Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Meteostanice  >  Hama

Meteostanice Hama

Výrobci:

TFA  •  Sencor  •  Techni-Cal  •  Bravo  •  Hyundai  •  EMOS  •  Hama  •  Technoline  •  ECG  •  Techno Line
Nalezeno:    1187 produktů

Hama EWS-870

elektronická meteostanice, měří teplotu vnější a vnitřní, LCD s oranžovým podsvícením, bezdrátový venkovní senzor teploty (dosah 50m), rádiem řízené hodiny, zobrazení času, dne a data, budík, barva bílá

Více informací
od 859 Kč
Koupit nejlevněji

hama TH200

Digitální teploměr s hodinami a vlhkoměrem. - digitální ukazatel teploty, vlhkosti, času, dne v týdnu, datumu, průběhu teploty a předpovědi počasí; - baterie 2x AAA/ Micro (nejsou součástí balení); Teploměr: - rozsah měření teploty: 0°C - +50°C; - přep...

Více informací
od 170 Kč
Koupit nejlevněji

Hama TH50

- digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, stavu vzduchu v místnosti a času - předpověď počasí pomocí 4 symbolů: slunečno, polojasno, zataženo, déšť* - zobrazení indexu komfortu (stav vzduchu v místnosti) symbolem šipky (suchý - optimální - vlhký vzduch) - rozměry: 8 x 1,2 x 8 cm - napájení: 1x baterie CR 2025 (součást balení) - barva: černá Teploměr: - zobrazení teploty ve stupních Celsia nebo Fahrenheit - teplotní rozsah: 0°C až +50°C - paměť pro minimální/ maximální naměřené hodnoty t...

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA EWS 440

Hama EWS-440 meteostanice bílá

Více informací
od 1 085 Kč
Koupit nejlevněji

Hama EWS-190

2-dílný set základny a venkovního bezdrátového čidla (433 MHz) - zobrazuje čas, datum a den v týdnu - možnost zavěšení i postavení - LCD displej s modrým podsvícením - 4x baterie AA (součást balení) - barva: bílá Teploměr: - rozsah vnitřní teploty: -20°C až + 60°C (-4°F až + 140°F) -rozsah vnější teploty: -20°C až + 60°C (-4°F až + 140°F) - zobrazení teploty v °C, nebo °F - paměť na max/min naměřené hodnoty Hodiny/kalendář/budík: - zobrazení času v 12-/24-hodinovém formátě - zobrazení ...

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Hama EWS-880

elektronická meteostanice, měří teplotu vnější a vnitřní, předpověď počasí na 1 den, LCD s oranžovým podsvícením, bezdrátový venkovní senzor teploty (dosah 50m), rádiem řízené hodiny, zobrazení času, dne a data, budík, barva bílá

Více informací
od 1 414 Kč
Koupit nejlevněji

Hama EWS165

elektronická meteostanice, měří teplotu vnější a vnitřní, bezdrátový venkovní senzor teploty, rádiem řízené hodiny, zobrazení času, dne a data, budík, barva stříbrná/černá

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

Emos E0114, teploměr digitální s vlhkoměrem

Digitální teploměr s vlhkoměrem a hodinami Emos E0114 s jednoduchým dizajnem.

Více informací

Meteostanice WH1175

Meteostanice WH1175  animovaná předpověď počasí se zobrazením tlaku a jeho vývoje  paměť pro MIN/MAX teplotu  rozsah vnitřní teploty: -9,9 až 50°C  rozsah venkovní teploty: -40 až +65°C  vlhkost: 20 - 95%  alarm  LED podsvícení  hodiny DCF + budík Technické údaje:  napájení: 3×AA / 2×AAA  rozměry meteostanice: 185×100×35mm  rozměry čidla: 91 × 70 × 33mm

Více informací

Digitální teploměr/ vlhkoměr s ukazatelem míry komfortu Conrad

Produkt Digitální teploměr/ vlhkoměr s ukazatelem míry komfortu Conrad zařazený v: Drobné elektro > Meteorologické stanice, Objednací kód: EB-116684, výrobce: Conrad, venkovní čidlo: ne, projekce na zeď: ne, datum: ne, hodiny: ne, budík: ne, vnitřní teplota: ano, vnitřní vlhkost: ano, vnitřní tlak: ne, venkovní teplota: ne, venkovní vlhkost: ne, venkovní tlak: ne, předpověď počasí: ne, typ baterie: AAA, barva: stříbrná

Více informací

Oregon WMR86 (černá) - profesionální meteostanice

Plnohodnotná profesionální meteostanice OREGON WMR86, která může být doplňkem každé domácnosti. Přehledný a čitelný displej ukazuje poslední předpověď, vnitřní a vnější teplotu, sílu větru, vlhkost, atmosférický tlak, množství srážek a mnohem více. S přehledem jste informován o všech ukazatelích počasí. Vhodné pro amatérských meteorologů, kteří milují studování počasí a hledají profesionální meteostanici za rozumnou cenu.

Více informací

Oregon WMR89 - profesionální meteostanice

...ovat počasí jako úplný profesionál. Komplexní předpověď počasí, vnitřní a venkovní teplota, vlhkost, atmosférický tlak, denní / hodinové srážky, rychlost a směr větru, index tepla, rosný bod, teplota větru a UV index (je nutný UV senzor) Animovaný ikonický displej zobrazuje sloupcový graf (24 hodinová historie atmosférického tlaku, hodinové srážky a UV data), předpověď počasí (slunce, částečně zataženo, zataženo, déšť, sněžení) a fáze Měsíce.

Více informací

Oregon BAR218HG - Bluetooth meteostanice

Meteostanice OREGON BAR218HG nabízí pohodlí při sledování předpovědi počasí na vašem Smartphone nebo tabletu. Weather @ Home Bluetooth aplikace zobrazuje hodnoty naměřené senzorem meteostanice. Stejně tyto hodnoty můžete sledovat i na hlavní jednotce meteostanice.

Více informací

Oregon BAR223P (černé)

Multifunkční avantgardní projekční hodiny vám přinášejí nový styl do vaší domácnosti. Kombinací barev a kontrastu textur v elegantním moderním designu jsou vhodným doplňkem pro stylovou domácnost. Projekční hodiny ukazují vnitřní a venkovní teplotu, rádiem řízené hodiny, alarm a předpověď počasí.

Více informací

Oregon BAR228 - senzor

Oregon BAR 228 senzor pro meteostanici Oregon, bílá barva.

Více informací

TFA 35.5035.IT (černá)

Digitální bezdrátová meteostanice TFA 35.5035.IT. Zařízení zobrazuje předpověď počasí až na tři dny dopředu a měří vnitřní teplotu v hodnotách 0 až +60 °C, a vnější v -30 až +60 °C. S bezdrátovým senzorem komunikuje až na vzdálenost 100 metrů. Disponuje i hodinami a kalendářem, a ukládá maximální/minimální hodnoty.

Více informací

TFA 35.1094 ACCENT

Meteostanice ACCENT TFA 35.1094 v barvách stříbrná/černá s přehledným LCD displejem zobrazí vnější a vnitřní teplotu, denní maxima a minima. Předpověď počasí na následující dny. Součástí stanice jsou hodiny s DCF časem řídící datum a čas. Stanice komunikuje s vnějším vysílačem (součást balení). Měření v ° C /° F. Možnost umístit meteostanici na podložku nebo ji zavěsit na stěnu. Nabíjení pomocí baterie AA Mignon.

Více informací

TFA 95.2008

Souprava TFA 95.2008 vás upozorní na riziko vzniku plísní a pomůže najít tepelné mosty v izolaci. Digitální teploměr a vlhkoměr s rosným bodem a infračerveným teploměrem slouží ke sledování teploty vlhkosti v místnostech. Zobrazuje i minimum a maximum odměřených hodnot. Vypočítá a zobrazí rosný bod (teplota když začne vlhkost kondenzovat - sráží se pára, nastává orosení). V případě rizika vzniku plísně začne pípat a bliká.

Více informací

Soens so-250102 - meteostanice s podsvícením

Meteorologická stanice s elektronickým displejem nabízí řadu užitečných funkcí, které ocení každý, kdo chce být informován o aktuálním počasí, teplotě a vlhkosti. Stanice umožňuje měřit teplotu uvnitř místnosti i mimo ni, disponuje funkcí budíku a obsahuje také funkci paměti minimální a maximální teploty. Dobrou čitelnost hodnot zabezpečuje podsvícený displej.

Více informací

TFA 30.3013.IT

...í vnitřní a venkovní teploty. Digitální teploměr je vybaven obrázkovou indikaci stupně v místnosti. Hodiny a datum jsou řízeny signálem DCF. Přijímá signál z 3 bezdrátových čidel (jedno čidlo je součástí balení). Díky stojanu lze TFA 30.3013.IT postavit rovnou na podložku nebo zavěsit na stěnu, protože vysílací část je vybavena držákem. Teploměr zaznamenává nejvyšší a nejnižší naměřenou teplotu. Aby se dostal do provozu je třeba vložit baterie AA.

Více informací

TFA 35.1065, Teploměr s vlhkoměrem

Teploměr s vlhkoměrem TFA 35.1065 znázorní symbolem předpověď počasí. Je v stříbrno černém provedení s displejem, který zobrazí čas, vnitřní teplotu a vlhkost či datum. Teploměr si pamatuje maximální a minimální teplotu od posledního Vyresetování. Přístroj má funkci budíku.

Více informací

TFA 30.5030.02

Digitální teploměr TFA 30.5030.02 v bílé barvě změří vnitřní teplotu v rozsahu -10 až 50 °C a vlhkost v místnosti. Na digitálním displeji zobrazí i aktuální čas či úroveň pohodlí. Přístroj zaznamenává i maximální a minimální odměřenou hodnotu od posledního resetování. Kompaktní velikost zabere minimum místa.

Více informací

TFA 60.2011

Digitální hodiny TFA 60.2011 v elegantní kombinaci černé a stříbrné. Disponují velkým displejem, který umožňuje zřetelné čtení číslic a indikací datum a dne v týdnu. Hodiny TFA 60.2011 lze využít jako budík se zesilujícím tónem s funkcí SNOOZE, ale také na měření teploty a měření vlhkosti vzduchu. TFA 60.2011 se dostanou do provozu vložením 3 x baterií AAA nebo pomocí síťového adaptéru, který je součástí balení.

Více informací

METEOSTANICE SENCOR SWS 8400

...ru) Frekvence vysílání senzoru: 433 MHz Napájecí adaptér hlavní jednotky: DC (stejnosm.) 4,5 V/300 mA (součást příslušenství), Spotřeba: 1,35 W Záložní baterie hlavní jednotky: 1 x CR-2032 3 V (součást příslušenství) Baterie pro napájení snímače: 2 x 1,5 V velikosti AA (baterie nejsou součástí příslušenství - doporučujeme Lithiové baterie) Rozměry hlavní jednotky: (š/v/h) 230 x 87,5 x 49 mm Hmotnost hlavní jednotky: 307 g (včetně baterie, bez adaptéru)

Více informací

Sencor SWS 1500 černý

Digitální teploměr s hodinami a budíkem Sencor SWS 1500 poslouží k zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro udržování vhodných podmínek. Zařízení měří pokojovou teplotu 0 až +50° C, vlhkost v rozsahu 20 % až 90 %. LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením také zobrazuje aktuální čas. Napájení je pomocí baterie typ AA (baterie není součástí balení).

Více informací

Sencor SWS 1500 modrý

Digitální teploměr s hodinami a budíkem Sencor SWS 1500 poslouží k zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro udržování vhodných podmínek. Zařízení měří pokojovou teplotu 0 až +50° C, vlhkost v rozsahu 20 % až 90 %. LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením také zobrazuje aktuální čas. Napájení je pomocí baterie typ AA (baterie není součástí balení).

Více informací

Sencor SWS 1500 zelený

Digitální teploměr s hodinami a budíkem Sencor SWS 1500 poslouží k zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro udržování vhodných podmínek. Zařízení měří pokojovou teplotu 0 až +50° C, vlhkost v rozsahu 20 % až 90 %. LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením také zobrazuje aktuální čas. Napájení je pomocí baterie typ AA (baterie není součástí balení).

Více informací

Sencor SWS 1500 červený

Digitální teploměr s hodinami a budíkem Sencor SWS 1500 poslouží k zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro udržování vhodných podmínek. Zařízení měří pokojovou teplotu 0 až +50° C, vlhkost v rozsahu 20 % až 90 %. LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením také zobrazuje aktuální čas. Napájení je pomocí baterie typ AA (baterie není součástí balení).

Více informací

Sencor SWS 1500 bílý

Digitální teploměr s hodinami a budíkem Sencor SWS 1500 poslouží k zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro udržování vhodných podmínek. Zařízení měří pokojovou teplotu 0 až +50° C, vlhkost v rozsahu 20 % až 90 %. LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením také zobrazuje aktuální čas. Napájení je pomocí baterie typ AA (baterie není součástí balení).

Více informací

Sencor SWS 8400

...y DCF signálem pro přesný čas. Na přehledném a velkém displeji s 256 proměnlivými barvami se zobrazuje čas, hodnoty vnitřní a venkovní teploty i vlhkosti vzduchu. Je možné si nastavit 12/24 hodinový režim zobrazování hodin a budík s opakovaným buzením. Meteostanice nabízí nastavení časového pásma a paměť s hodnotou minimální a maximální teploty. Dosah senzoru je do 30 m. Součástí balení je síťový adaptér (4,5 V DC/300 mA) pro napájení hlavní jednotky.

Více informací

Hyundai WSN 2400 černá

...hledným LCD displejem s výškou číslic 63 mm a inverzním zobrazení dat. Skvěle se tak hodí do každého interiéru i na každou stěnu. Základem nástěnné meteostanice je zobrazení přesného času. Ten je řízen rádiovým signálem z Německa přes technologii DCF 77. Praktické je také zobrazení aktuálního data, s dnem v týdnu a možnost nastavení budíku. Stanice navíc zobrazuje vnitřní teplotu v rozsahu -10 ° C až do + 50 ° C. Napájení je na baterie 3 x 1,5 V/AAA.

Více informací

Hyundai WS 2468

Meteostanice Hyundai WS 2468 má podlouhlý barevný displej, který je přehledně rozdělen na 4 segmenty. Nejenže měří vnější a vnitřní teplotu a vlhkost vzduchu, ale také ví předpovídat počasí, které zobrazuje jako obrázek. Navíc umí fungovat i jako budík, disponující funkcí snooze. A díky napájení síťovým adaptérem se nemusíte starat o vyměňování baterií.

Více informací

Meteostanice Netatmo NWS01

... zdrojů hluku. Stanice měří: Teplotu (vnitřní a vnější) Vlhkost vzduchu (vnitřní a vnější) Koncentraci CO2 (vnitřní) Barometrický tlak vzduchu Hladinu hluku (vnitřní) Zobrazuje rovněž úroveň znečištění venkovního vzduchu. Technické specifikace Sonometr: 35 dB do 120 dB Rozsah měření CO˛: 0 do 5000 ppm Vybavení Přístup k senzorům odkudkoliv a kdykoliv Vlhkost vzduchu, teplota, barometrický tlak vzduchu a obsah CO˛ Komunikace v reálném čase a datové grafy

Více informací

Netatmo NWS01

...) Zobrazuje rovněž úroveň znečištění venkovního vzduchu. Technické parametry Vhodný pro: Meteostanice Netatmo Směr větru: 5 stupňů Napájení senzoru: Baterie AA (4x), součástí dodávky Max. dosah: 100m Typ Příslušenství: Anemometr Technické specifikace Sonometr: 35 dB do 120 dB Rozsah měření CO2: 0 do 5 000 ppm Vybavení Přístup k snímači stanice odkudkoliv a kdykoliv Vlhkost vzduchu, teplota, barometrický tlak vzduchu a obsah CO2 Real-time komunikace & grafy dat

Více informací

Luvianta MET_P růžová

Originální meteo stanice Luvianta MET_P značky Ugreen vám dokáže změřit teplotu ve vaší místnosti, ukazuje čas a měří vlhkost v místnosti. Meteostanice funguje také jako digitální budík. Meteostanice je napájena dvěma AAA bateriemi. Magnetická meteostanice se dá snadno přilepit na libovolné místo. Ideálním místem pro vaši meteostanici je vaše chladnička. Barva: růžová.

Více informací

Teploměr SENCOR SWS 1500 B

Teploměr s hodinami a budíkem Vnitřní teplota a vlhkost LCD displej s krátkodobým modrým podsvícením Digitální zobrazení času 12 / 24 hodinový formát Kalendář Buzení zvukovým signálem Opakované buzení Zobrazení stupnice teploty °C / °F Vnitřní teplota: 0°C až +50°C Vnitřní vlhkost: 20% až 90% Min / Max záznam teploty a vlhkosti Napájení: 1 x 1,5 V typ AA ( baterie není součástí balení ) Rozměry: 93 x 94 x 38 mm Hmotnost: 101 g

Více informací

Bezdrátový teploměr/ vlhkoměr Renkforce FT0073, vč. 3 externích senzorů

...eploměr/ vlhkoměr Renkforce FT0073, vč. 3 externích senzorů zařazený v: Drobné elektro > Meteorologické stanice, Objednací kód: EB-116663, výrobce: Renkforce, venkovní čidlo: bezdrátové, projekce na zeď: ne, datum: ne, hodiny: ne, budík: ne, vnitřní teplota: ano, vnitřní vlhkost: ano, vnitřní tlak: ne, venkovní teplota: ano, venkovní vlhkost: ano, venkovní tlak: ne, předpověď počasí: ne, typ baterie: AAA, stojánek: ano, barva: stříbrná, držák na zeď: ano

Více informací

Bezdrátová meteostanice Techno Line WS9750-IT, 100 m - WS9750-IT

U této meteorologické stanice se mění oblečení postavičky v závislosti na aktuální teplotě. Na displeji se dále zobraují vnitřní/vnější teploty, min./max. hodnoty vnějších teplot a čas. Vybavení Zobrazení min./max.hodnot venkovní teploty Přenos dat každé 4 sekundy Vlastnosti Krystalem řízené hodiny Paměť min./max.hodnot venkovní teploty Rozsah dodávky: Meteostanice Venkovní senzor

Více informací

Bezdrátová meteostanice WS 9611-IT, 100 m - WS 9611-IT

...oblečení. Navíc zobrazuje tendenci zlepšení nebo zhoršení počasí, venkovní i pokojovou teplotu a vlhkost. Vybavení Každé ráno vám doporučí vhodné oblečení Zobrazení fází měsíce Čas východu/západu slunce Vlastnosti Zobrazení fází měsíce Východ/západ slunce DCF hodiny s nastavením časových pásem Crescendo alarm s programovatelným opakovaným buzením s osvětlením Rozsah dodávky: Včetně venkovního senzoru TX29IT Montážní materiál Nástěnný držák

Více informací

Bezdrátová USB meteostanice s dotykovým displejem, WH1080, 100 m - WH1080

...aru pro zobrazení dat / vyhodnocení Podsvícení LCD displeje Rozsah dodávky: Meteostanice Venkovní senzor teploty / vlhkosti vzduchu Ochranné pouzdro proti vlivům počasí pro senzor teploty / vlhkosti vzduchu Srážkový senzor Senzor rychlosti větru Senzor směru větru Držáky pro senzory Montáž na sloup a montážní materiál (např. kabelové spony, stahovací pásky) USB kabel 2 zinko-manganové akumulátory CD se softwarem pro operační systémy Windows® od Windows® XP dál

Více informací

Solight TE46 černý bezdrátový teploměr

...Teploměr je vybaven velkým, přehledným a snadno čitelným displejem, který zobrazí všechny potřebné informace. Vnější teploty dokáže změřit díky bezdrátovému senzoru, který umístíte na ľubovľné místo v okruhu 30 metrů. Má rozsah měření vnitřní teploty v rozmezí od 0 °C až po +50 °C a měření venkovní teploty od -30 °C až do 70 °C s vynikající přesností měření. Teploměr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má vynikající zpracování.

Více informací

Solight TE83 černobílá

...život. Velký a přehledný displej dokáže zobrazit mnoho užitečných informací, například teplotu, čas, budík, datum, fázi měsíce, stav baterie či ukazatel komfortu. Předpověď počasí je možné zvolit v 4 moderních grafických úrovních. K meteostanici lze připojit až 4 bezdrátové senzory, které mají dosah 30 m. Má rozsah měření vnitřní teploty s vynikající přesností v rozmezí od -10 °C až po +50 °C a měření venkovní teploty od -50 °C až do 70 °C.

Více informací

Solight TE84 bílá

... život. Velký a přehledný displej dokáže zobrazit mnoho užitečných informací, například teplotu, čas, budík, datum, fázi měsíce, stav baterie či ukazatel komfortu. Předpověď počasí je možné zvolit v 4 moderních grafických úrovních. Rychle a komfortně můžete odvládať meteostanici pomocí dotykového displeje. Má rozsah měření vnitřní teploty s vynikající přesností v rozmezí -10 °C až po +50 °C a měření venkovní teploty od -50 °C až do 70 °C.

Více informací

OMEGA digitální meteostanice LCD vnitřní / venkovní bezdrátová - OWS01

...i další vlastnosti patří předpověď počasí, která analyzuje počasí za posledních 24 hodin. Meteostanice zobrazuje čas a má i funkci buzení. Hlavní funkce - 4 tlačítka: MODE, UP, DOWN and SNZ/LIGHT - Čtyři druhy předpovědi: slunečno, polojasno, zataženo a déšť - Čas a datum - Formát teploty C/F - Rozsah vnitřních teplot -9.9°C - 50°C - Rozsah venkovních teplot -30°C--70°C - Detekce vnitřní vlhkosti v rozsahu od 20% do 95% - LED podsvícení - Alarm and snooze

Více informací

Solight Senzor pro teploměr TE44

Solight senzor pro teploměr TE44 (v našem eshopu jej naleznete pod produktovým číslem 675578). Je odolný vůči povětrnostním vlivům, měří hodnoty I samostatně bez spojení s teploměrem (LCD displej). Dosah bez překážek až 30 m. Napájení na 2 x AAA baterie.

Více informací

Sencor Sensor PRO SWS 20/30 - SWS TS

Přídavné čidlo pro meteorologickou stanici Sencor SWS 20/30. Měří a zobrazuje aktuální teplotu. Napájení 2 x AAA.

Více informací

Čidlo bezdrátové Sencor SWS 30 TS pro SWS 20/30 SENCOR

Přídavné čidlo SWS TS pro meteorologickou stanici Sencor SWS-30. Měří a zobrazuje aktuální teplotu. Napájení 2 x AAA

Více informací

Digitální teploměr s vlhkoměrem s pamětí TFA KlimaLogg Base

Produkt Digitální teploměr s vlhkoměrem s pamětí TFA KlimaLogg Base zařazený v: Drobné elektro > Meteorologické stanice, Objednací kód: EB-116692, výrobce: TFA, venkovní čidlo: ne, projekce na zeď: ne, datum: ano, hodiny: ano, vnitřní teplota: ano, vnitřní vlhkost: ano, vnitřní tlak: ne, venkovní teplota: ne, venkovní vlhkost: ne, venkovní tlak: ne, předpověď počasí: ne, typ baterie: AAA, stojánek: ano, barva: bílá

Více informací

Meteostanice Technoline WS 7108 142243

...loty: AnoUkazatel venkovní teploty: AnoUkazatel barometrické předpovědi: AnoUkazatel Max a Min hodnot: AnoMožnost volby °C/°F: AnoRozsah měření:b Vnitřní teplotní rozsah: -9.9 až +59.9°C,Venkovní teplotní rozsah: -39.9 až 59.9°CUkazatel příjmu signálu: AnoMožnost připojení Rc senzorů: 3Dosah čidla: 100 mBarva: Bílá / ČernáNapájení: 2 X AARozměry: 14 x 8,5 x 3 cmObsah balení: Český manuál, Meteostanice, Venkoví senzorPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Garni Meteostanice WS 6830 Amber 142247

... Rc senzorů: 1Dosah čidla: 30 mBarva: ČernáRozměry: 60 x 28 x 85 mmObsah balení: AC/DC adaptér, Český manuál, Meteostanice, Venkoví senzorDigitální meteostanice s černým displejem a žlutým podsvícenímpředpověď počasí pomocí symbolůměření venkovní a vnitřní teploty,indikace min/max naměřené teplotyzobrazení tlakové tendencerádiem řízené hodiny se dvěma alarmyregulace jasu displejebezdrátové čidlo s dosahem 30 mPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Teploměr Technoline Hodiny s vnitřním a venkovním teploměrem 142378

...uartzové hodiny se zobrazením ve formátu 24 hodin. Zobrazení vnitřní a vnější teploty v oC. Ukládání minimálních a maximálních vnitřních a vnějších teplot do paměti. Teplotní čidlo k měření vnější teploty s kabelem dlouhým 3 metry. Montáž na zeď nebo postavení na stůl. Baterie 1,5 V LR 03 Velikost 60x30 x 150 mm rozsah měřících teplot: vnitřní -9,9 °C až 59,9 °C venkovní -40 °C až 59,9 °CRozměry6x 3x 15 cmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice La Crosse Technology řízená rádiovým signálem 144976

...očení tohoto rozsahu se na displeji zobrazí symbol OF.LIntervaly měření vnitřní teploty: každých 16 vteřinInterval příjmu venkovních dat: přibližně každé 4 vteřinyNapájení:Meteostanice: 2x AAA, IEC LR3, 1.5VTeplotní čidlo: 2x AA, IEC LR6, 1.5VŽivotnost baterií: (doporučujeme alkalické baterie) přibližně 12 měsícůRozměry (délka x šířka x výška):Meteostanice: 84 x 22.6 x 149 mmTeplotní čidlo: 38.2 x 21.2 x 128.3 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice La Crosse Technology WS 9632-IT 144980

...CIntervaly měření vnitřní teploty: každých 15 vteřinIntervaly měření vnitřní vlhkosti: každých 20 vteřinInterval příjmu venkovních dat: každé 4 vteřinyNapájení:Meteorologická stanice: 2x AAA, IEC, LR3, 1,5VVysílač: 2x AA, IEC, LR6, 1,5VŽivotnost baterií : přibližně 24 měsíců (doporučujeme alkalické baterie)Rozměry (délka x šířka x výška):Meteorologická stanice: 83 x 25 x 150 mmVysílač: 38,2 x 21,2 x 128,3 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice La Crosse Techology WS 9711-IT 144982

...slunce a měsíce ve zvoleném městě (28 měst)- Podsvícený LED displej- 1 čidlo TX 29 IT+ je součástí dodávkyTechnická data:Vnitřní teplotní rozsah: od 9.9 °C do + 59.9 °CVenkovní teplotní rozsah: od – 29.9 °C do + 69.9 °CVnitřní vlhkostní rozsah: od 1 % do 99 %Přesnost: +/- 3 %Napájení: 2x AA (stanice), 2x AA (čidlo)Rozměry: 124.3 x 28.4 x 92.5 mm (stanice), 38.2 x 21.2 x 128.3 mm (čidlo)Baterie nejsou součástí dodávky.PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice Garni 2100 145081

...mmVáha 80 g bez bateriíVelikost displeje: 25 x 12 mmVelikost číslic: 9 mmBarva: tmavě šedáFrekvence přenosu dat: 433,92 MHzDosah signálu až 30 m v otevřeném prostoruPočet vysílacích jednotek: až 4 ( jedna vysílací jednotka je součástí dodávky)-Délka vodiče externího čidla: 2mČas vysílání signálu: 43 až 47 sekundRozsah měření vnější teploty:Rozsah: -30°C až +70°CRozlišení 0,1°CPřesnost od 0°C do +40°C +/- 1°CPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Garni Meteostanice Ventus 928 Ultimate 145086

... dodávky, doporučená alkalická). Lithiové baterie jsou doporučeny pro použití v extrémně nízkých teplotáchAnemometr: solární článek s akumulátorem NiMH, 2 ks záložní baterie typ AA (1,5V) tužková (nejsou součástí dodávky)Rozměry (šířka x výška/délka x hloubka/tloušťka)Hlavní část: 260 x 195 x 40 mmČidlo pro měření teploty/vlhkosti: 60 x 101 x 25 mmAnemometr: 486,6 x 486,6 x 390 mmSrážkoměr: 165 x 175 x 119 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice Garni TE328EL 145112

...ová- je součást dodávky)rozměry: 55,5 x 101 x 24 mmvelikost displeje: 26 x 12 mmfrekvence přenosu dat: 433,92 MHzpočet kanálů: až 3 ( jedna vysílací jednotka je součástí dodávky)rozsah měření vnější teploty:- rozsah: -20 °C až +50 °C- rozsah s použitím externího čidla: -50 °C až +60 °C- rozlišení: 0,1°C- přesnost: +/- 1°Cčas vysílání signálu: každých 43 až 47 sekunddosah signálu: cca 30m v otevřeném prostoruPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Garni Teploměr 7967 145126

...ní displeje modrým světlem (EL backlite).VYSÍLACÍ ČÁSTNapájení vysílací části: 2 ks tužková baterie ( je součástí dodávky )Rozměry vysílací části: 13,0 x 7,5 x 5,0 cmBarva základní části: bílá s průhledným plastovým krytem proti vlhkostiLCD displej: velikost displeje je 15 x 32 mm, výška číslic 13 mmDélka vodiče vodovzdorného čidla vysílací části je 90 cm . Součástí dodávky je držák pro vysílací část.PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice La Crosse Technology WS 9040 145141

... teploty: každých 15 vteřinVnitřní vlhkosti: každých 20 vteřinTlaku vzduchu: každých 15 vteřinVenkovní teploty: každé 4 vteřinyDosah vysílání: až do 100 metrů (v otevřeném prostoru)Napájení (doporučujeme alkalické baterie):Meteostanice: 2x AA, IEC, LR6, 1.5VVysílač: 2x AA, IEC, LR6, 1.5VŽivotnost baterií: až 24 měsícůRozměry (délka x šířka x výška):Meteostanice: 101 x 28.5 x 179 mmVysílač: 38.2 x 21.2 x 128.3 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice Oregon Scientific BAR 908HG 145290

...hKalendář DD / MM nebo MM / DD, den v týdnu v jednom z pěti jazyků (anglicky, německy, francouzsky, španělsky, italsky)Budík - denní budík a před-buzení, 2minutové CrescendoOpakované buzení 8 minutNapájeníHlavní jednotkaSíťový adaptér 6V ACBaterie 3ks AAA 1,5V (UM-4)Bezdrátové čidloBaterie 1ks AA 1,5V (UM-3)Rozměry hlavní jednotky175 x 93 x 93 mm, 336g bez bateriíRozměry bezdrátového čidla117 x 80 x 171mm, 80g bez bateriíPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Oregon Scientific Meteostanice Oregon Scientific BAR200 145409

...ické parametry:Hlavní jednotka Rozměry: 155 x 45 x 105mmHmotnost: 232 g bez bateriíRozsah teploty: -5°C až 50°CRozlišení: 0,1°CPřesnost: +/- 1°C Frekvence signálu: 433MHzNapájení: 4ks 1,5V typ AA (tužkové)Bezdrátové čidlo THN132NRozměry: 92 x 60 x 20mmHmotnost: 62g bez bateriíRozsah teploty: -20°C až 60°C Rozlišení: 0,1°CPřesnost: +/- 1°CDosah signálu: 30m v otevřeném prostoruNapájení: 1ks baterie 1,5V typ AA (tužková)PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Teploměr digitální solární vestavný SLT-10.1 s tepelným čidlem 145587

...ým čidlem. Není zapotřebí žádných baterií a proto je zcela bezúdržbový.Vlastnosti:- Solární provoz- Bezúdržbový- Vodotěsný- Délka vedení čidla 1 m- Možná vestavba do předního paneluTechnická data:Typ: SLT-10Míry pro vestavbu: 60 x 26 mmRozsah měření teploty: -50 až +80°CPřesnost: 1°CRozlišení teploty: 0.1°CUkazatel okolních podmínek: osvětlení 100 luxů, teplota -20 až +60°CRozměry (Š x V x H): 66 x 30 x 12 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Meteostanice KW5098CA - black, silver 145616

...ící předpověď počasí- kalendář- fáze Měsíce- trendy- Bezdrátový přenos na frekvenci 433 MHzSpecifikace:Dosah bezdrát. čidla: max. 30 mNapájení:Teplotní stanice: 2x AA, IEC LR3, 1,5VVysílač: 2x AA, IEC LR6, 1,5VDoporučuje se používat alkalické baterieBaterie nejsou součástí dodávky. Rozměry (délka x šířka x výška):Teplotní stanice: 107 x 21 x 115 mmV objednávce prosím do poznámek uveďte vybranou barvu meteostanice.PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Teploměr EM3302A 145620

...ní.Vlastnosti:- 12 a 24hod. formát času- Alarm s funkcí dospání- Zobrazení teploty ve °C- Vnitřní a venkovní teplota- datum- Bezdrátový přenos na frekvenci 433 MHzSpecifikace:Dosah bezdrát. čidla: max. 30 mNapájení:Teplotní stanice: 2x AA, IEC LR3, 1,5VVysílač: 2x AA, IEC LR6, 1,5VDoporučuje se používat alkalické baterieBaterie nejsou součástí dodávky.Rozměry (délka x šířka x výška):Teplotní stanice: 121 x 27 x 150 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Meteostanice YT6008 145621

...enkovní teplota- Ikony zobrazující předpověď počasí- datum- vnitřní vlhkoměr- ukazatel stavu baterií- Bezdrátový přenos na frekvenci 433 MHzSpecifikace:Dosah bezdrát. čidla: max. 30 mNapájení:Teplotní stanice: 2x AA, IEC LR3, 1,5VVysílač: 2x AA, IEC LR6, 1,5VDoporučuje se používat alkalické baterieBaterie nejsou součástí dodávky.Síťový adaptér: Input 3VRozměry (délka x šířka x výška):Meteostanice: 150 x 49 x 150 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Meteostanice EM3306A 145630

... 24hod. formát času- Zobrazení teploty ve °C- Vnitřní a venkovní teplota- Datum- Bezdrátový přenos na frekvenci 433 MHzSpecifikace:Dosah bezdrát. čidla: max. 30 m, ukazatel vnější teploty také přímo na čidleNapájení:Teplotní stanice: 2x AAA, IEC LR3, 1,5VVysílač: 2x AAA, IEC LR6, 1,5VDoporučuje se používat alkalické baterieBaterie nejsou součástí dodávky.Rozměry (délka x šířka x výška):Meteostanice: 158 x 24 x 158 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Meteostanice KW9014A černá, stříbrná 145631

...kátor stavu baterií- Fáze Měsíce- Alarm s funkcí dospání- 12/24 hodinový formát- DatumSpecifikace:Dosah bezdrát. čidla: max. 30 m, ukazatel vnější teploty také přímo na čidle Napájení:- 4x AA, IEC LR3, 1,5VDoporučuje se používat alkalické baterieBaterie nejsou součástí dodávky.Rozměry (délka x šířka x výška):Meteostanice: 93 x 23 x 137 mm)V objednávce prosím do poznámek uveďte vybranou barvu meteorologické stanice.PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Budík s teploměrem EM306 145641

Budík s teploměrem EM306 145641Stolní praktický budík s měřením teploty v místnosti. Vlastnosti:Typ: digitální budík- Alarm s funkcí dospání- 12/24 hodinový formát- datum- vnitřní teploměrMateriál: plastBarvy: K - šedá+stříbrná, F - modrá+ stříbrnáNapájení:- knoflíková baterieRozměry (délka x šířka x výška):Budík: 100 x 10 x 60 mm)V objednávce prosím do poznámek uveďte vybranou barvu budíku.PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

MPM Quality Vnitřní a venkovní teploměr s hodinami EM706 145651

Vnitřní a venkovní teploměr s hodinami EM706 145651Vnitřní a venkovní teploměr s hodinami EM706. Vhodné do kanceláře, pracovny. Je vyroben z kovu.Materiál: KovFunkce:- Alarm- Buzení- Teploměr vnitřní a vnější (drát. sonda)Baterie 1xAAAPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Teploměr digitální 02101.63 146007

Teploměr digitální 02101.63 146007Teplotní rozsahy:- vnitřní teplota(IN) -10°C až 50°C- venkovní teplota(OUT) -50°C až 70°CPřesnost měření je + 1°CTeplotní rozlišení 0,1°CVoděodolná venkovní teplotní sonda v délce 2,95 mZáznam minimální a maximální teplotyNapájení: baterie 1x1,5V typ LR44Rozměry: 88x52x12mmBaleno v blistru(meteo)PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Teploměr digitální s vlhkoměrem THW301.1 + 3 m 147324

...ální teploměr upoutává svým elegantním designem.Technické parametry:- zobrazení vnitřní teploty: v rozsahu -10°C až 60°C- doporučený rozsah měření: 0°C až 50°C- teplotní rozlišení: 0.1°C- zobrazení teplotního indexu: 26°C až 59°C- zobrazení vnitřní vlhkosti: 25 % až 95 % relativní vlhkosti- zobrazení venkovní teploty: v rozsahu -50°C až 60°C- teplotní rozlišení: 0.1°C- napájení: alkalická baterie 1x 1.5V AAAPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Teploměr bezdrátový WS9750.02 bílá barva 147328

... data a času- 12/24 hodinový formát- Bezdrátový přenos na frekvenci 868 MHz- Přenos teplot do vzdálenosti až 100 m- Indikátor baterie- Může přijímat signály z 1 senzoru (součástí dodávky je 1 ks)Technická data:Vnitřní teplotní rozsah: od – 9.9 °C do + 59.9 °CVenkovní teplotní rozsah: od – 39.9 °C do + 59.9 °CNapájení: 2x AA (teploměr), 2x AA (čidlo)Rozměry: 80 x 24 x 151 mm (teploměr), 38.2 x 128.3 x 21.2 mm (čidlo)PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Meteostanice Oregon Scientific WMR88.1 s připojením k PC 147404

... až 100 metrů v otevřeném prostoru bez překážekPřenos: přibližně každých 102 vteřinPočet kanálů: 3Baterie: 2 ks 1.5V AAASRÁŽKY Rozměry srážkoměru: 114 x 114 x 145mmHmotnost srážkoměru: 241g bez bateriíJednotky srážek: mm/Hg a in/HgRozsah měření: 0mm/h – 9999mm/hRozlišení: 1mm/hPřesnost: 15mm/h (+/-1mm) 15mm – 9999mm (+/- 7%)Paměť: posledních 24h, každou hodinu od posledního smazání pamětiBaterie: 2 ks 1.5V AAPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Anemometr manuální Technoline EA3010 147457

...oty: +/-1°Cinterval měření teploty: 10 srozsah měření rychlosti větru: 0,2 m/s až 30 m/srozlišení měření rychlosti větru: 0,1 m/spřesnost měření rychlosti větru: +/-5%, nebo poslední číslice na displejiinterval měření rychlosti větru: nastavitelné 2 -10 sautomatické vypnutí: po 34 minutáchrozměry(š x v x h): 39 x 98 x 17 mmvelikost displeje (v x š): 24 x 30 mm velikost číslic: 11 mmváha bez baterií: 44 g (bez baterie)PRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

H&H Koupelnový teploměr digitální DUCK s výstražnou funkci 150241

Koupelnový teploměr digitální DUCK s výstražnou funkci 150241dětský koupelnový teploměr- LED dioda se rozsvítí, pokud teplota bude činit 39 ºC nebo více.- Teploměr se aktivuje nárazem (úderem) o dlaň.- Teploměr se po hodině automaticky vypne.- Měřící rozsah - 0 až +50 ºC- Rozměr - 9 x 5,5 x 7 cmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Garni Poloprofesionální meteorologická stanice Ventus 831 150380

... roky Váha (bez baterií)Hlavní část: 380 gČidlo pro měření teploty/vlhkosti: 65 g Anemometr: 315 g Srážkoměr: 290 g Rozměry (šířka x výška/délka x hloubka/tloušťka)Hlavní část: 185,8 x 136,9 x 32 mm Čidlo pro měření teploty/vlhkosti: 60 x 101 x 25 mm Anemometr: 486,6 x 486,6 x 390 mm Srážkoměr: 165 x 175 x 119 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice 151608

... displej- Tendence vývoje teploty- Ukazatel pohodyTechnické parametry:Rozměry (Š x V x H): 85 x 135 x 23 mmVnitřní vlhkost vzduchu: 20 do 99 %Vnitřní teplota: 0 až +50°CNapájení stanice: 3 V/DC (2 baterie typu AAA, nejsou součástí dodávky)Rozlišení vnitřní vlhkosti vzduchu: 1 %Rozlišení vnitřní teploty: 0,1°CHmotnost: 100 g (bez baterií)Přiloženo v dodávce:- MeteostaniceVybavení:- Paměť min./max. hodnot- Čas- Alarm- SnoozePRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice 151609

...ce 151609- základní nejlevnější domácí meteostanice a hodiny- modré barevné podsvícení- Quartz hodiny- zobrazení dne v týdnu- budík s opakovaným vyzváněním- domácí teplota- domácí vlhkost- znázornění úrovně komfortu na základě hodnot- znázornění vývoje teploty- předpověď počasí na základě naměřených hodnot teploty a vlhkosti- napájení: 2x AAA baterie 1,5V (nejsou součástí balení)- rozměry: 75 x 20 x 140 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice 151610

Meteostanice 151610- hodiny Quartz- měření vnitřní a venkovní teploty- zobrazení MIN/MAX hodnot- alarm s funkcí SNOOZE- možnost zavěšení na zeď nebo postavení na stůl- indikátor baterií- předpověď počasí se zobrazením různých trendů- napájení:- meteostanice: 2x AAA, IEC R3- TX29-IT čidlo: 2x AAA, IEC R3- rozměry:- meteostanice: 83 x 28 x 157 mm- TX29-IT čidlo: 39 x 21 x 128 mmPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice 151611

...dáním údajů- s předpovědí počasí a trendu tlaku- záznam min a max teploty, trend teploty- displej bez podsvícení, čidlo je bez displejeTechnické parametry:Měření teploty- vnitřní teplota -5°C to +50.0°C- venkovní teplota pouze z jednoho čidla -20°C to + 50°CPřenos: na frekvenci 433MHzDosah: 30mNapájení stanice a čidla je 2x 1.5V AARozměry- stanice 88 x 185 x 30 mm- čidlo 55 x 100 x 30 mmHmotnost- stanice 200 gr- čidlo 60 grPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

La Crosse Technology Meteostanice 151613

...Vnitřní a venkovní vlhkost- Záznam max. a min. teploty- Záznam max. a min. vlhkosti- Záznam max. a min. tlaku, graf vývoje tlaku za posledních 12 hodin- Trend vývoje teploty, vlhkosti a tlaku- Upozornění na náledí a bouřkuVnitřní teplota: -0°C až +50°CVenkovní teplota: -20°C až +70°CRozlišení teploty: 0,1°CNapájení stanice: 3x 1,5V AANapájení čidlo: 2x 1,5V AAARozměr stanice: 120 x 170 x 57 mmBalení: 1ks barevná krabičkaPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Sencor Radiobudík SENCOR SRC-330 GN projekční 152352 oranžová

...é frekvenceZobrazení vnitřní teplotyČervená projekce časuMožnost rotace údaje o 180° a zaostření projekcePLL FM rádio s 10 předvolbamiDuální alarm s funkcí víkenduBuzení rádiem nebo zvukovým signálemOpakované buzení, funkce SleepNastavení datumu a rokuNastavení jasu displejeZálohová baterie 1 x 3 V(CR-2032) pro hodiny (není součástí dodávky)LED displej: 3 cmNapájení: 230 V / 50 HzRozměry: 188 x 82 x 72 mmHmotnost: 420 gPRIMA hodiny do každé správné rodiny!

Více informací

Podobné fráze: