Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Lubrikační gely  >  Lona malina 130ml

Lona malina 130ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnější popis připravujeme..

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lona malina 130ml

Popis Lona malina 130ml

erosdiskont.cz píše:

Lubrikační orální gel s příchutí malin byl vyvinut pro zkvalitnění orálního sexu. Vyniká lahodnou chutí a vůní. Jeho složení umožňuje plný orální styk a polknutí Lony orál není na závadu. Je vysoce účinný, kluzný a zvlhčující a současně velmi jemný a nedráždivý. Gel je možno použít i s erotickými pomůckami a s kondomem. Objem; 130ml

SEX je NÁŠ.cz píše:

Lona orál je velmi účinný kluzný a zvlhčující gel pro usnadnění intimního styku. Velmi jemný a nedráždivý. Vyznačuje se lahodnou chutí a vůní malin. Jeho použití umožňuje plný orální styk a polknutí Lony orál není na závadu. Určeno pro usnadnění pohlavního styku, použití s erotickými pomůckami i s kondomem. Obsah: 130 ml.

Sexshop 51 píše:

Lona orální s příchutí a vůní maliny je velmi jemný a nedráždivý lubrikační gel. Díky své zdravotní nezávadnosti je vhodný pro orální styk. Gel na vodní bázi. Obsah 130 ml. Vyrobeno v ČR.

svadeni.cz píše:

Vhodný pro ženy i pro muže. Tento gel je velmi účinný a kluzký. Jeho významným kladem je, že je jemný a nedráždivý.
Vyznačuje se lahodnou chutí a vůní. Jeho použití umožňuje plný orální styk. Polknutí není na závadu. Lubrikační gel je na bázi vody.
Lubrikační intimní gel je určen pro usnadnění pohlavního styku, použití s erotickými pomůckami i s kondomem. Jedná se o nejžádanější kluzný gel. Žádný jiný přípravek nemá složení jako intimní lubrikant Lona.
Jedná se o Český výrobek (BIONE Cosmetics).

Objem: 130ml

Parametry Lona malina 130ml

Výrobce Lona
Druh Na vodní bázi

Podobné produkty

Podobné fráze: