Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zimní sporty  >  Lyžování a snowboarding  >  Sjezdové lyžování  >  Lyžařské brýle  >  Gormiti Gormiti

Gormiti Gormiti

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské brýle Gormiti, model Gormiti, jednoduše nastavitelný popruh se stahováním, na popruhu nápis Gormiti, ventilace v rámu brýlí pro snížení zamlžení, měkká pěna na vnitřní straně brýlí, pohled skrz ně je zelený, UV 400 n.m ochrana.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gormiti Gormiti

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Gormiti Gormiti

Saruman CZ píše:

Pexeso je známá hra, stojící na základech dobré paměti a logického myšlení. Odhal dvě stejné karty, které jsou lícem obrácené dolů, ponechej si je a snaž se jich nasbírat co nejvíce. Ten, kdo má nejvíce dvojic, vyhrává.

Martínkův pokoj píše:

Polštářek Gormiti Jesika je výborným doplňkem k povlečení Gormiti. Polštářek Gormiti je vyroben ze 100% bavlna, náplň 100% polyester a dodáváme jej včetně výplně, která je pevně zašitá uvnitř. Polštářek Gormitii je pratelný na 30°. V nabídce je též povlečení Gormiti.

Levneucebnice.cz píše:

Představujeme vám novou sérii Gormitů, a to Gormiti Mythos s
jedinečnými vlastnostmi a Gormiti Energie, kteří se opět vrací na
ostrov Gorm. Exklusivní sady obsahují figurky, které nejsou
obsažené v žádném jiném balení. Magnetické figurky mají
vystřelovací pěst a 15cm figurky mají speciální pohyby. Ke každému
Gormitovi přísluší kartička s jeho jménem, charakteristikou a
silou.
V baleních je také letáček s přehledem všech Gormitů. Nasbírejte
všech 70 figurek z nové série Gormiti Mythos a Energie. Pozor!
Některé figurky najdete jen v exklusivních sadách!
NETŘÍDĚNO, balení obsahuje 4 figurky Gormitů, 4
sběratelské karty a 2 letáčky. Vhodné pro děti od 4 let.

FilmGame.cz píše:

Po celém světě proslavené postavičky ožívají v animovaném seriálu, který ve strhujícím zpracování seznámí diváky s vládci země, vzduchu, vody a lesa. Příběh Gormitů začíná velmi dávno na vzdáleném ostrově... Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Žili tu pod vedením Starého mudrce, strážce tajemství a kouzel, poklidně ve své vesnici na úpatí spící sopky, která nikdy neohrozila jejich domov. Až doteď... Nyní ostrov bičují a terorizují zlí tvorové, vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste, jedna bitva střídá druhou a nepolapitelné zlo chystá ze svého úkrytu závěrečný útok na zničení Gormu. Zavládne na tomto překrásném ostrově ještě někdy mír? Budoucnost musí rozhodnout!
3x22 minut
Zvuk: český 2.0

bux.cz píše:

Vítej ve světe Gormitů. V tomto obřím souboru her se můžeš vydat na cestu do Ohňové hory, nebo se utkat s ostatními Gormity v nelítostném Souboji. Vyzkoušíš si i oblíbený Duel, Gormití Piškvorky, ale i nemilosrdnou hru Kolonie, ve které se budeš snažit uvěznit co nejvíce soupeřových Gormitů Nechybí ani Gormití Člověče, nezlob se. Svět Gormitů Tě chytne a nepustí.

Parametry Gormiti Gormiti

Výrobce Gormiti
Určení Dětské

Podobné produkty

Podobné fráze: