Meva 230g
94 %
(44 hodnocení)
Úvod Tato univerzální plynová kartuše s evropským závitem 7/16" je ideálním řešením pro každého, kdo hledá spolehlivý zdroj energie pro vaření v přírodě. S kapacitou 230 g plynu a kompaktními rozměry je perfektní volbou na ryby, do kempu i na turistiku. Plně kompatibilní s vařiči Meva Atos a Apollo, stejně jako s mnoha dalšími zařízeními. Vzhled a konstrukce Kartuše má šroubovací ventil pro bezpečné a opakované připojení. Kompaktní konstrukce o rozměrech 110 × 110 × 100 mm a nízká hmotnost pouze... Celý popis
Koupit za 89 Kč- Nejoblíbenější
- Nejlevnější
- Nejdražší
95 %
(8 193 hodnocení)
Plynová kartuše Meva 230g BUTAN se závitem 7/16″
Doprava:
69 Kč
Skladem
98 %
(6 662 hodnocení)
Kartuše 230g ventil, závit Meva KP02006
Doprava:
69 Kč
Skladem
100 %
(153 hodnocení)
Meva UKP02006 Plynová kartuše na závit, 230 g
Doprava:
79 Kč
Skladem
99 %
(32 473 hodnocení)
Kartuše Meva 230g
Doprava:
59 Kč
Skladem
0 %
(1 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
70 Kč
Skladem
96 %
(1 758 hodnocení)
Cattara Kartuše Meva - závit 230g
Doprava:
79 Kč
Skladem
100 %
(3 703 hodnocení)
Kartuše Meva - závit 230g
Doprava:
69 Kč
Skladem
93 %
(859 hodnocení)
Kartuše Meva - závit 230g (14920)
Doprava:
79 Kč
Skladem
98 %
(2 436 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
79 Kč
97 %
(2 280 hodnocení)
Kartuše 230 g - závit - MEVA
Doprava:
89 Kč
97 %
(9 825 hodnocení)
Kartuše 230 g - závit - MEVA
Doprava:
89 Kč
96 %
(4 124 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
89 Kč
Skladem
100 %
(230 hodnocení)
Náhradní tlaková kartuš-230g ventil,závit MEVA 1421-KP02006
Doprava:
99 Kč
Skladem
100 %
(437 hodnocení)
Compass Kartuše Meva - závit 230 g
Doprava:
99 Kč
Skladem
97 %
(4 542 hodnocení)
Compass Kartuše Meva - závit 230 g
Doprava:
99 Kč
Skladem
86 %
(126 hodnocení)
Kartuše 230 g - závit - MEVA
Doprava:
75 Kč
Skladem
100 %
(72 hodnocení)
Plynová kartuše Meva 230g, ventil závit propan,butan.
Doprava:
69 Kč
Skladem
97 %
(3 521 hodnocení)
Plynová kartuše Meva 230g, ventil závit propan,butan
Doprava:
69 Kč
89 %
(2 866 hodnocení)
Meva Plynová Kartuše Na Závit 230 g
Doprava:
80 Kč
97 %
(13 652 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše 230g / 7/16" IN-KP02006
Doprava:
115 Kč
74 %
(347 hodnocení)
Meva PLYNOVÁ KARTUŠE NA ZÁVIT, 230 G
Doprava:
zdarma
Skladem
100 %
(27 hodnocení)
MEVA Kartuš s ventilem, závit | 230 g
Doprava:
99 Kč
42 %
(3 469 hodnocení)
Propan-butanová Kartuše Meva - závit 230g
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(277 hodnocení)
Kartuše Meva 230g závit
Doprava:
69 Kč
Skladem
0 %
(0 hodnocení)
Meva Kartuše závit 230 g
Doprava:
75 Kč
Skladem
100 %
(993 hodnocení)
Meva KP02006 Kartuš s ventilem, závit 7/16" 230g
Doprava:
109 Kč
Skladem
0 %
(2 033 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše na závit 7/16", 230g, EN 417
Doprava:
69 Kč
Skladem
100 %
(4 207 hodnocení)
Meva Kartuše plynová PROPAN-BUTAN 230g
Doprava:
49 Kč
Skladem
87 %
(709 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
70 Kč
Skladem
100 %
(166 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
99 Kč
Skladem
100 %
(40 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
70 Kč
Skladem
100 %
(853 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
89 Kč
Skladem
99 %
(1 957 hodnocení)
Kartuše MEVA 230g - závit
Doprava:
59 Kč
Skladem
85 %
(613 hodnocení)
Meva Kartuš plynová PROPAN-BUTAN 230g se závitem 7/16
Doprava:
90 Kč
94 %
(4 029 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
68 Kč
Skladem
95 %
(355 hodnocení)
MEVA Kartuš s ventilem, závit | 230 g
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(176 hodnocení)
MEVA Kartuš s ventilem, závit | 230 g
Doprava:
122 Kč
Skladem
97 %
(519 hodnocení)
Meva - Náhradní plynová kartuše 230g
Doprava:
89 Kč
Skladem
76 %
(326 409 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
99 Kč
100 %
(594 hodnocení)
Meva kartuše 230g (POUZE OSOBNÍ ODBĚR) (pro vařič SPARK, HIKER, VAR 2)
Doprava:
63 Kč
Skladem
90 %
(642 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
69 Kč
Skladem
99 %
(962 hodnocení)
Kartuš s ventilem - 230g MEVA
Doprava:
69 Kč
Skladem
92 %
(2 376 hodnocení)
Plynová kartuše MEVA 230g
Doprava:
75 Kč
97 %
(7 688 hodnocení)
MEVA kartuš plynová PROPAN-BUTAN 230g se závitem 7/16"
Doprava:
60 Kč
Skladem
86 %
(1 738 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
70 Kč
Skladem
100 %
(195 hodnocení)
Plynová kartuše se závitem Meva 230g
Doprava:
69 Kč
Skladem
94 %
(15 018 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
49 Kč
Skladem
100 %
(1 538 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše - závit propan-butan 230g
Doprava:
99 Kč
Skladem
100 %
(4 406 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše závitová Propan - Butan 230g
Doprava:
80 Kč
Skladem
88 %
(397 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
70 Kč
93 %
(3 417 hodnocení)
Plynová kartuše 230 g se závitem MEVA
Doprava:
118 Kč
0 %
(97 hodnocení)
Meva Plynová kartuše - závit, 230 g
Doprava:
99 Kč
65 %
(98 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(432 hodnocení)
MEVA Kartuše PB 230g se závitem
Doprava:
79 Kč
Skladem
100 %
(42 hodnocení)
Meva Plynová kartuše se závitem 230 g
Doprava:
80 Kč
Skladem
98 %
(21 138 hodnocení)
Meva Kartuše - závit 230g
Doprava:
58 Kč
Skladem
96 %
(12 250 hodnocení)
Meva Meva (KP02006) 230g
Doprava:
49 Kč
Skladem
98 %
(11 797 hodnocení)
Meva Plynová Kartuše Na Závit 230 g
Doprava:
69 Kč
Skladem
97 %
(1 889 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(65 hodnocení)
MEVA Kartuš plynová PROPAN-BUTAN 230g se závitem 7/16" mevakp02006
Doprava:
79 Kč
89 %
(1 467 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
zdarma
Skladem
100 %
(960 hodnocení)
Kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
79 Kč
95 %
(799 hodnocení)
Plynová kartuše na závit 230 g MEVA UKP02006
Doprava:
69 Kč
Skladem
98 %
(13 035 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
49 Kč
Skladem
100 %
(5 001 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
99 Kč
Skladem
96 %
(386 022 hodnocení)
Meva Plynová na závit 230g 8801901090761
Doprava:
49 Kč
Skladem
96 %
(59 240 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
69 Kč
87 %
(5 169 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše na závit, 230 g
Doprava:
99 Kč
Skladem
92 %
(1 810 hodnocení)
kartuše 230g závit MEVA
Doprava:
65 Kč
Skladem
96 %
(12 075 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše 230 g s ventilem (závit 7/16)
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(873 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
99 Kč
Skladem
100 %
(412 hodnocení)
MEVA Plynová kartuše 230 g UKP02006
Doprava:
69 Kč
Skladem
100 %
(236 hodnocení)
Plynová kartuše MEVA 230g BUTAN se závitem 7/16", typ: KP02006 (Meva KP02006 Kartuše pro turistické vařiče Atos a Apollo, propan - butan)
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(39 hodnocení)
Meva kartuše se závitem 230g
Doprava:
zdarma
Skladem
100 %
(376 hodnocení)
Meva Plynová kartuše Meva KP 02006 230g
Doprava:
69 Kč
Skladem
96 %
(476 hodnocení)
Kartuše Meva 230g
Doprava:
90 Kč
Skladem
100 %
(170 hodnocení)
Kartuše na závit 230g MEVA
Doprava:
57 Kč
Skladem
94 %
(72 761 hodnocení)
Meva 230g
Doprava:
55 Kč
Skladem
0 %
(153 hodnocení)
Kartuše Meva 230g
Doprava:
69 Kč
Skladem
99 %
(130 954 hodnocení)
Kartuš plynová Meva KP02006 230g závit 7/16
Doprava:
39 Kč
Skladem
97 %
(251 hodnocení)
MEVA Kartuše PB 230g KP02006 závit UKP02006
Doprava:
59 Kč
Skladem
100 %
(37 hodnocení)
Kartuše plynová se závitem 230g UKP02006 Meva
Doprava:
115 Kč
Skladem
94 %
(12 356 hodnocení)
MEVA Kartuše 230 g – závit, propan-butan (KP02006) - Meva 230g
Doprava:
59 Kč
Skladem
93 %
(15 134 hodnocení)
Meva Plynová kartuše na závit 230 g Žlutá
Doprava:
74 Kč
Skladem
Zobrazit další nabídky
Popis
Úvod
Tato univerzální plynová kartuše s evropským závitem 7/16" je ideálním řešením pro každého, kdo hledá spolehlivý zdroj energie pro vaření v přírodě. S kapacitou 230 g plynu a kompaktními rozměry je perfektní volbou na ryby, do kempu i na turistiku. Plně kompatibilní s vařiči Meva Atos a Apollo, stejně jako s mnoha dalšími zařízeními.
Vzhled a konstrukce
Kartuše má šroubovací ventil pro bezpečné a opakované připojení. Kompaktní konstrukce o rozměrech 110 × 110 × 100 mm a nízká hmotnost pouze 300 g umožňuje snadné přenášení. Robustní plechové tělo zajišťuje stabilitu a odolnost i v náročnějších podmínkách.
Klíčové vlastnosti
-
Obsah plynu: 230 g
-
Závit: standardní EU 7/16" (šroubovací)
-
Složení: butan 45 %, propan 27 %, isobutan 28 %
-
Rozměry: 110 × 110 × 100 mm
-
Hmotnost: 300 g
-
Vhodná pro vařiče Meva Atos, Apollo a další kompatibilní zařízení
Použití
Před použitím kartuši pevně našroubujte na kompatibilní vařič. Směs tří různých plynů zajišťuje optimální výkon i při nižších teplotách. Díky široké kompatibilitě je kartuše vhodná jak pro rybáře, tak i pro outdoorové kuchaře a turisty.
Tipy a triky
-
Kartuši vždy skladujte ve svislé poloze mimo dosah tepla
-
Zkontrolujte těsnost před připojením k vařiči
-
Nepřipojujte ani neodpojujte kartuši poblíž otevřeného ohně
-
Po vyprázdnění recyklujte v souladu s místními předpisy
Náš názor
Meva znovu potvrzuje, že i plynové kartuše mohou být kvalitní a bezpečné. Tato varianta se šroubovacím závitem se skvěle hodí pro všechny, kteří hledají spolehlivost a kompatibilitu. Ocenili jsme nízkou hmotnost, robustní konstrukci a všestranné využití při pobytu v přírodě.
Tato univerzální plynová kartuše s evropským závitem 7/16" je ideálním řešením pro každého, kdo hledá spolehlivý zdroj energie pro vaření v přírodě. S kapacitou 230 g plynu a kompaktními rozměry je perfektní volbou na ryby, do kempu i na turistiku. Plně kompatibilní s vařiči Meva Atos a Apollo, stejně jako s mnoha dalšími zařízeními.
Vzhled a konstrukce
Kartuše má šroubovací ventil pro bezpečné a opakované připojení. Kompaktní konstrukce o rozměrech 110 × 110 × 100 mm a nízká hmotnost pouze 300 g umožňuje snadné přenášení. Robustní plechové tělo zajišťuje stabilitu a odolnost i v náročnějších podmínkách.
Klíčové vlastnosti
-
Obsah plynu: 230 g
-
Závit: standardní EU 7/16" (šroubovací)
-
Složení: butan 45 %, propan 27 %, isobutan 28 %
-
Rozměry: 110 × 110 × 100 mm
-
Hmotnost: 300 g
-
Vhodná pro vařiče Meva Atos, Apollo a další kompatibilní zařízení
Použití
Před použitím kartuši pevně našroubujte na kompatibilní vařič. Směs tří různých plynů zajišťuje optimální výkon i při nižších teplotách. Díky široké kompatibilitě je kartuše vhodná jak pro rybáře, tak i pro outdoorové kuchaře a turisty.
Tipy a triky
-
Kartuši vždy skladujte ve svislé poloze mimo dosah tepla
-
Zkontrolujte těsnost před připojením k vařiči
-
Nepřipojujte ani neodpojujte kartuši poblíž otevřeného ohně
-
Po vyprázdnění recyklujte v souladu s místními předpisy
Náš názor
Meva znovu potvrzuje, že i plynové kartuše mohou být kvalitní a bezpečné. Tato varianta se šroubovacím závitem se skvěle hodí pro všechny, kteří hledají spolehlivost a kompatibilitu. Ocenili jsme nízkou hmotnost, robustní konstrukci a všestranné využití při pobytu v přírodě.
Zobrazit více
Parametry
| Výrobce | Meva |
| Množství náplně | 230 g |
| Typ | ventilové |
Podobné produkty
Další Kartuše a palivové láhve
Campingaz CV 470 plus
95 %
(61 hodnocení)
195 - 359 Kč
v 37 obchodech
Další Kartuše a palivové láhve
Kraft & Dele KD1831 Ar - CO2 8l 250bar
0 %
(0 hodnocení)
1 336 - 1 790 Kč
v 5 obchodech
Další Kartuše a palivové láhve
Meva 316 plynová láhev 2kg PB
94 %
(9 hodnocení)
971 - 1 359 Kč
v 14 obchodech