Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Meteostanice  >  NETATMO Urban Weather Statio

NETATMO Urban Weather Station

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 784 Kč
Porovnat 16 obchodů
luxusní meteostanice pro Android a iOS • přesná předpověď počasí až na následujících 7 dní • vnitřní a vnější modul • sledování teploty vzduchu, vlhkosti ovzduší, znečištění CO2, barometrického tlaku i úrovně hluku • informace sdílí přes WiFi • vybrané notifikace zasílá přímo do telefonu či tabletu • odolná konstrukce • nutné stáhnout aplikaci Netatmo •...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro NETATMO Urban Weather Station

Popis NETATMO Urban Weather Station

MADER computer píše:

Dodatečný interiérový modul ke stanici Netatmo umožňuje uživateli monitorovat kvalitu svého životního prostředí i v jiných místnostech, kromě místnosti, ve které je umístěn hlavní interiérový modul stanice Netatmo.
Dodatečný Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost a úroveň CO2 a hluku.
Naměřená data posílá přes rádiový signál do hlavní stanice Netatmo, která pak data odesílá do aplikace Netatmo, která se vyznačuje intuitivním, snadno čitelným rozhraním.
K meteostanici Netatmo je možné připojit až 3 dodatečné Indoor moduly.
Můžete tak sledovat prostředí v jiné místnosti, kanceláři, skladu, atd. Všechna data máte k dispozici v aplikaci a můžete na ně okamžitě reagovat. Na každém dodatečném modulu lze nastavit individuální alerty.
Technické specifikace
ROZMĚRY
Interiérový modul: 45 x 45 x 155 mm
KONSTRUKCE A DESIGN
Skořepina z jednoho kusu odolného hliníku. Odolná vůči UV-záření.
SENZORY A HODNOTY
Teplota:
Rozpětí: 0 °C - 50 °C
Přesnost: ± 0,3 °C
Vlhkost:
Rozpětí: 0 - 100%
Přesnost: ± 3%
Obsah CO2:
Rozpětí: 0 - 5000 ppm
Přesnost: ± 50 ppm nebo ± 5%
JEDNOTKY
US systém: ° F
Metrický systém: ° C
SPECIFIKACE BEZDRÁTOVÉHO PŘIPOJENÍ
Bezdrátové propojení mezi moduly: 915 MHz nebo 868 MHz v rozsahu 100 m.
NAPÁJENÍ A BATERIE
Interiérový modul napájí 2 x AAA bateriemi, které jsou součástí balení (výdrž až 1 rok).
OBSAH BALENÍ
1x interiérový modul.
2 x baterie AAA - pro venkovní modul

Alza.cz píše:

Meteostanice smart, dodatečný Indoor modul pro meteostanici Netatmo
Dodatečný interiérový modul ke stanici Netatmo umožňuje uživateli monitorovat kvalitu svého životního prostředí i v jiných místnostech, kromě místnosti, ve které je umístěn hlavní interiérový modul stanice Netatmo. Dodatečný Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost a úroveň CO2 a hluku. Naměřená data posílá přes rádiový signál do hlavní stanice Netatmo, která pak data odesílá do aplikace Netatmo, která se vyznačuje intuitivním, snadno čitelným rozhraním. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii!...

MALL.CZ píše:

Dodatečný interiérový modul k meteostanici Netatmo umožňuje uživateli monitorovat kvalitu svého životního prostředí i v jiných místnostech, kromě místnosti, ve které je umístěn hlavní interiérový modul stanice Netatmo.

Okay.cz píše:

Dodatečný modul Dodatečný interiérový modul ke stanici Netatmo umožňuje uživateli monitorovat kvalitu svého životního prostředí i v jiných místnostech, kromě místnosti, ve které je umístěn hlavní interiérový modul stanice Netatmo. Měří i úroveň CO2 Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost a úroveň CO2. Naměřená data posílá přes rádiový signál do hlavní stanice Netatmo, která pak data odesílá do aplikace Netatmo, která se vyznačuje intuitivním, snadno čitelným rozhraním.

SOFTCOM.cz píše:

Osobní interiérová i exteriérová meteorologická stanice Netatmo s bezplatnými aplikacemi Vám umožní monitorovat kvalitu životního prostředí v rámci mikroklimatu a přesně sledovat počasí i kvalitu ovzduší. Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost, úroveň CO2 a hluku. Outdoor modul sleduje teplotu a vlhkost.

Meteorologická stanice Netatmo sbírá data z osobních prostředí jako je domov či pracoviště a bezdrátově je posílá přes WiFi do aplikace Netatmo s intuitivním, snadno čitelným rozhraním. Součástí aplikace je také předpověď počasí na následujících 7 dnů a v případě větších měst i informace o znečištění prostředí.

Můžete pozvat své přátele k sledování dat Vaší meteostanice. S touto osobní meteorologickou stanicí připojenou přes WiFi, výrobce Netatmo zamýšlí vytvořit největší síť, monitorující počasí a kvalitu ovzduší, jakou kdy kdo založil.

Specifikace

ROZMĚRY
Interiérový modul: 45 x 45 x 155 mm, Exteriérový modul: 45 x 45 x 105 mm
KONSTRUKCE A DESIGN
Skořepina z jednoho kusu odolného hliníku. Odolná vůči UV-záření.
SENZORY A HODNOTY
Teplota (interiér)
Rozpětí: 0 °C - 50 °C
Přesnost: ± 0,3 °C

Teplota (exteriér)
Rozpětí: -40 °C - 65 °C
Přesnost: ± 0,3 °C

Vlhkost (interiér i exteriér)
Rozpětí: 0 - 100%
Přesnost: ± 3%

Tlak vzduchu
Rozpětí: 260 - 1260 mbar
Přesnost: ± 1 mbar

Obsah CO2 (interiér)
Rozpětí: 0 - 5000 ppm
Přesnost: ± 50 ppm nebo ± 5%
Hluk
Rozpětí: 35 - 120 dB

JEDNOTKY
US systém: ° F a in...

ONLINESHOP.cz píše:

Osobní interiérová i exteriérová meteorologická stanice Netatmo s bezplatnými aplikacemi Vám umožní monitorovat kvalitu životního prostředí v rámci mikroklimatu a přesně sledovat počasí i kvalitu ovzduší. Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost, úroveň CO2 a hluku. Outdoor modul sleduje teplotu a vlhkost. Meteorologická stanice Netatmo sbírá data z osobních prostředí jako je domov či pracoviště a bezdrátově je posílá přes WiFi do aplikace Netatmo s intuitivním, snadno čitelným rozhraním. Součástí aplikace...

DATART.cz píše:

S touto luxusní stanicí získáte nepřetržitý přehled o aktuální teplotě u vás doma i venku díky propojení stanice s vaším mobilním telefonem Sdělí vám jakou máte doma koncentraci CO2 nebo hladinu hluku a o všech těchto údajích jste online informováni Poskytne vám přehled všech měřených hodnot za posledních několik dnů a předpověd počasí na následující dny Umožní vám přístup na všechny tyto meteostanice po celém světě pomocí online mapy Stanice podporuje Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

Netatmo osobní meteorologická stanice – stříbrná
Osobní meteorologická stanice
Osobní meteorologická stanice s čidly pro kvalitu vzduchu s ovládáním přes iOS, Windows Phone a Android. Nový standard v designu a technologii meteorologických stanic.
Kompletní monitoring počasí
Monitoruje nejen počasí, ale i kvalitu vnitřního i venkovního ovzduší a měří dokonce i koncentraci CO2. Výsledky v reálném čase snadno zobrazíte na vašem iPhonu, Windows Phone nebo Android telefonu. Budete tak mít vždy přehled o stavu ovzduší ve vašem okolí.
Přehled a předpověď v přehledném grafu
Netatmo Urban Weather Station má chytré funkce a stav počasí zaznamenává do přehledných grafů díky, čemuž vám pomůže lépe organizovat vaše aktivity až sedm dní dopředu. K jedné stanici můžete přidat až tři vnitřní a dva venkovní moduly (dešťový a větrný).
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
elegantní meteorologická stanice komunikující s mobilními zařízeními s iOS a Android systémem
monitoruje počasí, sleduje kvalitu vnitřního i venkovního vzduchu
měří koncentraci CO2 v ovzduší
eviduje vlhkost vzduchu i znečištění hlukem
předpověď počasí na 7 dnů
počasí zaznamenává v jasných jednoduchých grafech
napájení pomocí baterií: 2x AAA
možnost rozšiřovat o další čidla
rozměry vnitřního čidla: 45x45x155 mm
rozměry venkovního čidla: 45x45x105 mm
rozsah měření vnitřní teploty: 0°C do 50°C
rozsah měření venkovní teploty: -40°C - 65°C
frekvence ukládání dat do cloudu: 5 minut
OBSAH BALENÍ:
vnitřní čidlo
venkovní čidlo
USB kabel
USB adaptér
2 ks AAA baterie

SmarterHOME píše:

Monitorujte Vaše počasí v okolí, zda uvnitř nebo ven
Měří vnitřní / venkovní teplotu a vlhkost
Měří vnitřní koncentraci CO2 a hluk
Monitorujte barometrický tlak
Pro použití s iOS, Android zařízení nebo PC
Pracuje s VERA a Fibaro Z-Wave řídicími jednotkami

iPouzdro.cz píše:

krásný, designový a chytrý termostat
bezdrátové ovládání Vašeho kotle na vytápění – plyn, elektrika, tuhá paliva, dřevo
komunikace s mobilním zařízením s iOS a Android systémem pomocí Wi-Fi
termostat eviduje Váš pobyt v bytě či domě a nastaví ideální teplotu, při které můžete ušetřit až 25% spotřebované energie
v případě potřeby lze nastavit i na dálku
pokud nemáte smartphone lze nastavit i ručně
jednoduchý displej s velkými číslicemi
možnost změnit barvu rámečku termostatu - dodává se s 5 různými barvami
kompatibilní a nahrazuje většinu kabelových a bezdrátových termostatů na trhu
rozměry: 83 x 83 x 22 mm
rozpětí teploty: 0°C - 50°C
aplikace dostupná v iTunes Store a v Google Play Store
možnost ověření kompatibility Vašeho kotle check.netatmo.com

Epřístroje.cz píše:

Meteostanice pro Android a Apple Netatmo NWS01, NE1001ZZ, 100 m, 868 MHz
Ať jste kdekoliv, data jsou stále s vámiAť už z domova nebo z druhého konce světa, vždy můžete přistupovat k datům na svém smartphonu nebo počítači. Lze získat také chronologický přehled o dostupných informacích v přehledném grafu. Ze svého smartphonu můžete přistupovat hned na několik stanic a naopak počasí na jedné stanici můžete sledovat z více smartphonů Můžete sdílet své informace na sociální síti. Aplikace je bezplatná a lze si ji stáhnout z App Store a Google play.Vylepšete si svůj pocit pohodySpánek, odpočinek, hraní s dětmi nebo práce u PC. Strávíme průměrně 80% našeho času ve vnitřních prostorách. Úroveň CO2 a úroveň hluku mají vliv na naši duševní pohodu. Mohou způsobit bolesti hlavy, stres, podrážděnost a ztrátu koncentrace. Přispívá k tomu i nahromadění plynů či výpary z lepidel, barev nebo čisticích prostředků. Potíže mohou způsobit i kouř, prach či bakterie . Stanice na vás dohlíží a upozorní vás když je potřeba. Doporučí vám například ve správném okamžiku vyvětrat. Můžete si definovat jednotlivé alarmy a hraniční hodnoty pro jejich spuštění.
Vysoká hladina hluku v městských oblastech se různými způsoby negativně projevuje na vašem pocitu pohodlí: stresem, prchlivostí nebo vysokým krevní tlakem. Monitorování prostředí a hladiny hluku doma nebo v kanceláři napomáhá nalezení zdrojů hluku.Stanice měří:Teplotu (vnitřní a vnější)Vlhkost vzduchu (vnitřní a vnější)Koncentraci CO2 (vnitřní)Barometrický tlak vzduchuHladinu hluku (vnitřní)Zobrazuje rovněž úroveň znečištění venkovního vzduchu.
Technické specifikace
Sonometr: 35 dB do 120 dB
Rozsah měření CO2: 0 do 5 000 ppm
Technické parametry
Rozsah měření vnitřní teploty: 0 - 50 °C
Rozsah měření venkovní teploty: -40 - 65 °C
Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu: 0 - 100 %
Rozsah měření tlaku vzduchu: 260 mbar - 1260 mbar
Rádiová frekvence: 868 MHz
Počet senzory ...

Parametry NETATMO Urban Weather Station

Výrobce Netatmo
Typ Digitální
Měření tlaku Udává zda meteorologická stanice umí měřit atmosférický tlak. Ano
Měření vnitřní teploty Udává zda teploměr (meteorologická stanice) umí měřit teplotu interiéru, pomocí čidla které je k měření v těchto prostorách určeno. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: