Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Matrace  >  Tropico Riviéra Plus 100x200 cm

Tropico Riviéra Plus 100x200 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 890 Kč
Porovnat 5 obchodů
Oboustranná partnerská 7-zónová matrace Riviéra Plus s výškou 18 cm a rozdílnou tuhostí a profilací stran. Je vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Tužší strana Classic žlutá - rovná masivní vrstva houževnaté pěny. Měkčí strana Relax červená - anatomická masážní profilace 7 zón. Střední část jádra zaručuje díky vlnkám vysokou vzdušnost. Pratelný 60 °C 2-dílný potah Relaxtic je ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tropico Riviéra Plus 100x200 cm

Popis Tropico Riviéra Plus 100x200 cm

Centrum-Matrací.cz píše:

Vyspěte se dobře doma i na dovolené!
Většina z nás asi nemá prázdninový dům u moře, ale ale i u nás na chalupě, v chatce nebo v penzionu můžeme strávit krásné víkendy, dovolenou nebo prázdniny. A samozřejmě i tady si chceme užít příjemného a posilujícího spánku. Proto raději vyhoďme staré odložené matrace a investujme rozumnou cenu do kvalitní matrace, která znásobí náš požitek z odpočinku.

Odolnost a spolehlivost za příznivou cenu!
Matrace Riviera Plus je klasická sendvičová matrace s jádrem z odolné pěny Flexifoam(R). Je určena pro méně náročné uživatele, vhodná zejména do míst s přechodným ubytováním, jako jsou chaty a chalupy, penziony, internáty nebo studentské koleje. To ale neznamená, že by nebyla vhodná ke každodennímu užívání.
Matrace Riviera Plus je matrace tzv. partnerská, tzn. že má na lehacích plochách rozdílnou profilaci a tuhost a každý z partnerů si může vybrat tu stranu, která mu lépe vyhovuje.

Vlastnosti matrace, které Vás zaujmou

Oboustranná (partnerská) matrace s výškou 18 cm a rozdílnou tuhostí a profilací stran.
Matrace je vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam(R).
Měkčí sedmizónová strana Relax (červená) s jemnou anatomickou masážní profilací.
Tužší strana Classic (žlutá) - rovná masivní vrstva houževnaté pěny.
Střední část jádra zaručuje díky vlnkám vysokou vzdušnost.
Matrace je dodávána v potahu Relaxtic, který je prošitý vzdušným dutým vláknem.
Vhodné uložení na laťkový nebo lamelový rošt.


Nepřehlédněte!


Záruka na jádro matrace jsou 3 roky.
Celková výška matrace s potahem je dostačujících 15 cm.
Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 50.000x.
Nosnost matrace je 110 kg.
Ložná plocha matrace je pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti rozděle...

Matrace BEST píše:

Matrace Riviera Plus - popis
Matrace Riviera Plus oboustranná (partnerská) matrace s výškou 18cm a rozdílnou tuhostí a profilací stran. Vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®, které zajišťují vynikající ortopedičnost, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Tužší strana Classic (žlutá) - rovná masivní vrstva houževnaté pěny, pro milovníky klasického poležení na masivní vrsvě pěny. Měkčí strana Relax (červená) - anatomická masážní profilace (7 zón) pro masážní efekt a relaxaci zádového svalstva. Střední část jádra zaručuje díky vlnkám vysokou vzdušnost.
Potah Relaxtic je dvojdílný a prošitý vzdušným dutým vláknem. Je snímatelný a pratelný na 60°C (pro snadné praní v domácích podmínkách - je vyroben ze dvou samostatných polovin).

Matrace Riviera Plus - parametry
Výška matrace Riviera Plus: cca 18cm včetně potahu
Tuhost matrace: strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší
Partnerská matrace: Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace
Zóny matrace: Tužší strana Classic (žlutá) - rovná masivní vrstva houževnaté pěny. Měkčí strana Relax (červená) - anatomická masážní profilace (7 zón).
Jádro matrace: Flexifoam® vzdušná pěna v jádru matrace = čistota
Ložná plocha: Flexifoam®
Nosnost matrace: do 110 kg
Potah matrace: Relaxtic - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
Testování matrace: 50.000 mechanických zátěžových testů
Výrobce matrace Riviera: Tropico
Vhodné uložení matrace do postele na pevný laťkový nebo pevný či polohovatelný lamelový laťkový rošt (mechanický nebo motorový)
Standardní záruka: 2 roky
Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 3 roky - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokyny k registraci najdete v OP a v e-mailu potvrzujícím objednávku. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku....

https://www.i-living.cz/ píše:

Cenově bezkonkurenční matrace z pružné pěny Flexifoam. Výška 18 cm. Partnerská. Vhodná na chaty, chalupy, pro děti a studenty. Cenově velmi výhodná matrace vyrobená z pružné pěny Flexifoam. Partnerská = tvrdší strana pro "něj", měkčí strana "pro ni".
Matrace je velmi jednoduchá, NENÍ ORTOPEDICKÁ a dospělým osobám ji pro trvalé spaní doporučujeme jen na kratší dobu, např. před stěhováním, v pronájmu, studentům apod. Pro trvalé spaní zvažte připlatit si 1-3 tisíce a obdržíte matrace mnohem vyšší kvality.

Parametry Tropico Riviéra Plus 100x200 cm

Výrobce Tropico
Materiál jádra Flexifoam
Šířka 100cm
Výška 18cm
Délka 200cm

Podobné produkty

Podobné fráze: