Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Memoáry - literatura  >  Jean-Paul Belmondo

Jean-Paul Belmondo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Životopis francouzského herce Jeana-Paula Belmonda, jehož jméno je spojováno s francouzskou filmovou novou vlnou a jménem režiséra Godarda, s nímž natočil slavný film U konce s dechem. V sérii filmů parodujících špionážní snímky (Muž z Ria, Muž z Honkongu a Muž z Acapulca) dokonale spojil svůj komediální talent s fyzickou zdatností, díky níž se nenechával zastupovat kaskadéry ani v těch nejnebezp...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Jean-Paul Belmondo

Popis Jean-Paul Belmondo

Alza.cz píše:

Kniha - autor Dana Čermáková, 256 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá
BEBEL neboli BELMONDO. Rozpláclý nos, široký neodolatelný úsměv ve víru vrásek, kukuč šibalského šprýmaře, šaška či klauna, zároveň však image tvrdého a nekompromisního policajta i sympatického zločince nebo romantického hrdiny. To všechno jsou tváře ikony francouzského filmu Jeana-Paula Belmonda. Rebela a rošťáka, hlavní postavy francouzské nové vlny a jednoho z nejznámějších symbolů země galského kohouta dvacátého století, který po dlouhá léta patřil k nejlepším exportním artiklům francouzské kinematografie.

Jeho kouzlo nezasáhlo jen Evropu, ale celý svět. Díky snímku "U konce s dechem" vznikl v roce 1967 Bonnie a Clyde s Warrenem Beattym a Faye Dunawayovou, Quentin Tarantino zase přiznal, že bez Belmonda by nebylo jeho autorské bible Pulp Fiction, natočené v roce 1994.

Za svou padesátiletou profesionální kariéru Jean-Paul natočil víc jak 80 filmů, které navštívilo na 150 milionů...

Dobré knihy píše:

Zcela výjimečná fotografická publikace Je čas bilancovat – toho si je vědom i samotný J. P. A tak vedle autobiografického vyprávění uspořádal také velkolepý fotografický průřez svým životem. Unikátní fotografie pochází jak z jeho osobního archivu, tak z mnoha desítek světových agentur. Belmondo zde ožívá jako milující manžel, stejně jako milovník z jeho nejslavnějších filmů. Jako šťastný táta a dědeček, stejně jako charismatická hvězda filmového plátna.

Kosmas.cz píše:

Zcela výjimečná fotografická publikace. Belmondo, vedle autobiografického vyprávění uspořádal velkolepý fotografický průřez svým životem. Unikátní fotografie jak z jeho osobního archivu, tak z mnoha desítek světových agentur.

Shop4Fans píše:

Kompletní životní sběratelská DVD kolekce Jean-Paul Belmondo poštovné zdarma. Jedinečná kolekce obsahující veškeré zásadní filmy s oblíbeným českým dabingem.
Kolekce obsahuje:
Bezva finta
Cartouche
Nenapravitelný
Velký šéf
Muž z Acapulca
Kašpárek
Cesta zhýčkaného dítěte
Lovec hlav
100 000 $ Na slunci
Manželé z roku II.
Následník
Tělo mého nepřítele
Amazonka
Eso es
Mrchožrouti
Muž a jeho pes
Strach nad městem
Víkend na Zuydcoote
Dobrodruh
Velký risk
Bláznivý Petříček
Profesionál
Profesionál 2 Samotář
Originální CZ dabing, CZ titulky

Parametry Jean-Paul Belmondo

Podobné produkty

Podobné fráze: