Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zimní sporty  >  Lyžování a snowboarding  >  Sjezdové lyžování  >  Lyžařské brýle  >  Gormiti Gormiti

Gormiti Gormiti

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské brýle Gormiti, model Gormiti, jednoduše nastavitelný popruh se stahováním, na popruhu nápis Gormiti, ventilace v rámu brýlí pro snížení zamlžení, měkká pěna na vnitřní straně brýlí, pohled skrz ně je zelený, UV 400 n.m ochrana.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gormiti Gormiti

Doprava: 89 Kč
= 188 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu
Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Gormiti Gormiti

Saruman CZ píše:

Pexeso je známá hra, stojící na základech dobré paměti a logického myšlení. Odhal dvě stejné karty, které jsou lícem obrácené dolů, ponechej si je a snaž se jich nasbírat co nejvíce. Ten, kdo má nejvíce dvojic, vyhrává.

FilmNaDVD.cz píše:

Vládci přírody opět ožívají! Proslulé figurky, které se staly hitem doslova po celém světě, opět ožívají ve druhé sérii animovaného seriálu. Čtyři děti, magický portál a neodolatelný svět akce! To vše nabízí 26 zbrusu nových dílů, které nás opět zavedou na vzdálený ostrov Gorm, jenž ovládl děsivý Pán temnot - Obskurion. Společně se svými přisluhovači se mu podařilo naplnit dávné proroctví, které vyřknul nad všemi národy Dobra. Podle něj budou mezi sebou Lidé Lesa, Vzduchu, Moře a Země bojovat během Velkého Zatmění a už nebudou vědět, co je dobré a co špatné. A tak nyní Gormiti stojí proti sobě na Astregově planině a válčí o to, kdo se stane vládcem ostrova. A Zlo si zatím v bezpečném úkrytu mne ruce. Jedinou nadějí Gormitů je porazit ho. Znovu se sjednotit a spojit své síly!
Animovaný
Francie / Itálie, 2008, 66 min
Délka: 3x22 minut
Zvuk: český 2.0

Levneucebnice.cz píše:

Představujeme vám novou sérii Gormitů, a to Gormiti Mythos s
jedinečnými vlastnostmi a Gormiti Energie, kteří se opět vrací na
ostrov Gorm. Exklusivní sady obsahují figurky, které nejsou
obsažené v žádném jiném balení. Magnetické figurky mají
vystřelovací pěst a 15cm figurky mají speciální pohyby. Ke každému
Gormitovi přísluší kartička s jeho jménem, charakteristikou a
silou.
V baleních je také letáček s přehledem všech Gormitů. Nasbírejte
všech 70 figurek z nové série Gormiti Mythos a Energie. Pozor!
Některé figurky najdete jen v exklusivních sadách!
NETŘÍDĚNO, balení obsahuje 4 figurky Gormitů, 4
sběratelské karty a 2 letáčky. Vhodné pro děti od 4 let.

FilmGame.cz píše:

Po celém světě proslavené postavičky ožívají v animovaném seriálu, který ve strhujícím zpracování seznámí diváky s vládci země, vzduchu, vody a lesa. Příběh Gormitů začíná velmi dávno na vzdáleném ostrově... Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Žili tu pod vedením Starého mudrce, strážce tajemství a kouzel, poklidně ve své vesnici na úpatí spící sopky, která nikdy neohrozila jejich domov. Až doteď... Nyní ostrov bičují a terorizují zlí tvorové, vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste, jedna bitva střídá druhou a nepolapitelné zlo chystá ze svého úkrytu závěrečný útok na zničení Gormu. Zavládne na tomto překrásném ostrově ještě někdy mír? Budoucnost musí rozhodnout!
3x22 minut
Zvuk: český 2.0

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

MÍČ skákací 45 cm Gormiti
Míč na skákání MONDO od italského výrobce pro dívky a chlapce od 3 let je skvělá hračka pro děti. Léty ověřená klasická verze skákacího míče. Míč má gumové držadlo, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má průměr 45 cm. Maximální zatížení 50 kg. Se skákacím míčem si děti užijí spoustu zábavy a radost z pohybu.
Míče na skákání pro děti nebo, chcete-li skákadla, skákací míče či hopsadla, jsou mimořádně zábavnou a už tak trochu i tradiční hračkou pro děti. Dítě si na míč sedne, chytí se gumových madel a odráží se, čímž na míči vsedě skáče. Hopkat se dá i uvnitř i venku. Kromě velké zábavy jde i o zdravý aerobní pohyb, který je pro správný vývoj dítěte důležitý. Jde o bezpečnou hračku, která aktivně podporuje pohybové aktivity dětí.
Technická data:
- průměr: 45cm
- nosnost: 50kg
- výrobce: Mondo
- motiv: Gormiti

tato group píše:

Cartoon - GORMITI LOTE 4 pz je kvalitní produkt pro osoby, které se nespokojí jen tak s něčím, věnují pozornost svému vzhledu a vybírají si jen tu nejlepší kosmetiku, která podtrhne jejich krásu. Pokud se mezi takové lidi počítáte, 100% originální produkty značky Cartoon jsou tu přesně pro vás.

bux.cz píše:

Vítej ve světe Gormitů. V tomto obřím souboru her se můžeš vydat na cestu do Ohňové hory, nebo se utkat s ostatními Gormity v nelítostném Souboji. Vyzkoušíš si i oblíbený Duel, Gormití Piškvorky, ale i nemilosrdnou hru Kolonie, ve které se budeš snažit uvěznit co nejvíce soupeřových Gormitů Nechybí ani Gormití Člověče, nezlob se. Svět Gormitů Tě chytne a nepustí.

Parametry Gormiti Gormiti

Výrobce Gormiti
Určení Dětské

Podobné produkty

Podobné fráze: