Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Matrace  >  Tropico NINA PLUS 90x190 cm

Tropico NINA PLUS 90x190 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 990 Kč
matrace NINA PLUS 90x190 cm Partnerská matrace, vycházející z úspěšné předchůdkyně matrace NINA. Je konstruovaná dle potřeb muže a ženy. Jádro složeno ze studených a líných pěn poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Líná pěna v nejzatíženější (bederní) oblasti při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla. Strana SOFT (měkčí strana ...

Všechny nabídky pro Tropico NINA PLUS 90x190 cm

Popis Tropico NINA PLUS 90x190 cm

matrace NINA PLUS 90x190 cm
Partnerská matrace, vycházející z úspěšné předchůdkyně matrace NINA. Je konstruovaná dle potřeb muže a ženy. Jádro složeno ze studených a líných pěn poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Líná pěna v nejzatíženější (bederní) oblasti při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla. Strana SOFT (měkčí strana s oranžovou visco pěnou - doporučená pro ženy) pro hmotnosti do 75 kg. Strana HARD (tužší strana s modrou visco pěnou doporučená pro muže) vyhoví hmotnostem od 75 do 130 kg. Počítačem navržená perforace jádra zvyšuje prodyšnost a násobí komfort spánku a bodovou elasticitu.
Technická specifikace:
* Složení jádra: kombinace líné a studené HR pěny
* Počet zón: 7+7
* Tvrdší / Měkčí strana: ano, partnerská matrace - SOFT do 75 kg (oranžová strana, ideální pro ženy, hřejivý efekt) / HARD od 75 do 130 kg (modrá strana vhodná pro muže, chladivý efekt)
* Potah: Intimo - špičkový potah s klimatizační vrstvou, který má co nabídnout ženám (hřejivý pocit) i mužům (chladivý efekt). Intimo - to je bonus k hlubšímu a intenzivnějšímu spánku. Prošívaný dutým vláknem.
* Pratelnost potahu: ano, do 60°C
* Výška v potahu (cca): 20 cm
* Nosnost: 130 kg
* Doporučené uložení: nepolohovací / polohovací, pevné i lamelové rošty
* Záruční doba: 5 let

Parametry Tropico NINA PLUS 90x190 cm

Výrobce Tropico
Materiál jádra Studená pěna
Šířka 90cm
Výška 20cm
Délka 190cm

Podobné produkty

Podobné fráze: