Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Městská kola, cruisery a elektrokola  >  Leader Fox SANDY

Leader Fox SANDY

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 900 Kč
Porovnat 6 obchodů
Pánské elektrokolo určené pro jízdu v kopcovitém terénu. Kolo je vybaveno silným zadním motorem LFE s nominálním výkonem 250W a maximálním výkonem až 350W a LCD displejem. Baterie Samsung 9Ah se nabíjí 3-6 h. Kolo má duralový rám, odpruženou vidlici (zamykatelná) a brzdy Tektro V-Brake. Elektrokola Leader Fox nejsou určena k tažení přívěsných vozíků. * RÁM: DURAL 6060 * VIDLICE: SUNTOUR CR8...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Leader Fox SANDY

Popis Leader Fox SANDY

Okolokola.cz píše:

BATERIE LFE pro elektrokolo 36V/10,4Ah, stříbrná, Samsung, Leader Fox - BATERIE LEADER FOX ENERGY pro elektrokolo, 36V/10,4Ah SAMSUNG, stříbrná. Doprava ZDARMA! Baterie na zadní nosič, 36 V, 10,4 Ah. Je vyrobena z kvalitních článků Samsung.Vhodná pro modely LOTUS, E-FERRARA, SANDY, E-CODY a E-URBY. Baterie je také vhodná pro použití jako náhradní baterie, pokud plánujete vyjížďky delší než 60 km. Více o používání a vlastnostech baterie se dozvíte ZDE. Co se starou baterií? Starou či nefunkční baterii můžete odevzdat na naší prodejně nebo nám ji zaslat na naši adresu, postaráme se o její ekologickou likvidaci a recyklaci. Jsme totiž Zelená firma. Leader Fox BATERIE LFE pro elektrokolo 36V/10,4Ah, stříbrná, Samsung z kategorie Heureka.cz | Sport | Cyklistika | Elektrokola zakoupíte na Okolokola.cz za 7900 Kč

Moje kolo.cz píše:

Pánské elektrokolo Leader Fox Sandy s lehkým hliníkovým rámem, motorem o výkonu 250W a baterií s kapacitou 10,4Ah. Nový LCD displej nabízí devět jízdních režimů, světelný senzor (displej se po setmění automaticky rozsvítí) a široké možnosti zákaznického nastavení včetně zákaznického nastavení omezení maximální rychlosti a mnohé další funkce.

eoshop.cz píše:

Pro sezonu 2016 jsme připravili třetí generaci generaci elektrokola Leader fox SANDY. Použili jsme stejně výkonný motor s výkonem 250-350W ,vhodného pro jízdu do kopce. Stejný osvědčený display, který nabízí devět jízdních režimů. Novinkou je integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo na baterii elektrokola. Obě světla se rozsvítí automaticky při setmění. Jsou napojená na světelný senzor přímo na display. Silnější baterie Samsung/Sanyo 13Ah prodlouží maximální dojezd až o 10% oproti dříve používané baterii 10,6 Ah. Zůstává vylepšený osvědčený integrovaný fotodiodový snímač otáček Elektrokolo leader fox Sandy je vybaveno kazetovým 8 stupňovým pastorkem Shimano převodníkem Shimano a řazením Shimano 3x8. Dojezd na plně nabitou baterii počítáme pro jízdu ve středně těžkém terénu a pro hmotnost jezdce 80 Kg. Vyšší hmotnost nižší dojezd. Máme ověřeno, že dojezd na stupeň 5-6 ve středně těžkém terénu je až 95km.

LYPO.CZ píše:

LEADER FOX Sandy 2016 nakupujte v sekci Elektrokola. Další Jízdní kola značky Leader Fox nakupujte výhodně na lypo.cz.
Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský 2016-1 je nová generace elektrokol. Novinkou je integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo na baterii elektrokola. Obě světla se rozsvítí automaticky při setmění. Jsou napojená na světelný senzor přímo na display. Elektrokolo leader fox Sandy je vybaveno kazetovým 8 stupňovým pastorkem Shimano, převodníkem Shimano a řazením Shimano 3x8. Silnější baterie Samsung 13Ah prodlouží maximální dojezd až o 10% oproti dříve používané baterii 10,6Ah. Zůstává vylepšený osvědčený integrovaný fotodiodový snímač otáček. Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský 2016-1 se zadním motorem s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORM EPAC EN15194).

Dojezd na plně nabitou baterii počítáme pro jízdu ve středně těžkém terénu a pro hmotnost jezdce 80Kg.Čím vyšší hmotnost tím máte menší dojezd. V lehčím terénu se dojezd zvýší až na 110 Km.

Pro zvýšení dojezdu,je důležité zvolit vhodný pomocný mód na komputeru a včas řadit na přehazovačce.Je důležité při jízdě do kopce nejdříve využívat přehazovačku a přehodit si na lehčí převod,teprve potom používat vyšší mód na komputeru.

Jednotlivé stupně pomoci na komputeru 1-9 jsou nastaveny tak aby co nejvíce šetřily baterii a prodloužily dojed elektrokola.Jednotlivé stupně pomoci při dosažení určité rychlosti elektrokola plynule vypnou motor.Máte možnost buď přepnout komputer na vyšší stupeň pomoci nebo snížit rychlost.Potom motor opět plynule začne pomáhat.

Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky.

Doporučení:

Pokud se vám stane, že se vám na cestě vybije baterie a musíte ještě dojet do cíle. Zastavte, vypněte baterii, počkejte 1 minutu. Motor se uvolní a můžete pokračovat...

Patro.cz píše:

Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský
2016-1 je nová generace elektrokol. Novinkou je
integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo
na baterii elektrokola. Obě světla se rozsvítí automaticky při
setmění. Jsou napojená na světelný

Parametry Leader Fox SANDY

Výrobce Leader Fox
Určení Pánská
Elektrokolo Elektrokolo využívá k jízdě podporu elektromotoru umístěného v hřídeli předního nebo zadního kola. Jde v podstatě o běžné kolo, které je navíc vybaveno elektromotorem a baterií. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: