Zahradní ratanová souprava Hartman do exteriéru, ale i do interiéru, do zahrad či balkonů. Velice pohodlná díky vyšší opěrné zádové části. Jakmile se do ní jednou posadíte, už nebudete chtít díky luxusnímu sezení vstát. Výplet je v barvě sunny cream. Kostra je vyrobena z hliníku. Potahy v barvě tmavě šedé jsou šité přímo na míru a dodají sezení naprostou pohodlnost. 1.Set obsahuje levou a pravou část sofa, rohový modul, komplet polstrování a čtvercový stůl. Na fotce je i ukázka možnosti přidání... Celý popis

Koupit za 49 990 Kč

Popis

Zahradní ratanová souprava Hartman do exteriéru, ale i do interiéru, do zahrad či balkonů. Velice pohodlná díky vyšší opěrné zádové části. Jakmile se do ní jednou posadíte, už nebudete chtít díky luxusnímu sezení vstát. Výplet je v barvě sunny cream. Kostra je vyrobena z hliníku. Potahy v barvě tmavě šedé jsou šité přímo na míru a dodají sezení naprostou pohodlnost.

1.Set obsahuje levou a pravou část sofa, rohový modul, komplet polstrování a čtvercový stůl. Na fotce je i ukázka možnosti přidání samostatného křesla Melania Lounge chair. 

2. Set obsahuje levou a pravou část sofa, rohový modul. 2x hocker, komplet polstrování a stůl.

Výhodou soupravy je vyšší stůl. Tudíž ji lze označit jak jídelní, tak i kávovou. Rozměry desky stolu jsou 116x116 cm.

POUZE V BAREVNÉM PROVEDENÍ SUNNY CREAM, VIZ DETAIL VÝPLETU, obrázky jsou ilustrační.

 

 
Zobrazit více