Konstrukce je upevněna na kovových rámech. Díky použití PE ratanu je nábytek lehký, odolný a zároveň pohodlný. Křesla a pohovka mají pohodlné sedáky, které můžete v případě potřeby sklopit přes opěradla. Stůl je vybaven tmavou a silnou skleněnou deskou. Zahradní nábytek se snadno čistí - stačí jej umýt vlhkým hadříkem a trochou jemného čisticího prostředku. Povlečení na sedáky je odnímatelné a lze ho vyprat. Sada se skládá ze samostatné pohovky, stolu a křesel, což umožňuje její nastavení v jakékoli... Celý popis

Koupit za 4 980 Kč

Popis

Konstrukce je upevněna na kovových rámech. Díky použití PE ratanu je nábytek lehký, odolný a zároveň pohodlný. Křesla a pohovka mají pohodlné sedáky, které můžete v případě potřeby sklopit přes opěradla. Stůl je vybaven tmavou a silnou skleněnou deskou. Zahradní nábytek se snadno čistí - stačí jej umýt vlhkým hadříkem a trochou jemného čisticího prostředku. Povlečení na sedáky je odnímatelné a lze ho vyprat.

Sada se skládá ze samostatné pohovky, stolu a křesel, což umožňuje její nastavení v jakékoli konfiguraci. To umožňuje používat celou sadu i na malém prostoru. Snadná a rychlá montáž - k sestavení celé sady stačí asi 45 minut.

Specifikace:

- Materiál: technoratan

- Barva ratanu: černá

- Barva polštářů: tmavě šedá

- Polštáře: vlákno + polyesterová tkanina 180 gramů na m²

- Rám: kov s práškovým nástřikem + PE ratan 6-8 x 1,1 mm

- Maximální zatížení sedadla: 150 kg

- Maximální zatížení stolu: 50 kg

- Tloušťka sedáku: 5 cm

- Doba montáže: ~ 45 minut

- Hmotnost soupravy: ~ 25,5 kg

Rozměry:

- stůl: 79 x 45 x 40 cm

- křeslo: 56 x 53 x 77 cm

- pohovka: 105 x 51 x 76 cm

Balení obsahuje:

- stůl se skleněnou deskou

- dvoumístná pohovka

- dvě křesla

- tři sedáky (2x na křeslo + 1x na pohovku)

- montážní prvky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Malatec
Druh materiálu ratan