Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Lubrikační gely  >  Lona tlumivá 130ml

Lona tlumivá 130ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lubrikační gel Lona tlumivá je vhodný pro ženy i pro muže. Působí mírně lokálně anesteticky. Nanáší se na penis i pod prezervativy asi 3 min před intimním stykem. Účinek zvolna klesá a dráždivost sliznice vzrůstá. Používá se k utěsňování erektorů apod. Lona je velmi jemná, nedráždivá, jemně parfemovaná, s dlouhou účinností. Tlumivý účinek působí na oba partnery. Lubrikační gel je na bázi vody Lub...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lona tlumivá 130ml

Popis Lona tlumivá 130ml

erosdiskont.cz píše:

Lona tlumivá byla specielně vyvinuta pro oddálení ejakulace u muže a to až o několik minut. Působí mírně lokálně anesteticky. Nejvhodnější je nanést jej na penis i pod prezervativ asi 3 min. před intimním stykem. Současně je možno jej použít i pro zvlhčení prezervativu. Lona je velmi kluzný a zvlhčující gel, který je zcela způsobilý nahradit vlastní tělní sekret. Je velmi jemná a vyznačuje se dlouhou účinností. objem; 130ml

SEX je NÁŠ.cz píše:

Intimní lubrikant lona tlumivá působí mírně lokálně anesteticky. Nanáší se na penis i pod prezervativ asi 3 min. před intimním stykem. Účinek zvolna klesá a dráždivost sliznice vzrůstá. Používá se k utěsňování erektorů apod. Obsah: 130 ml.

Sexshop 51 píše:

Lona tlumivý lubrikační gel působí lokálně jako mírné anestetikum. Znecitlivující účinek gelu zvolna klesá a dráždivost sliznice tak opět postupně vzrůstá. Naneste na penis asi 3 minuty před stykem. Gel na vodní bázi. Obsah 130 ml. Vyrobeno v ČR.

svadeni.cz píše:

Působí mírně lokálně anesteticky. Tento lubrikační gel se vyznačuje jemnou parfemací, nedráždí a má dlouhou účinnost. Je určen především pro delší výdrž mužů. Díky tomuto lubrikantu dokážete oddálit orgamus.
Nanáší se na penis i pod prezervativy asi 3 minuty před intimním stykem. Účinek poté zvolna klesá a dráždivost sliznice vzrůstá.
Lubrikační intimní gel je určen pro usnadnění pohlavního styku,použití s erotickými pomůckami i s kondomem. Jedná se o nejžádanější kluzný gel. Žádný jiný přípravek nemá složení jako intimní lubrikant Lona.
Jedná se o Český výrobek (BIONE Cosmetics).

Objem: 130ml

Parametry Lona tlumivá 130ml

Výrobce Lona
Druh Na vodní bázi

Podobné produkty

Podobné fráze: