Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Městská kola, cruisery a elektrokola  >  Apache Hawk Bosch

Apache Hawk Bosch

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 45 070 Kč
Porovnat 5 obchodů
Nová inovativní řada Bosch ActiveLine se probudila k životu a nic ji nebrání se  ukázat v plné kráse.Je určena pro sportovní výkony na kole a to jak při akceleraci v kopcovitém terénu, tak při jízdě na kole v nižinách. Velmi přesný pohon v kombinaci s kvalitním jízdním kolem vytváří silnou podporu, která ovládá každý terén s jakýmkoli převodovým stupněm. Pro rok 2014 spatřil světlo světa nový ...

Všechny nabídky pro Apache Hawk Bosch

Popis Apache Hawk Bosch

Nová inovativní řada Bosch ActiveLine se probudila k životu a nic ji nebrání se  ukázat v plné kráse.Je určena pro sportovní výkony na kole a to jak při akceleraci v kopcovitém terénu, tak při jízdě na kole v nižinách. Velmi přesný pohon v kombinaci s kvalitním jízdním kolem vytváří silnou podporu, která ovládá každý terén s jakýmkoli převodovým stupněm.
Pro rok 2014 spatřil světlo světa nový středový elektropohon, který je proti předchůdci z r. 2013 menší a nižší, což umožňuje jízdu i ve velmi náročném terénu bez poškození. Světlost se zvýšila o cca 4cm.
 
Systém má optimalizovaný koncept 3-senzor, který 1000x za sekundu provádí měření pohybu a tlaku na pedály. S maximální přesností ladí výkon. Optimální rovnováha výkonu a dojezdu je hlavním požadavkem pro pohodovou a klidnou jízdu.
Výkonová řada BOSCH Active Line bude poskytovat skvělou náhradu za modely starší 2013. V kombinaci s přehazovačkou dosahuje až  55nM. točivého momentu. V závislosti na baterii a chování při řazení je možné dosáhnout vysokého výkonu a dojezdu min. 160 km.!
* Barva černá
* Baterie Bosh Active 36V 250W
* Brzdy Shimano BR-M447-180mm+BL-M445
* Dojezd 160 km
* Elektromotor BOSCH ACTIVE 36V/250W
* Hmotnost 22kg
* Max zatížení 110kg
* Pláště schwalbe
* Pohon zadní
* Přední vidlice SR XCR 32 LO-R- Coil 29“ 100mm CTS
* Převody Shimano Deore SL-M590 1x9
* Ráfky dvustěnné
* Rám hliníkový 19" Alloy 6061
* Sedlovka pevná
* Velikost kol 29"

Parametry Apache Hawk Bosch

Výrobce Apache
Určení Pánská
Elektrokolo Elektrokolo využívá k jízdě podporu elektromotoru umístěného v hřídeli předního nebo zadního kola. Jde v podstatě o běžné kolo, které je navíc vybaveno elektromotorem a baterií. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: