Mad Wave Vent Dry Bag modrá

70 %
(1 hodnocení)

Mad Wave Vent Dry Bag "šíťovaný" vak, batoh především na plavecké pomůcky. Batoh má prostorné hlavní oddělení pro ukládání mokrých věcí, které jsou díky síťovině efektivně odvětrávané a nedochází tak k jejich zapaření. Hlavní oddělení se uzavírá pomocí šňůrky stažením, které je rychlé a jednoduché. Vaku nechybí ani prostorná přední kapsa na zip se síťovým panelem, kam si můžete uložit menší předměty jako čepičky či brýle. Nastavitelné ramenní popruhy poskytují komfortní transport.  Rozměry: 65x48,5... Celý popis

Koupit za 899 Kč

Popis

Mad Wave Vent Dry Bag "šíťovaný" vak, batoh především na plavecké pomůcky. Batoh má prostorné hlavní oddělení pro ukládání mokrých věcí, které jsou díky síťovině efektivně odvětrávané a nedochází tak k jejich zapaření. Hlavní oddělení se uzavírá pomocí šňůrky stažením, které je rychlé a jednoduché.

Vaku nechybí ani prostorná přední kapsa na zip se síťovým panelem, kam si můžete uložit menší předměty jako čepičky či brýle. Nastavitelné ramenní popruhy poskytují komfortní transport. 

Rozměry: 65x48,5 cm

Parametry

Parametr     
        Popis

Materiál
Polyester

Barvy
Růžová
Modrá
Žlutá
Černá
Tyrkysová
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mad Wave
Barva modré