Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Matrace  >  Tropico FOX 180x200 cm

Tropico FOX 180x200 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 290 Kč
Porovnat 6 obchodů
matrace FOX 180x200 cm Luxusní rodinná matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic - rovná, Wellness - masážní) a výšky (16, 20 nebo 24 cm). Líná bio pěna - oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti.   Technická specifikace: * Složení jádra: BIO líná pěna * Zdravotní matrace (certifikace): ano * Počet zón: 7 * Tvrdší / Měkčí strana: ano, partnerská ma...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tropico FOX 180x200 cm

Popis Tropico FOX 180x200 cm

Matrace BEST píše:

Matrace Fox 16 cm - popis
Luxusní rodinná matrace v akci s možností volby profilace a výšky. Líná bio pěna - oranžová (vhodná pro alergiky) pro komfor a ortopedické vlastnosti. Pratelný 2-dílný potah s funkcí odvodu statického náboje z těla pro hluboký spánek.
Matrace Fox 16 cm + profilace Clasic (masivní rovná líná pěna)
Matrace Fox 16 cm + profilace Wellness (masážní nopky)
Doporučujeme Matrace Fox - jedná se o kvalitní matraci pro milovníky středně tvrdého spánku.

Matrace Fox - parametry
Výška matrace Fox: cca 16 cm včetně potahu
Tuhost matrace: spíš tvrdší matrace - strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší
Partnerská matrace: Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace
Zóny matrace: sedmizónová matrace
Jádro matrace: Flexifoam® vzdušná pěna v jádru matrace = čistota
Ložná plocha: 1 strana líná bio pěna 4 cm - oranžová, 2 strana pěna Flexifoam® - modrá
Nosnost matrace: do 135 kg
Potah matrace: Wellness - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
Testování matrace: 100.000 mechanických zátěžových testů
Výrobce matrace Fox: Tropico
Vhodné uložení matrace do postele na laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt
Standardní záruka: 2 roky
Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 6 let- pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokyny k registraci najdete v OP a v e-mailu potvrzujícím objednávku. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

MALL.CZ píše:

Luxusní rodinná matrace. Líná (paměťová) BIO pěna použitá na ložné ploše poskytuje komfort a vynikající ortopedické vlastnosti, pratelný potah zajišťuje vysokou hygienu. Bestseller nyní za výhodnou cenu.

https://www.i-living.cz/ píše:

Vylepšená matrace s visco pěnou a bio složkou. S volbou profilace ložné plochy. Univerzální, vyšší střední tuhost. Nyní extra akce - anatomický polštář ZDARMA! POZOR - LIMITOVANÁ AKCE! POLŠTÁŘ ZDARMA KE KAŽDÉ MATRACI NAD 4.000 Kč/ks.
Ceny platí od 16.12. 2017 do 31. 1. 2018 nebo do vydodání skladové zásoby polštářů.
AKCE 1+1 ZDARMA jednolůžko (šířka 80 až 100 cm) nebo dvoulůžko se SLEVOU 50 %.
Matrace různých výšek s paměťovou pěnou, která je vhodná pro každého, kdo preferuje spíše tužší poležení. Máte…

Centrum-Matrací.cz píše:

Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu
Matrace Super FOX Wellness 20 je česká rodinná matrace s paměťovou pěnou a pružnou stranou. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Oblíbili jste si Fox, a díky tomu jsme pro vás mohli stvořit Super Fox. Budete ho milovat!
Je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita. S matrací Super fox budete vstávat do nového dne s dobrou náladou.


Správná podpora těla a pohodlí v jednom
Matraci tvoří tři pěny různých vlastností. Studená pěna Flexifoam(R) HR-XF - super pružná studená pěna, která napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet.
Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam(R) vysoké objemové hmotnosti. Tato robustní a tuhá pěna vysoké hustoty zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7- zónové konstrukce. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení) oceníte zejména při spánku na boku.


Povrch jedné strany tvoří paměťová (visco) pěna s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány. Je vyrobena za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům.

Potah Wellness s Thermo a amp; Air Control( s 3D klimatizační mřížkou pro maximální vzdušnost, suché a hygienické lůžko) je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.
Potah má speciální odvětrávací systém, který skvěle spolupracuje s...

Matrace Matex píše:

Matrace Super Fox Wellness Jedna z nejprodávanějších Visco matrací v novém kabátě s dalším vylepšením. Je variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita - zvolte si výšku a profilaci. Tuto matraci doporučujeme! Matrace Super Fox. Vlastnosti matrace Super Fox Wellness Skvělá volba pro alergiky Matrace Super Fox je česká rodinná matrace s paměťovou (visco) pěnou a pružnou stranou. Matrace je maximálně vzdušná a úžasně pohodlná. Matrace Super Fox má velmi vysokou termoregulaci, tím je noční pocení omezeno na minimum. Vysoká pružnost, pevnost a odolnost matrace zabezpečuje dokonalou podporu a odlehčení těla, i znavené mysli. Dopřejte si tuto vynikající matraci Super Fox a poznejte její vynikající elastické vlastnosti. Matraci Super Fox budete prostě milovat! Visco pěna je vyrobena je vyrobena za použití čistě přírodních surovin. Matrace Super Fox se nabízíme ve dvou profilacích - Classic a Wellness . Matrace Super Fox Classic je obyčejná rovná visco pěna. Oblíbená verze Wellness nabízí jemnou masážní profilaci, která zpříjemňuje celkový spánek. Výhody matrace Super Fox Wellness Paměťová (visco) pěna – 4cm . Vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům. studená pěna Flexifoam® HR-XF – super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet. Pružná a pevná pěna Flexifoam – druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam® vysoké objemové hmotnosti. Tato robustní a tuhá pěna vysoké hustoty zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7– zónové konstrukce. CubeCare komfortní profilace – tužší strana matrace má 7 zón a je vybavena profilací CubeCare ve tvaru kostek, vyvinutou pro zdravotní matrace. Kostky CubeCare optimalizují rozložení tlaku a pomáhají tak zabránit proležení – každá kostka reaguje samostatně....

eoshop.cz píše:

Pěnová matrace Fox 16 Wellness TropicoNejprodávanější česká matrace Tropico. Vysoká variabilita – zvolte si výšku a profilaci. Vyberete si snadno a s perfektním výsledkem. Taková je oblíbená, pravá česká matrace FOX.Luxusní rodinné matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic – rovná; Wellness – masážní) a výšky (14/16/20/24/28 cm). Líná bio pěna – oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti. Pěnová matrace Fox 16 Wellness Tropico Nejprodávanější česká matrace Tropico. Vysoká variabilita – zvolte si výšku a profilaci. Vyberete si snadno a s perfektním výsledkem. Taková je oblíbená, pravá česká matrace FOX. Luxusní rodinné matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic – rovná; Wellness – masážní) a výšky (14/16/20/24/28 cm). Líná bio pěna – oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti. Fox Classic – varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky Fox Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam® vyšší objemové hmotnosti (modrá; přirozená tuhost + odolnost + skvělý komfort). Strana z modré pěny Flexifoam® dosahující vlastností studené pěny má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku. Skvělá volba pro alergiky Potah Wellness s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Uložení: laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double nebo Relax). Doporučená nosnost 135 kg. Záruka 6 let Testováno 100.000x Komfort Matrace Tropico patří bez nadsázky k nejluxusnějším matracím nejen v Česku, ale i na evropských trzích. Oproti zahraničním výrobkům mají j...

Parametry Tropico FOX 180x200 cm

Výrobce Tropico
Materiál jádra Líná pěna
Šířka 180cm
Délka 200cm

Podobné produkty

Podobné fráze: