karaoke mixer , 2x mikrofon

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své pěvecké schopnosti rodině a přátelům.Po připojení soupravy k vašemu televizoru můžete zpívat podle textů na obrazovce.Jednoduché, nenáročné ovládání, vhodné i pro děti.Skvělá zábava pro společenské akce v kterémkoliv věku.

Všechny nabídky pro König karaoke mixer , 2x mikrofon

Popis König karaoke mixer , 2x mikrofon

MIXTON.CZ píše:

Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své hlasové kvality přátelům a rodině prostřednictvím této karaoke sady König HAV-KM11. Je snadno připojitelná a ihned můžete začít zpívat podle textů na obrazovce. Snadné ovládání umožňuje samostatné používání přístroje i dětem. Ideální na všechny párty pro všechny věkové skupiny! Včetně 2 kvalitních mikrofonů.

Nejceny.cz píše:

Sada obsahuje vše potřebné pro připojení k TV nebo PC. Pomocí této startovací karaoke sady si vytvoříte karaoke snadno a rychle. Vše co musíte udělat je připojit mixer k televizi a DVD přehrávači (nebo PC). Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své pěvecké schopnosti přátelům nebo rodině s touto karaoke soupravou! Tato souprava s mikrofony se instaluje mezi zdroj signálu (typicky DVD) a výstup signálu (typicky televizor). Umožňuje do zdrojového audia "přimíchat" zpěv z přiložených mikrofonů. Díky jednoduchému ovládání mohou přístroj používat děti. Ideální zábava pro společenské akce v kterémkoli věku. Součástí balení jsou také 2 plastové mikrofony. Co najdu v balení? Karaoke mix se vstupem pro DVD (nebo videorekordér), dvěma vstupy pro mikrofon a výstupem pro TV Napájecí adaptér pro karaoke mix 2 ks plastový mikrofon 2 ks propojení 3x cinch - 3x cinch 2 ks redukce 3,5 jack -> cinch 1 ks spojka 3,5 jack - 3,5 mm jack K mixéru doporučujeme zakoupit Karaoke DVD. Vlastnosti: Napájení: 230 V/50 Hz Hudební vstup: 500 mV/1V Hudební výstup: 2 V Mikrofonní vstup: 1 mV Mikrofonní výstup: 2 V Vstup: 3x cinch Výstup: 3x cinch

SOFTCOM.cz píše:

SFT0245
KARAOKE SET KÖNIG 2 MIKROFONY
Karaoke set König se dvěma mikrofony je ideálním nástrojem pro vytvoření domácího karaoke. Pomocí této sady si vytvoříte vlastní karaoke párty snadno a rychle. Vše co potřebujete udělat je připojit tento set k Vaší televizi a DVD přehrávači.
Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své pěvecké schopnosti svým přátelům. Po připojení k televizoru můžete zpívat podle textů na obrazovce. Tato souprava s mikrofony se instaluje mezi zdroj signálu (typicky DVD) a výstup signálu (typicky televizor). Ideální zábava pro společenské akce v kterémkoli věku. Součástí 2 kvalitní mikrofony.
Specifikace:
Napájení: 230 V/50 Hz
Hudební vstup: 500 mV/1V
Hudební výstup: 2 V
Mikrofonní vstup: 1 mV
Mikrofonní výstup: 2 V

TimKutil píše:

Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své hlasové kvality přátelům a rodině prostřednictvím této karaoke sady. Je snadno připojitelná a ihned můžete začít zpívat podle textů na obrazovce. Snadné ovládání umožňuje samostatné používání přístroje i dětem. Ideální na všechny párty pro všechny věkové skupiny! Včetně 2 vysoce kvalitních mikrofonů.
• Napájení: 230 V/50 Hz • Audio vstup: 500 mV/1 V • Audio výstup: 2 V • Mic vstup: 1 mV • Mic výstup: 2 V

Parametry König karaoke mixer , 2x mikrofon

Výrobce König

Podobné produkty

Podobné fráze: