Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Matrace  >  Tropico NINA PLUS 90x200 cm

Tropico NINA PLUS 90x200 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
matrace NINA PLUS 90x200 cm Partnerská matrace, vycházející z úspěšné předchůdkyně matrace NINA. Je konstruovaná dle potřeb muže a ženy. Jádro složeno ze studených a líných pěn poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Líná pěna v nejzatíženější (bederní) oblasti při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla. Strana SOFT (měkčí strana ...

Všechny nabídky pro Tropico NINA PLUS 90x200 cm

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tropico NINA PLUS 90x200 cm

matrace NINA PLUS 90x200 cm
Partnerská matrace, vycházející z úspěšné předchůdkyně matrace NINA. Je konstruovaná dle potřeb muže a ženy. Jádro složeno ze studených a líných pěn poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Líná pěna v nejzatíženější (bederní) oblasti při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla. Strana SOFT (měkčí strana s oranžovou visco pěnou - doporučená pro ženy) pro hmotnosti do 75 kg. Strana HARD (tužší strana s modrou visco pěnou doporučená pro muže) vyhoví hmotnostem od 75 do 130 kg. Počítačem navržená perforace jádra zvyšuje prodyšnost a násobí komfort spánku a bodovou elasticitu.
Technická specifikace:
* Složení jádra: kombinace líné a studené HR pěny
* Počet zón: 7+7
* Tvrdší / Měkčí strana: ano, partnerská matrace - SOFT do 75 kg (oranžová strana, ideální pro ženy, hřejivý efekt) / HARD od 75 do 130 kg (modrá strana vhodná pro muže, chladivý efekt)
* Potah: Intimo - špičkový potah s klimatizační vrstvou, který má co nabídnout ženám (hřejivý pocit) i mužům (chladivý efekt). Intimo - to je bonus k hlubšímu a intenzivnějšímu spánku. Prošívaný dutým vláknem.
* Pratelnost potahu: ano, do 60°C
* Výška v potahu (cca): 20 cm
* Nosnost: 130 kg
* Doporučené uložení: nepolohovací / polohovací, pevné i lamelové rošty
* Záruční doba: 5 let

Parametry Tropico NINA PLUS 90x200 cm

Výrobce Tropico
Materiál jádra Studená pěna
Šířka 90cm
Délka 200cm
Výška 20cm

Podobné produkty

Podobné fráze: