Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Meteostanice  >  HYUNDAI WS 2020

HYUNDAI WS 2020

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Meteorologická stanice Hyundai WS 2020 je provedena v elegantním a kompaktním provedení černé barvy. Hlavní částí je barevný LCD displej, který přehledně zobrazuje naměřené údaje. Samozřejmé je měření vnitřní teploty a vlhkosti v rozmezí -10°C až + 50°C, respektive 20% až 90% vlhkosti vzduchu. Vývoj teploty je zobrazován i ve formě přehledného grafu. Další užitečnou funkcí je předpověď počasí pro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HYUNDAI WS 2020

Popis HYUNDAI WS 2020

eberry.cz píše:

Typ meteostanice: standardníDatum: ANOKalendář: ANONapájení: baterie AAARozšířená záruka: Hyundai záruka 40 měsícůDisplej: LCDTeplota : vnitřníBarometrický tlak : NEFáze Měsíce : NEHistorie tlaku: NEPředpověď počasí : ANOPředpověď počasí z internetu: NEPříliv a odliv : NETendence bar. tlaku/počasí: NEVlhkost vzduchu : vnitřníBezdrátový přenos ze senzoru: Dosah senzoru v otevřeném prostoru (m): Max. počet ext. senzorů: Senzor v balení: neHodiny: ANOČas západu a východu Slunce/Měsíce: NEBudík : ANOOpakované buzení: ANOČas řízený radiovým signálem DCF 77: NEProvedení výrobku: černá barvaMeteorologická stanice HYUNDAI WS2020 zaujme barevným LCD displejem, na kterém vždy rychle a přehledně najdete potřebné informace.Nabízí měření vnitřní teploty a vlhkosti v rozmezí -10°C až +50°C, respektive 20% až 90% vlhkosti vzduchu. Tendenci teploty lze sledovat na přehledném grafu.Velmi praktickou funkcí je i předpověď počasí pro nejbližší hodiny. Spolu s budíkem s funkcí SNOOZE se tak rychle stane tato meteostanice Vaším praktickým společníkem pro každý den.Napájení zajišťují 3 1,5 V AAA baterie.Barevný LCD displejPředpověď počasíVnitřní teplota: -10°C až +50°CVnitřní vlhkost vzduchu: 20% až 90%Tendence teplotyHodinyBudíkPřispání SNOOZEBarva: černáNapájení: hlavní jednotka 3 x 1,5 V / AAA baterie (nejsou součástí balení)Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.150Výška (cm): 9.00Šířka (cm): 14.00Hloubka (cm): 3.50Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.200Výška (cm): 14.00Šířka (cm): 15.00Hloubka (cm): 4.50EAN: 8592417056517Záruční doba: 40 měsícůMeteorologická stanice s barevným LCD displejem. Vnitřní teplota a vlhkost, předpověď počasí, tendence teploty.

DATART.cz píše:

Meteorologická stanice Hyundai WS 2020 je provedena v elegantním a kompaktním provedení černé barvy. Hlavní částí je barevný LCD displej, který přehledně zobrazuje naměřené údaje. Samozřejmé je měření vnitřní teploty a vlhkosti v rozmezí -10°C až + 50°C, respektive 20% až 90% vlhkosti vzduchu. Vývoj teploty je zobrazován i ve formě přehledného grafu. Další užitečnou funkcí je předpověď počasí pro nejbližší hodiny. Meteostanici můžete využít i jako budík a také využít Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Cenově dostupná meteostanice Hyundai WS 2020 Vám bude po celou dobu přinášet ty nejdůležitější údaje, jako jsou například vnitřní teplota, hodiny či vnitřní vlhkost vzduchu. Černým elegantním provedením se bude hodit do mnoha interiérů. Nadčasovým designem bude vypadat dobře i po dlouhém čase.

KASA.cz píše:

Meteorologická stanice HYUNDAI WS2020 zaujme barevným LCD displejem, na kterém vždy rychle a přehledně najdete potřebné informace.
Nabízí měření vnitřní teploty a vlhkosti v rozmezí -10°C až +50°C, respektive 20% až 90% vlhkosti vzduchu. Tendenci teploty lze sledovat na přehledném grafu.
Velmi praktickou funkcí je i předpověď počasí pro nejbližší hodiny.
Spolu s budíkem s funkcí SNOOZE se tak rychle stane tato meteostanice Vaším praktickým společníkem pro každý den.
Napájení zajišťují 3 1,5 V AAA baterie.

MALL.CZ píše:

Meteorologická stanice HYUNDAI WS 2020 zaujme barevným LCD displejem, na kterém vždy rychle a přehledně najdete potřebné informace. Stanice vám spolehlivě ukáže vnitřní teplotu a vlhkost, předpověď počasí i tendence teploty. Je také vybavena budíkem s opakovaným buzením. Velmi praktickou funkcí je i předpověď počasí pro nejbližší hodiny.

ONLINESHOP.cz píše:

Typ meteostanice: standardní Datum: ANO Kalendář: ANO Napájení: baterie AAA Rozšířená záruka: Hyundai záruka 40 měsíců Displej: LCD Teplota : vnitřní Barometrický tlak : NE Fáze Měsíce : NE Historie tlaku: NE Předpověď počasí : ANO Předpověď počasí z internetu: NE Příliv a odliv : NE Tendence bar. tlaku/počasí: NE Vlhkost vzduchu : vnitřní Bezdrátový přenos ze senzoru: Dosah senzoru v otevřeném prostoru (m): Max. počet ext. senzorů: Senzor v balení: ne Hodiny: ANO Čas západu a východu Slunce/Měsíce: NE...

Parametry HYUNDAI WS 2020

Výrobce Hyundai
Bezdrátové Ano
Měření venkovní teploty Udává zda teploměr (meteorologická stanice) umí měřit teplotu exteriéru, pomocí čidla které je k měření v těchto prostorách určeno.Toto měření zpravidla nelze realizovat pomocí čidla určeného pro interiér, neboť to zpravidla bývá umístěno přímo na te Ano
Měření vnitřní teploty Udává zda teploměr (meteorologická stanice) umí měřit teplotu interiéru, pomocí čidla které je k měření v těchto prostorách určeno. Ano
S budíkem Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: