Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Matrace  >  Tropico FOX 90x200 cm

Tropico FOX 90x200 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 290 Kč
Porovnat 6 obchodů
matrace FOX 90x200cm Luxusní rodinná matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic - rovná, Wellness - masážní) a výšky (16, 20 nebo 24 cm). Líná bio pěna - oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti.   Technická specifikace: * Složení jádra: BIO líná pěna * Zdravotní matrace (certifikace): ano * Počet zón: 7 * Tvrdší / Měkčí strana: ano, partnerská matra...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tropico FOX 90x200 cm

Popis Tropico FOX 90x200 cm

Matrace Matex píše:

Matrace Fox Wellness Kvalitní rodinná matrace ze zdravotně nezávadného materiálu s vrstvou líné BIO pěny , která je obzvláště vhodná pro alergiky. Vyhledáváte komfort, zdravotní nezávadnost? Matrace Fox Wellness je ideální volba. Vlastnosti matrace Fox Wellness Nejprodávanější matrace! Matrace Fox Wellness od firmy Tropico je oblíbená především díky skvělým ortopedickým vlastnostem. Povrch je díky visco pěně přizpůsobivý bodovému tlaku a optimalizuje svůj tvar podle těla uživatele. Líná pěna (někdy také paměťová, kosmická nebo termoaktivní pěna) je synonymem nejvyššího komfortu. Matrace reaguje na teplo a tlak, podle čehož se mění její tuhost – díky tomu je páteř v ideální relaxační poloze po celou noc. Líná pěna je vyrobena za použití čistě přírodních surovin. Nabízí se ve dvou profilacích – Classic a Wellness . Vrstva Classic je obyčejná, rovná líná pěna. Oblíbená vrstva Wellness poskytuje jemnou masážní profilaci, která zpříjemňuje celkový spánek. Výhody matrace Fox Wellness Matrace Fox Classic byla podrobena zátěžovému testování 100.000x a prokázala skvělé výsledky. Má dvoudílný, snímatelný potah, který lze prát v pračce, takže dochází k hubení roztočů, kteří způsobují alergické reakce. Záruka na matraci je 6 let. Ortoped. komfort 5. úrovně. Paměťová pěna individuálně reaguje na teplotu a tlak lidského těla a podle toho přizpůsobuje svoji tuhost. Má vynikající ortopedické vlastnosti a relaxuje celý opěrný systém. Pro příznivé vlastnosti je mezi zákazníky velice oblíbená. Matraci Fox Wellness dodáváme v následujících rozměrech: 90×200 – 80×200 – 80×195– 85×195 – 90×190 – 100×200 – 120×200 – 140×200 – 160×200 – 180×200 – 120×200 Produktová sekce: Matrace partnerské / Matrace ze Studené pěny Základní parametry matrace: Značka : Tropico Výška : 16/20/24/28 cm Doporučená nosnost : 135 Kg Konstrukce : Sendvičová Tuhost : středně měkká/tvrdá Anatomické zóny : Ano - 7 Flexifoam pěna : Ano Visco pěna : Ano Bio ...

eoshop.cz píše:

Pěnová matrace Fox 16 Wellness TropicoNejprodávanější česká matrace Tropico. Vysoká variabilita - zvolte si výšku a profilaci. Vyberete si snadno a s perfektním výsledkem. Taková je oblíbená, pravá česká matrace FOX.Luxusní rodinné matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic – rovná; Wellness - masážní) a výšky (14/16/20/24/28 cm). Líná bio pěna – oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti. Pěnová matrace Fox 16 Wellness Tropico Nejprodávanější česká matrace Tropico. Vysoká variabilita - zvolte si výšku a profilaci. Vyberete si snadno a s perfektním výsledkem. Taková je oblíbená, pravá česká matrace FOX. Luxusní rodinné matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic - rovná; Wellness - masážní) a výšky (14/16/20/24/28 cm). Líná bio pěna - oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti. Fox Classic - varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky Fox Wellness - varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam vyšší objemové hmotnosti (modrá; přirozená tuhost + odolnost + skvělý komfort). Strana z modré pěny Flexifoam dosahující vlastností studené pěny má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku. Skvělá volba pro alergiky Potah Wellness s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Uložení: laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double nebo Relax). Doporučená nosnost 135 kg. Záruka 6 let Testováno 100.000x Komfort Matrace Tropico patří bez nadsázky k nejluxusnějším matracím nejen v Česku, ale i na evropských trzích. Oproti zahraničním výrobkům mají ...

MALL.CZ píše:

Luxusní rodinná matrace. Líná (paměťová) BIO pěna použitá na ložné ploše poskytuje komfort a vynikající ortopedické vlastnosti, pratelný potah zajišťuje vysokou hygienu. Bestseller nyní za výhodnou cenu.

https://www.i-living.cz/ píše:

Vylepšená matrace s visco pěnou a bio složkou. S volbou profilace ložné plochy. Univerzální, vyšší střední tuhost. Nyní extra akce - anatomický polštář ZDARMA! POZOR - LIMITOVANÁ AKCE! POLŠTÁŘ ZDARMA KE KAŽDÉ MATRACI NAD 4.000 Kč/ks.
Ceny platí od 16.12. 2017 do 31. 1. 2018 nebo do vydodání skladové zásoby polštářů.
AKCE 1+1 ZDARMA jednolůžko (šířka 80 až 100 cm) nebo dvoulůžko se SLEVOU 50 %.
Matrace různých výšek s paměťovou pěnou, která je vhodná pro každého, kdo preferuje spíše tužší poležení. Máte…

Centrum-Matrací.cz píše:

Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu
Matrace Super FOX Wellness 20 je česká rodinná matrace s paměťovou pěnou a pružnou stranou. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Oblíbili jste si Fox, a díky tomu jsme pro vás mohli stvořit Super Fox. Budete ho milovat!
Je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita. S matrací Super fox budete vstávat do nového dne s dobrou náladou.


Správná podpora těla a pohodlí v jednom
Matraci tvoří tři pěny různých vlastností. Studená pěna Flexifoam(R) HR-XF - super pružná studená pěna, která napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet.
Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam(R) vysoké objemové hmotnosti. Tato robustní a tuhá pěna vysoké hustoty zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7- zónové konstrukce. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení) oceníte zejména při spánku na boku.


Povrch jedné strany tvoří paměťová (visco) pěna s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány. Je vyrobena za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům.

Potah Wellness s Thermo a amp; Air Control( s 3D klimatizační mřížkou pro maximální vzdušnost, suché a hygienické lůžko) je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.
Potah má speciální odvětrávací systém, který skvěle spolupracuje s...

Matrace BEST píše:

Matrace Super Fox 1+1 ZDARMA výška 24cm nyní za akční cenu za 2 ks - 12.990,-Kč. Běžná cena za 2ks 25.980,-Kč. Celkem při nákupu Matrace Super Fox 1+1 ZDARMA ušetříte 12.990,-Kč. SLEVA 50%. Akce 1+1 platí pro rozměry 90x200, 90x190, 85x195, 80x195, 80x200, 100x200.
Rozměr 120x200 cm za 10.390,-Kč a 140x200 cm, 160x200 cm , 180x200 cm za 12.990,-Kč nebo 200x200 cm za 16.890,-Kč najdete: Matrace Super Fox AKCE 24 cm
Matrace Super Fox lze ještě objednat ve výšce 18 cm, 20 cm, 22 cm, 26 cm nebo 28 cm: Matrace Super Fox 18 cm klikněte: Matrace Super Fox AKCE 18 cm Matrace Super Fox 20cm klikněte: Matrace Super Fox AKCE 20 cm Matrace Super Fox 22cm klikněte: Matrace Super Fox AKCE 22 cm Matrace Super Fox 26 cm klikněte: Matrace Super Fox AKCE 26 cm Matrace Super Fox 28 cm klikněte: Matrace Super Fox AKCE 28 cm
Matrace Super Fox 24 cm - popis
Jedna z nejprodávanějších matrací s dalším vylepšením. Doporučujeme tuto matraci. Je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita – zvolte si výšku a profilaci. Super Fox.
Česká rodinná matrace s paměťovou pěnou. Matrace s paměťovou a pružnou stranou. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Skvělá volba pro alergiky. Oblíbili jste si Fox, a díky tomu jsme pro vás mohli stvořit Super Fox. Budete ho milovat!
Je samozřejmě variabilní: vyberte si výšku matrace a profilaci paměťové pěny!
Matrace Super Fox Classic – varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky Matrace Super Fox Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány
Matrace se skládá: - Paměťová (visco) pěna - 4cm . Vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ...

Parametry Tropico FOX 90x200 cm

Výrobce Tropico
Materiál jádra Líná pěna
Šířka 90cm
Délka 200cm

Podobné produkty

Podobné fráze: