Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Lubrikační gely  >  Lona Natural 130 ml

Lona Natural 130 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lona natural je lubrikační gel bez parfemace, barviv a přísad. Používá se jako věrná náhrada vlastního tělového sekretu. Je jemná, nedráždivá, s dlouhotrvajícím účinkem.. má fyziologické pH! Používá se při intiním styku, při zavádění různých předmětů do vagíny, k utěsňování erektorů, vlhčení kondomů, aj. Objem 130 ml.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lona Natural 130 ml

Popis Lona Natural 130 ml

erosdiskont.cz píše:

Lona natural je erotický kluzný gel, který je svým charakterem fyziologicky nejblíže vlastnímu tělnímu sekretu. Je to neutrální erotický kluzný gel bez parfemace, barviv a přísad. Lona je velmi jemná, nedráždivá a vyznačuje se dlouhou účinností. Má široké použití a to nejen při intiním styku ale je vhodná i pro zavádění erotických pomůcek do vagíny, k utěsňování dosedací plochy u pump, erektorů a k vlhčení kondomů. objem; 130ml

SEX je NÁŠ.cz píše:

Erotický kluzný gel, který je svým charakterem fyziologicky nejblíže vlastnímu tělnímu sekretu. Bez barviv a bez parfému. Používá se při intimním styku, zavádění předmětů do vagíny, k utěsňování erektorů, vlhčení prezervativů apod. Obsah: 130 ml.

Sexshop 51 píše:

Lona natural je lubrikační gel fyziologicky nejbližší přirozenému tělnímu sekretu. Velmi účinně zvlhčuje, neobsahuje barviva ani parfémy. Gel na vodní bázi. Obsah 130 ml. Vyrobeno v ČR.

Pomucky-eroticke.cz píše:

Lubrikační gel na vodní bázi bez parfemace a barviv. Doporučen ke všem sexuálním aktivitám a pro většinu erotických pomůcek. Objednejte si jej k vaší erotické pomůcce.VlastnostiObjem: 130 ml

TV PRODUCTS CZ píše:

Lubrikační gel NATURAL
Intimní lubrikační gel NATURAL je čirý neparfémovaný erotický gel na vodní bázi.Lubrikační gel je svým charakterem fyziologicky nejblíže vlastnímu tělnímu sekretu, doplňuje nebo nahrazuje tak nedostatečné zvlhčení sliznice při pohlavním styku a dělá jej příjemnějším. Navozuje přirozený pocit při milování, zintenzivní sexuální prožitek, sexuální akt bude trvat déle. Lubrikační gel podporuje vjemovou citlivost, zvyšuje ochrannou funkci kondomu, pomáhá předcházet mikrotrhlinám v důsledku tření. Lubrikační gel NATURAL je nezbytným pomocníkem při používání erotických pomůcek.
Lubrikační gel může být zajímavým zpestřením vašeho milostného života!
Lubrikační gel NATURAL- výhody:
na vodní bázi
bez parfemace a barviv, fyziologické pH
dlouhotrvající účinek
nelepí, nežmolkovatí
nezanechává skvrny ani mastnotu
k lubrikování všech druhů erotických pomůcek
Lubrikační gel Natural dodáváme v sadě 2 ks za 158 Kč (79 Kč/ks), samostatně za 99 Kč.

Parametry Lona Natural 130 ml

Výrobce Lona

Podobné produkty

Podobné fráze: